Şimdi Ara

=== XBOX360 SİSTEMLERİNİZ === (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
22
Favori
236.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

ben hayatımda böyle bişey gormedim gercekten cok ilginc akıl-şans ve para .........tebrik ederim......

Abi bizde mi girsek şu işe ne dersin

Yarın ben toptan 1000 tane cips alıyorum sen de 200 tane falan kutu cola al

İlk hangisine çıkarsa Playstation benim olsun çünkü sende var

suan 1000 cips 200 de cola alırsan kesin bi 10-15 kilo alırsın ama playstation alamazsın

• Yok ben yemem zaten satarım Cipsin tanesi 40 ykr ise ben yine 40 ykr'a satarım

Kampanya bitti sanırım tabi kesin senin yüzünden bitmiştir hediye verilcek wii,playstation ya da alınacak cips bırakmamışsınki ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 10 Şubat 2008; 5:55:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

Yok ben yemem zaten satarım Cipsin tanesi 40 ykr ise ben yine 40 ykr'a satarım

Kampanya bitti sanırım tabi kesin senin yüzünden bitmiştir hediye verilcek wii,playstation ya da alınacak cips bırakmamışsınki ortada

cipsi açıp satıosun olay orda kopu zaten :D acılmıs cipsi 40 kurus a satarsan bosver kampanyayı ztn :D

bu arada walla bende cipsleri satmaktan yemeye fırsat bulamadım 1000 cipsin max 10 tanesini yemişimdir :D
  • topiği başında beri okudum hepsini inanılmazsın dream.. yani bu ticaret kafasıyla çok iyi yerlere gelirsin umarım Bu arada yurt hikayelerine koptum gülmekten tam film lik senin bu hikaye
  • abi suan kampanya felan varmi ya laptop ps3 biseyler alalim:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamman115

@thx

yok bu 40r81 ben basta 40m87 düşünüyordumda aldım karsılastırdım bizzat samsung bayisine ps3 le beraber gittim ve full hd nın gereksiz olduguna karar kıldım bunda hd ready nın SD yayınlarda aha başarılı olmasının da etkisi war tabiki

@dreamcast

walla ordaki gördüklerinden ps2 ve hoparlörler dısında hiç birine cebimden öyle çıkarıpta para vermedim öyle özetleyeyim :D o resimdeki masrafım benim maksimum 1 milyar flndır

Böyle ev arkadaşları canıma minnet valla (: bi arada bize uğrasana aga .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gianfresco -- 10 Şubat 2008; 15:56:05 >

• @Ráistlin

LCD çok yukarıda değil mi kardeş? Onu biraz aşağıya çekersen bence çok süper olur hem de baya rahat edersin. Tv nin tam ortasına oturduğun yerden direk göz hizası denk gelmeli. Bu şekilde maximum kaliteyi de elde edebilirsin. . bkz. Dreamman115, hunter26...
  • dreamman senin iş cem yılmaz ın cips işi gibi olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersinklc

dreamman senin iş cem yılmaz ın cips işi gibi olmuş

bu güzeldi
  • bu da benimki.

=== XBOX360 SİSTEMLERİNİZ ===
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord of the Shadows

@Ráistlin

LCD çok yukarıda değil mi kardeş? Onu biraz aşağıya çekersen bence çok süper olur hem de baya rahat edersin. Tv nin tam ortasına oturduğun yerden direk göz hizası denk gelmeli. Bu şekilde maximum kaliteyi de elde edebilirsin. . bkz. Dreamman115, hunter26...

Standart yükseklikle. Oturduğumda tam karşımda duruyor
  • Bu da benim çalışma masam..

• Xbox 360 kurdaleside yakışmış tatlı canavar olmuş

Bende 32r81b + xbox 360 + z-5500 resimlerini koymaya çalışacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ridvan1903

Xbox 360 kurdaleside yakışmış tatlı canavar olmuş

Bende 32r81b + xbox 360 + z-5500 resimlerini koymaya çalışacam

Kurdela hediye olduğundan..

Ben de şu anda müzik setinden alıyorum sesi ama aklımdaki sistem z-5500.. Umarım kısa sürede sahip olurum, gerçekten Vatan Bilgisayar binasının müzik ihtiyacını tek başına karşılayabilen canavar bi sistem..

• Çok garip bir durum onca cipsi bir arada görmek bu arada weysex nin posterlerini görünce acaba bizde ücret karşılıgında çıkartabilegimiz bir yer varmı varsa maliyeti acaba ne kadar tutar??
  • buda benım sıstem suanda tek degısıklık 100 adet oyun var :D bide makınam halo3 beyaz makına oldu :D

• bynedim senin resme bakınca bi an pc kasası zannettim xboxı
  • kskandim, ailemin lcd tvsinde ps3 oynamaktan biktim, baba bana al bi monitor yaa, saka ben sandiginiz simarik cocuklardan degilim ama bazi arkadaslarin sistemleri bozulursa bilin ki sebep benim
  • 1Devil1

hocam tv biraz sakat yerde duruyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnFoU

bynedim senin resme bakınca bi an pc kasası zannettim xboxı

Valla ben de koyacak yer bulamadım, monitörün altına eski tip ibm'lerdeki gibi yatay yerleştirdim ilk ama o zaman gerçekten kasa gibi durdu.. Böyle güzel..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.