Şimdi Ara

XCM F-1 G25-27 ve Türevlerini Xbox'da Kullanın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bİldiğiniz gibi xbox'ın desteklediği direksiyonlar ne kadar kaliteli olmasına rağmen sayısı çok az ve zor bulunuyor. Virtualr'da gezerken gördüğüm bir habere göre yarışssever bir arkadaş bunu farkedip xfps türevi bir aleti direksiyona port etmeyi başarmış.
    Videolardan gördüğümüz üzere direksiyonun forcefeedback tepkilerini verdiğini görüyoruz

http://www.virtualr.net/xbox-360-f-1-converter-first-video/

Ürünün fiyatı ise 80$
    http://www.play-asia.com/XCM_F1_Converter/paOS-13-71-eq-49-en-70-44aw.html

• Driving Force GT ye de oluyor muymuş?
  • sanırım olur
    usb portundan bağlanan tüm cihazları tanıması lazım, sorun feedback olayında ama bu videoda feedback'i de verdiğini gösteriyor eleman
  • inşallah tam uyumludur.
  • DEbriyaj ve H vites desteği yok arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

Driving Force GT ye de oluyor muymuş?

Sanırım fw yayınlanmış GT için... Ama bende Logitech DFP var. Olur mu ki???
  • Tam anlamıyla uyacagını sanmıyorum arkadaşlar sorun yaşar zevk alamazsınız gibime geliyor.
  • Yok mu yeni haber,gelişme vs? Forza konusundan buralara geldim,bunu da yukarı taşıyalım
  • bunu almak istiorum ama en güncel türkçe konu bu deneyen alan varsa yardımcı olabilirmi?
  • Bizim yadigar ms racing whell. Normalde 1920 1080 oynuyorum ama youtube a yüklerken videoyu daralttı nedense. görüntü enine 2.40m .İlk denemelerim gerçekten zor ama çok zevkli. toprak yolda direksiyonu zaptetmek gerçekten zor. Fanatecle düşünemiyorum bile

XCM F-1 G25-27 ve Türevlerini Xbox'da Kullanın

• burayı yıkarlar
  • xcm çok kalitesiz bi dönüştürücü , hong kong tabanlı , müşteri hizmetleri-destek 0 , uzak durun , ürün güzeldir belki yanlış anlaşılmasın ama firmayı tavsiye etmem , eğer sağlam bi alternatif varza - kullanıcı yorumları vs ile pekiştirip öyle alın dönüştürücü ürünleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.