Şimdi Ara

XciEnTisT SX1 ARTIK Türkce FW07 TR YARdım bölümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU bölümde sx1 fw07tr yükleme ile problemlerlinize yardımcı olucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcientist -- 9 Ekim 2004, 13:39:48 >

• FW 07 Türkceyi indirmek için

bu link kapandı çalışımıyor http://xcientist.50megs.com/downloads/fw07tr/

burdan indire bilir siniz Flashget ile indirmenizi tavsiye ediyorum daha sağlıklı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcientist -- 12 Ekim 2004, 20:55:27 >
  • FW 07TR nin en büyük özelliği sesinin yüksek çıkması dır
  • tekmesaj halinde yazabilirdin nedemek istedigini bana biras yardımın içinde msaj yukseltmeye calısıormussun gibi bir his werdin
  • abi adama laf söyliyeceginize yaptiğinin %1 yapin görelim herşey serbest sana dostum full tazzik çalış

• baba ben bunları indiriyom ama nasıl yüklücez onu sölesen deyom
  • quote:

Orjinalden alıntı: suprocco

abi adama laf söyliyeceginize yaptiğinin %1 yapin görelim herşey serbest sana dostum full tazzik çalış

dostum sen nediorsun ya 5.10.2004 tarihinde aramıza katılmıssın ben 1 yıla yakın olarak surda bilgilerimi paylasıorum

4 Gunluk uyelginle bana ole ders wermeye calısmada biraz forumu oku anlıyormusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 9 Ekim 2004, 21:56:23 >

• içinwar Bakarsın

quote:

Orjinalden alıntı: dj_shady®

baba ben bunları indiriyom ama nasıl yüklücez onu sölesen deyom
  • bak aLLyC istersen 75 senedir bu forumda ol bilgiye beceriye ve yeteneğe saygili ol......
    ben bir günlük üyede olsam senin verdiginin bir senelik bilgiyi 10 a katlarım
    zaten senin kafa yapida bir adamin kendine ve çevresine yardimci olacağınada pek inanmiyorum
    insanlar ordada hiçbir karşılık beklemeden birseyler çıkarmaş sen bunu çekemiyorsun
    başkalırın başarısını çekemiyen bir karaktar nasil olurda insanlara yardimci olur..
    BENCE SEN ÖNCE KENDİNE SONRA BAŞKALRINA YARDIMCI OL...
    PROBLEMLERİNİ ÇÖZÜNCE YORUM YAPARSIN...
    LÜTFEN KIZMA BUNU BİR HASTA DOKTOR DİALOGU OLARAK FARZET SAYGİLAR.....
  • Telefon kutusundan ilk olarak hangi fw versiyonuyla karsımıza cıkıyor ?
    Cıkan bu sürümün üzerine direk fw7 yüklenebiliyormu arkadaslar?
    tesekkürler.
  • sx1 de ses sorunu varmış doğrumu....
  • TYR :
    Degisiyor.. Su an en son fw si 13 ancak genelde 10 cikiyor. xcientist in yaptigi fw 7 yuklenebiliyormus.

turgay27:
    Ses sorunu soyle var sesi 6600 gibi cikiyor evet biraz kisik. Ancak FW 7 ile bu sorun giderilebilmekteymis..

Bilgilerinize..
  • ABİ FW07 İLE SES DOLBY DIGITAL SURROUND YAKIN TABİKİ ABARTIYORUM
    SÜPER ÇIKIYOR
  • Önemliii

arkadaşlar FW07 link i başkası tarafından kaptılmıştır
    bundan dolayı özur dilerim yeni link vericem
    özür
  • lutfen en kisa surede linki verelim dosyayi cektikten sonra bir link de ben verecem

yo rock xcientist

istersen angelfire.com dan link ver ben oldukca memnunum
  • baba acil lazom ne zaman verecen şuu linki yaww

• faideli bir hizmet.
  • bi de hemen indirebilsek yaww
  • ahhhhhh ahhhhhhhh

keşke vere bilsem gidip host satın aldım ama neete problem war msn ye bile giremiom
  • SABREDİN ARKADAŞLAR ONADA BİR ÇÖZÜM BULACAĞIZ İNŞ. CUMA AKŞAMI LİNKİ VERDİK AMA DEMEKKİ HERKES İNDİREMEMİŞ EN KISA ZAMANDA YENİ LİNK VERİCEZ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.