Şimdi Ara

XBOX360 NTSC-U ELİTE Küçük bir paylaşım sadece

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün foruma üye bir arkadaşımızdan xbox360 ntsc-u elite konsol satın aldık bu gün elimize ulaştı ve seko2001 dostum ile konsolu açıp
    içini görmek istedik.

Açıkçası üretim tarihi beni, yeni nesil heatsinklerin kullanılıp, kullanılmadığı konusunda endişelendirmişti ama konsol beklediğimiz gibi
    gpu'ya bağlı ek heatsink ile donatılmış ve yeni nesil bir içeriğe sahipti.

Konsolu satın aldığımız VoodooRush arkadaşımıza da buradan teşekkür ediyoruz.

İlerleyen günlerde daha detaylı bir paylaşımı buradan sizlere duyurmak istiyoruz, şimdilik bu kadar.

• Üretim tarihi neydi acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yolas

Üretim tarihi neydi acaba?

İlk resim de üretim tarihi görülüyor 2007-06-19
  • 2007/06/19 gibi okudum...

edit: beyaz büyü benden hızlı davranmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akşahin -- 24 Ekim 2007; 21:27:52 >
  • @BeyazBüyü

Arkadaşım bildiğim kadarıyla sende ntsc-j makina vardı ? Bunu arkadaşınamı aldın yoksa hayırlı olsun
  • ridvan1903 evet ben de ntsc-j konsol var bu ürünü arkadaşımıza aldık teşekkürler.
  • Beyazbüyü acaba bu heatsinklerin eski modellere göre avantajları nedir ?
    Daha doğrusu Elite ile xbox 360 arasında bildiğiniz değişiklikler nelerdir ?

Teşekkürler
  • 1) 120 GB Harddisk

2) HDMI çıkış

3) Ekstra heatsink

4) Anakarta birlikte silikonlanmış cpu+gpu

5) Isının ramlere koyulan termal pad lerle kasa içine yayılması.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

1) 120 GB Harddisk

2) HDMI çıkış

3) Ekstra heatsink

4) Anakarta birlikte silikonlanmış cpu+gpu

5) Isının ramlere koyulan termal pad lerle kasa içine yayılması.

1-Peki konsola ekstra fan takmamıza gerek var mı ?

2-Hdmi nedir ?

Teşekkürler
  • Arkadaşım yanlışsa uyar beni ama yeni nesil ya da ektra heat sink zaten hep vardı bu elite zımbırtısında.
  • Arkadaşlar Asıl yenilik Falcon'lar ile birlikte başlıyor. Arkadaşımızın elindeki XboX elite zephyr olarak adlandırılan bir önceki nesil XboX.
    Yeni Nesil XboX'lar yavaş yavaş piyasaya çıkmaya başladılar. Özellikle Eylül ve sonrası Team FDOU tarafından üretilen kutularda bu 65nm'lik Falconları görmek mümkün olabiliyor.
    XboX forumlarındaki tartışmalardan insanların şu anda ellerinde yeni üretim falcon xboxlar olduğu doğrulandı.

Kişilerin dedikleri doğrultusunda bu yeni xboxlar çok az ısınıyor ve çok ama çok daha az sessizmiş.
    Ayrımı yapabilmek için aşağıdaki resimler yeterli olacaktır diye düşünüyorum. En belirgin özelliği 3 yerine 2 adet inductor içermesi. ve

• bu yumurta pişirmeyen ürünlerden mi..
    makinayı kasa hazır açılmışken çalıştırıp ısısı kontrol edildimi..sonuç
    el yakıyormu...
  • Bu resimler halo 3 edition konsolara ait olması lazım yurt dışında konsolunu yeni alan ve içini açan bir akıllı vermiş bu resimleri
  • Arkadaşlar Halo 3 Edition ve Yeni çıkan yeni 360 Pro ların içeriği hem aynı şekilde. Gelişmeleri aşağıdaki How to see if you have a 65nm (Falcon) console başlıklı linkten takip edebilirsiniz. Tüm testler, yorumlar, hangi üretim hangi team hangi dükkandan alındıkları le ilgili bilgiler mevcut. Ben sadece 45 sayfalık bir konuyu kısaca size özetliyip bilgilendirmek istedim.

Yani kısaca Yeni XBOX Pro'larda özellikle (Halo 3 editionlarda değil çünkü çıkmama olasılığı çok daha yüksek), 65nm Falconlar çıkıyor. Özellikle LOT: 737 / 738 ve Sadece FDOU team tarafından üretilen Xboxlar bu şekilde çıkıyor. Tahminimce çıkacak olan 739 ve üzerlerinde artan bir yüzde ile Falconları göreceğiz. İnsanlar şu anda holiday pack'leri bekliyorlar ve Elite içinde bir beklenti var

forums.xbox

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.