Şimdi Ara

=== XBOX360 SİSTEMLERİNİZ === (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.529
Cevap
22
Favori
236.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: KAKÁ

@ weysex

Çok güzel odan var hocam posterler falan çok güzel durmuş ben de alacağım öyle posterler ama burada bulamam galiba.

@ dreamman115

O konsollar o tv'ne öyle yav kıskandım valla vay anasını

O ne kadar güzel bir öğrenci evidir süper ya valla kıskandım len para çok galiba

Diğer sistemler de birbirinden güzel arkadaşlar benimki hariç tabi ben koymam zaten ama bana yetiyor ya

onların parayla alakası yok

• Neyle var peki sakızdan mı çıktı bunlar
  • quote:

Neyle var peki sakızdan mı çıktı bunlar

sakız demeyelimde cola cips ve diger kampanyalı şeylerden diyelim biz
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamman115

quote:

Abi tamam da hepsi mi ya hani birtane psp çıksa derim

Wii var ps3 var xbox var o tv falan hepsi mi cipsten kampanyalı şeylerden çıktı yeme beni

• quote:

quote:

quote:

Wii var ps3 var xbox var o tv falan hepsi mi cipsten kampanyalı şeylerden çıktı yeme beni

psp 1 degil 5 tane :D o resimde 2 tanesi yok

wii de 1 degil 5 tane :D

ps3 1 tane kaldı gariban :D

onun dısındada bi sürü ıvır zıvır laptoplar telefonlar ipodlar fln filan bu diger wii lerin parasıylada xbox ve tv aldım işte teknik olarak kampanyadan sayılır :D

• adamda bağlantı var sanırım. Hani böyle mesaj atana çekilişle PS3 filan diye kampanyalar oluyo ya Bende bazen diyorum ulan o kadar kişi tanıyorum Forumlarda falan filan hiç kazanan görmedim duymadım. Nereye gidiyo bu makineler. Dayısına, yeğenine filan diye yorumlar gelio arada. :) Heralde böle bi durum söz konusu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deadgodinme

adamda bağlantı var sanırım. Hani böyle mesaj atana çekilişle PS3 filan diye kampanyalar oluyo ya Bende bazen diyorum ulan o kadar kişi tanıyorum Forumlarda falan filan hiç kazanan görmedim duymadım. Nereye gidiyo bu makineler. Dayısına, yeğenine filan diye yorumlar gelio arada. :) Heralde böle bi durum söz konusu.

öle bi baglantı yok :D ki olsada bişi degişmez sonucta noter huzurunda ve halka açık geerçekleşiyor çekilişler o forumlarkilerle aramdaki fark dogru zamanda dogru kampanyaya yüklü miktarda katılmak olsa gerek
  • quote:

quote:

quote:

quote:

onun dısındada bi sürü ıvır zıvır laptoplar telefonlar ipodlar fln filan bu diger wii lerin parasıylada xbox ve tv aldım işte teknik olarak kampanyadan sayılır :D

Peki o wii'ler nerden geldi ? o 5 psp falan

Babam zengin de olsun bitsin Allah Allah ne kasıyon kendini

• sakız demeyelimde cola cips ve diger kampanyalı şeylerden diyelim biz

Peki o wii'ler nerden geldi ? o 5 psp falan

Babam zengin de olsun bitsin Allah Allah ne kasıyon kendini

babam zengin yada degil burdaki mesele o degil :D ordaki tüm seyler için babamdan 1000 ytl almısımdırki o 1000 ytl de cips kola flndır :D

sana şöle söleyim ben 1000 tane cips aldım cipsleri toptancıdan 40 kurus a aldım bunları yurtta 20 kurusdan sattım resimlerinin durması lazım ve bundan 1 tane ps3 cıktı ne kadar ettı ps3 200 ytl

sonra aynı dönemde 200-300 ytl lık cola aldım bunlardanda 4 wii 1 laptop cıktı

5 psp içinse onların toplam maliyeti taş çatlasa 200-250 ytl dir bu böyle devam ediyor 3.5 ytl maliyetle 2gb ipod war mesela onun dısında 100 ytl maliyetle 3 tane daha ipod war 300-400 ytl maliyetle 2 telefon o zamankı degerleri tanesı 800ytl fln yanında tanesı 80-100 ytl lık 4 bilet liste böyle uzayıp gidiyor

bak bunlarda resimler :D

=== XBOX360 SİSTEMLERİNİZ ===

li bu resimlerde cipslerin yarısı war sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamman115 -- 10 Şubat 2008; 3:59:12 >

