Şimdi Ara

=== XBOX360 SİSTEMLERİNİZ === (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.529
Cevap
22
Favori
236.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atila

quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

Sistemleriniz Çok Güzelmiş

Bana dediysen teşekkürler hocam. Genele dediysen haklısın çok güzel sistemler var

Bana en çokda bu konsolları 17" monitörde kullanmak koyuyo yahu

Fatih,

Öyle deme zamanında 37 ekran Show marka TV de oynadığımı hatırlıyorum, sen gene iyisin

zamanında bende show marka 37 ' oynuyodum suanda bi gelişme daha oldu 19 inç'e yükseldim sırada 22 var ama ondan önce gitar alıcam

• Bu da Benim sistemim

• quote:

Orijinalden alıntı: drahte 1905

quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Alet soguk hava üflüyor öyle diyim herkes yapmalı

Geçen hafta alet Atikteydi ama Fanı dışarı üflet bence ama güzel yapmışsın eline sağlık

Dikkatliyiz bakıyorum, o kadar Xboxtan nasıl anladın benimki olduğunu onun?

• BuDa benim Sistemim ama dağınıklığı Öğrenci evi olmasına verin

• quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Dikkatliyiz bakıyorum, o kadar Xboxtan nasıl anladın benimki olduğunu onun?

Kendini gösteriyor alet
  • Arada sırada,yakın arkadaşlarımız veya bizi tanıyan özelden sohbet edenler değilde,tanımayan bazı arkadaşlarımız olabiliyor.Sen fanatiksin,sen manyaksın,sen adammısın,sen bi kalk git... gibi cümleler kuruyorlar.Kurmamaları için hatta Xbox 360"a haddinden daha fazla değer verdiğimi birazcık olsun göstermek için eklemek istedim resmi.Normalde huyum değildir,sevmem gösteriş gibi olur...Benim için bu nesilde oyun oynamanın tadının başladığı tek yer var,oda bu harflerde gizli "

• geçen sene ekleyeyim dedim vazgeçtim,konuyu görünce tekrar hadi bende ekleyeyim dedim,herkes bütçesine zevkine göre birşeyler yapıyor ama sonuçta ortak payda hepimiz oynarken zevk alıyoruz oyundan monitör büyük yada küçük,sistem büyük yada küçük

• mükemmel bi çalışma olmuş.darksider hastası olarak +1903 diyerek tebrik ediyorum
  • Bende gösteriş yapmayı pek sevmiyorum. Ama şurada 2,3 yorum yazıyoruz diye PS3 FanBoyusun bilmem nesin diye kulp takan, ahkam kesen arkadaşlara cevap niteliğinde koymuş olayım.. Gerçek oyunculuk onların tanımladığı gibi tek platforma dayalı değil, her türlü platformda oyun oynamaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 13 Mart 2010; 12:31:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ps4

Darksiders modifiye çalışmam ve odamdan resimler
    http://www.resimbank.org/image-29B6_4B460045.jpg
    http://www.resimbank.org/image-98A5_4B460045.jpg
    http://www.resimbank.org/image-D173_4B460045.jpg

Modifiye güzel olmuş dostum, yalnız yukarıdaki resimleri ben çekmiştim. Örnek olsun falan diye koyduysan sorun yok tabi. Ama karışıklık olmuş sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 13 Mart 2010; 12:39:54 >

• Güzel sistemler
  • Konsolları yeniden topladım. Ne arıza adamım yaw. Bidaha satan ne olsun. Ayrıca 2 gün önce düzene soktum yoksa hepsi başka bi taraftaydı konsolların.

2-3 güne Sega Saturn gelecek onu nereye koyucam bilmiyorum. Ayrıca LCD'de konsol bağlayacak giriş kalmadı. Odama ayrı bi tüplü TV almıştım ona bağlarım Sega Saturn'üde.

Resimde görünmeyen bi XBOX360 daha var. Onda back-up oyunları oynuyorum. Resimde görünen FW'siz olan konsol.

Daha dün Dreamcast'te Shenmue 1'e başladım yok böyle oyun ya. Zamanında bitirmiştim yine bitiricem valla acayip sarıyor ve bana nostalji oldu.

İşte kutsal mezar:

• quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Konsolları yeniden topladım. Ne arıza adamım yaw. Bidaha satan ne olsun. Ayrıca 2 gün önce düzene soktum yoksa hepsi başka bi taraftaydı konsolların.

2-3 güne Sega Saturn gelecek onu nereye koyucam bilmiyorum. Ayrıca LCD'de konsol bağlayacak giriş kalmadı. Odama ayrı bi tüplü TV almıştım ona bağlarım Sega Saturn'üde.

Resimde görünmeyen bi XBOX360 daha var. Onda back-up oyunları oynuyorum. Resimde görünen FW'siz olan konsol.

Daha dün Dreamcast'te Shenmue 1'e başladım yok böyle oyun ya. Zamanında bitirmiştim yine bitiricem valla acayip sarıyor ve bana nostalji oldu.

İşte kutsal mezar:

sistemin süper. hele şu streef fighter gamepad'lerin yokmu kalbimi durduruyo.

• sistem süper fakat toparlamasıda o kadar zor oluyordur
  • Evet hatırladım.

Senle bi ara konuşmuştuk SF Gamepad'leri hakkında.

Sana tavsiyem ShopTo'dan al derim. Ben zamanında kazık yiyerek aldım ama o zamanlar ShopTo'da yoktu ama daha sonradan geldi orayada.

Tavsiye ederim. hehe.

-------------------------------------------

@yildiz802,

Aynen öyle dostum. 2 günde bir tozunu alıyorum sistemlerin ve bi hayli zor oluyor bu işlem (hepsini sök tak tekrar yerleştir vb.). Tozunu almazsam perişan oluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 13 Mart 2010; 14:19:49 >
  • dreamman115

oha
  • şok oldum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Konsolları yeniden topladım. Ne arıza adamım yaw. Bidaha satan ne olsun. Ayrıca 2 gün önce düzene soktum yoksa hepsi başka bi taraftaydı konsolların.

İşte kutsal mezar:

• Konu Resimler Tarafımdan Kaldırılmıştır!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps4 -- 14 Mart 2010; 15:36:49 >
  • http://www.upload.gen.tr/resim.php/s10/nshey232/DSCN6260.JPG.html

klavye kısmındaki tahmin ettiğiniz üzere laptop.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubillian -- 27 Mart 2010; 21:56:43 >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.