Şimdi Ara

XCOM 2 (2016) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
5
Favori
7.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kinguin'den Digital Deluxe versiyonunu satın aldım. Hâlâ key beklemekteyim. Alıp da key'i gönderilen var mı aranızda?
  • DavionVargas kullanıcısına yanıt
    G2A'dan normal sürümünü almıştım 1-2 saat önce teslim edildi. Bu arada Deluxe Edition'ı ne kadara aldınız?
  • .Smiley. kullanıcısına yanıt
    Satın aldığımda 151 TL idi.
  • Oynayanlar var ise optimizasyonu nasıl acaba?
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    4-5 senelik makinelerle iyi oynayan çok var gördüğüm kadarıyla ama titanım yetmiyor diye ağlayanlarda var Bunlar klasik oldu her oyun çıkışında o yüzden pek ciddiye alamıyorum her iki tarafıda.
    Optimizasyon çok da iyi değil, nedeni de haritaların rastgele yaratılması ve çoğunlukla parçalanabilir olması. Ben de pek bir problem yoktu ama makinem canavar. Sadece 1-2 yerde yavaşlama oldu, FXAA ya geçince o da kayboldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

4-5 senelik makinelerle iyi oynayan çok var gördüğüm kadarıyla ama titanım yetmiyor diye ağlayanlarda var Bunlar klasik oldu her oyun çıkışında o yüzden pek ciddiye alamıyorum her iki tarafıda.
    Optimizasyon çok da iyi değil, nedeni de haritaların rastgele yaratılması ve çoğunlukla parçalanabilir olması. Ben de pek bir problem yoktu ama makinem canavar. Sadece 1-2 yerde yavaşlama oldu, FXAA ya geçince o da kayboldu.

Teşekkürler. Yorumların çoğu olumlu gözüküyor pek sorun yok gibi.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Sadece tutorialı oynayabildim evden çıkmadan ama hoşuma gitti, başlangıcı güzel yapmışlar mutlaka oynayın derim. En zorda başlayınca tutorial olmuyor.
  • Oyunu plati.ru dan alıp (14-16 dolar) vpn açıp oynayabilirsiniz.

Ekran kartım 6850 5-6 yıllık pc. 1920x1080 30 fps oynatıyor.
  • Nasıl bir oyun anlamadım ama oyun kırıldı ilgilenenler için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyuna göre her yönden üstün bir oyun olmuş. Çıkışının ilk gününden kaynaklı alışılmış sorunları bir kenara bırakırsak, özellikle ilk oyunu sevdiği halde kafasında soru işareti olanlar tereddüt etmeden almalılar bana kalırsa. Optimizasyon sorunu var, oyun sürekli kendini kapatıyor diye yorumlar gördüm bazı yerlerde. 4 senelik sistemimle 30-40 fps arası oynuyorum orta ayarlarda. Yaklaşık 4 saat oynadım hiç bir çökme-takılma yaşamadım..
  • i5 3.2 4 cekırdeklı ıslemci ,8 gb ddr3 ram ,2gb harıcı ekran kartı
    oyun neredeyse çalışmayacak..yavaş çalışıyor..boyle bır oyunda bu kadar optımazsoyn sıkıntısı olmamalıydı..
  • 100 tl civarı olsa alacaktım ama çok pahallı -.-
  • neyse 115 TL'ye aldım steam key'i. Steam'de şaka gibi fiyatı... 100 TL civarı bence kabul edilebilir
  • oyun cok guzel a eski xcom da satelite ler yapardık bunda resistance comms olayı var.yanı engineer dan build facilitye girip oradan ressitance comms yaparak contacs sayısı ile ulkelere baglanılıyor ..ayrıyeten bınalara muhendıs yerlesştirerek o bınanın upgrade olması saglanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omurozsoy -- 7 Şubat 2016; 12:31:56 >
  • valla ben biraz zorlanıyorum. 2. zorluk seviyesinde sıkıntı oluyor. Sürekli asker kaybediyorum :(

Oyun cidden çok detaylı olmuş, karakterlerin görüntü modifiyesi falan çok iyi, öğrenmesi uzun sürecek gibi ama çünkü ciddi zorluyor oyun.
    Mühendis ve bilim adamı bulmak kolay değil, hızlı geliştiremiyorsun,
    Supply sorun olabiliyor, bazen supply toplarken alienlar geliyor ve arada kalıyorsun,
    askerlerin bitiyor rookielerle göreve gitmek zorunda kalıyorsun
    göreve gitmesen ayrı sıkıntılar başlıyor.
    Intel apayrı bir sıkıntı zaten :)

Tipler:

- Flash zombieleri öldürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 7 Şubat 2016; 8:00:34 >
  • Oyunu ucuz ve sıkıntısız nerden alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xemmes

Oyunu ucuz ve sıkıntısız nerden alabilirim.

en sıkıntısız ve ucuz benim gördüğüm 115 TL civarında bulunabiliniyor. Onun dışında rusyada satılanlar var ama ben güvenemedim. 50-60 TL'ye...

www.kinguin.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 7 Şubat 2016; 8:14:13 >
  • oray kullanıcısına yanıt
    Flashbangler neredeyse bütün özellik kullanımını engelliyor, 2 kişide olsun hep takımda, psi kullananlara karşı birebir.
    Faceless denilen düşmanın otopsisini yaptıktan sonra güzel bir cihaz mimic diye, mümkünse bundan da 2 tane olsun her takımda. Hayat kurtarıyor.
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    evet mimic beacon çok iyi cidden :) ama oyunda şöyle bir durum var, bir askerin canı az da azalsa en az 10 gün işe yaramıyor... hiç darbe almadan veya en fazla 1 kere darbe alarak bitirmen gerekkiyor oyunu yoksa sonraki oyunlarda çok büyük sıkıntı oluyor...
  • oray kullanıcısına yanıt
    oyuna yabanciyim, oyun hakkinda, en hizli, ve en sade nereden bilgi alabilirim?

ilgili arkadaslar, onunun mekaniklerini biraz anlatabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.