• alırsan koli koli coca-cola ları kutu kutu cipsleri kazanırsın tabi....tahminimce yarı yarıya kar etmişindir..
  • Abi çıkarda bir veya 2 kere çıkar.

Eğer bu kadar ballıysan dreamman115

Bir altılı yap bana ya da seneye milli piyango alalım senle beraber
  • quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

alırsan koli koli coca-cola ları kutu kutu cipsleri kazanırsın tabi....tahminimce yarı yarıya kar etmişindir..

bu son parti colada ve cipste aldım sadece öncekileri baska yollardan hallediyordum oda bana kalsın :D yarı yarıyadan cok cok fazla kar ettim genele tüm kazandıklarıma vurursan bu oranı 5 de 1 hatta daha azdır evet evet daha azdır ama kesın bişi söleyemiorum uzun zaman oldu baslayalı :D
  • babam zengin yada degil burdaki mesele o degil :D ordaki tüm seyler için babamdan 1000 ytl almısımdırki o 1000 ytl de cips kola flndır :D

sana şöle söleyim ben 1000 tane cips aldım cipsleri toptancıdan 40 kurus a aldım bunları yurtta 20 kurusdan sattım resimlerinin durması lazım ve bundan 1 tane ps3 cıktı ne kadar ettı ps3 200 ytl

sonra aynı dönemde 200-300 ytl lık cola aldım bunlardanda 4 wii 1 laptop cıktı

5 psp içinse onların toplam maliyeti taş çatlasa 200-250 ytl dir bu böyle devam ediyor 3.5 ytl maliyetle 2gb ipod war mesela onun dısında 100 ytl maliyetle 3 tane daha ipod war 300-400 ytl maliyetle 2 telefon o zamankı degerleri tanesı 800ytl fln yanında tanesı 80-100 ytl lık 4 bilet liste böyle uzayıp gidiyor

bak bunlarda resimler :D

Abi inanamıyorum sana hele şu resimleri gördükten sonra susuyorum böyle birşey görmedim ben

• quote:

Abi çıkarda bir veya 2 kere çıkar.

Eğer bu kadar ballıysan dreamman115

Bir altılı yap bana ya da seneye milli piyango alalım senle beraber

ya şans faktörü kesinlikle war fakat oyunu kuralına göre oynarsan bu faktörün etksini en aza indiriyorsun yani belli bir şeyler görerek bu kadar yatırım yapıyorum sonucta öle her gördügüne atlarsan sonucta elinde bir şey kalmaz ortama bakcaksın yayılma durumuna bakcaksın fln filan dedigim gibi tabiki şans faktörü etkin ama tek başına şans bi yere kadar

walla altılıda oynucaktımda rakamlarıda hazırlamıstım :D bi fırsat bulupta oynayamadım

• Orjinalden alıntı: KAKÁ

Abi inanamıyorum sana hele şu resimleri gördükten sonra susuyorum böyle birşey görmedim ben

daha o resmin arka planında acılmamıs koliler war asıl resimlerim hdd bozuldugundan uctu bunu okulun sitesinde satıs amacıyla actıgım topicten buldum kopyaladım :D

sen bide yurttaki elemanları görsen nillet içeri giriyor böle kalıyorlar zaten okulda baya bi tanındım böle bi yerde muhabbeti geciyor millet aa o senmiydin diolar :D

işin en komigi şu resmi zihninde canlandır ben orda masaya cıkmısım arkadas bana cipsleri veriyor ve üst rafa yerleştiriyorum o sırada yurt müdürü odaları dolasmaya baslasın birden kapıyı acar ben masanın üstündeyim tabi ben ona bakarım o bana bakar şaşırmıs bi ifadeyle olm nasıl soktun lan bunları buraya der ki cipslerin kolileri cok buyuk oluyor poşetler şişik oldugu için ve mallar kamyonla gelmişti benim odada 5. kat :D neyse hikayeye devam müdür der napcan bunları ben derimki kampanya var o yuzden aldım ole yedigimizi yicez digerlerini atcaz bana şu can alıcı soruyu sorar satmıcaksın dimi bunları bense odanın kapısına yapıstırdıgım bir adet cips poşeti ve yanında şok kampanya çerezos sadece 25 kurus yazısını unutmus bi şekilde yok satmıcam arkadaslara dagıtıcam derim müdürde fazla bekletme böceklenir deyip çıkar 5 sn sonra tekrar girer ulan hani satmıcaktın bu ne der kapıdaki ilanı göstererek kem küm ederek geçistirirm neyse müdür gider sonra ögrenirimki müdür güvenlikçileri azarlamıs lan herif yukarı 20 koli çıkarmış nasıl görmezsiniz diye işte böle böle hikayeler yasadık bu macerada dahası warda yoruldum yazmaktan :D

• bir adet cips poşeti ve yanında şok kampanya çerezos sadece 25 kurus yazısını unutmus bi şekilde yok satmıcam arkadaslara dagıtıcam derim müdürde fazla bekletme böceklenir deyip çıkar 5 sn sonra tekrar girer ulan hani satmıcaktın bu ne der kapıdaki ilanı göstererek kem küm ederek geçistirirm

Muhahahaha abi süper bu yaşanan olaylar ya harbi şamata olmuş zuhahhaa :D:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 10 Şubat 2008; 4:21:12 >
  • quote:

bir adet cips poşeti ve yanında şok kampanya çerezos sadece 25 kurus yazısını unutmus bi şekilde yok satmıcam arkadaslara dagıtıcam derim müdürde fazla bekletme böceklenir deyip çıkar 5 sn sonra tekrar girer ulan hani satmıcaktın bu ne der kapıdaki ilanı göstererek kem küm ederek geçistirirm

Muhahahaha abi süper bu yaşanan olaylar ya harbi şamata olmuş zuhahhaa :D:D:D

walla öle oldu ya cok keyifliydi
    DC++ ı bilirmisiniz bilmiyoum dosya paylasım programı odalar fln fılan war işte bizim yurt onu kullanıyor genelde herkz baglı 7mb la fln mılletten dosya cekıoduk kendi aramızda ama hub lar genel oluyordu ben böle bizimkilerin oldugu hubda reklam yapıyorum tanesı 25 kurus 5 tanesi 1ytl fln filan diye neyse baya bi yaptım böle op lardan biride bizim okuldan hub ın işte bi gün bizim okulda festival war işte bu admin op fln hub da reklam gecıo benım ıcın işte neyse bi aksam bizim yurttaki op la hub ın admini geldi ben adamı tanımıyorum zaten bizim arkadas yangın merdiveninden cıkarmıs işte geldi benden cips aldı fln dedi o kadar duyduk bide kendi gözümle göreyim fln komediydi ya :D walla özledim yurdu yaa :D

• Hehehe harbi güzel olaylar olmuş ya
  • ben hayatımda böyle bişey gormedim gercekten cok ilginc akıl-şans ve para .........tebrik ederim......
  • quote:

Orjinalden alıntı: by _GoKhAn

ben hayatımda böyle bişey gormedim gercekten cok ilginc akıl-şans ve para .........tebrik ederim......

Abi bizde mi girsek şu işe ne dersin

Yarın ben toptan 1000 tane cips alıyorum sen de 200 tane falan kutu cola al

İlk hangisine çıkarsa Playstation benim olsun çünkü sende var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 10 Şubat 2008; 4:56:57 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.