Şimdi Ara

Xbox360 Monitöre Bağlamak - Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-2 hafta önce xbox360 slim almıştım.Şimdiye kadar tv de kullandığımdan sorun olmuyordu ama şimdi monitörde kullanmak istiyorum.Bunun için bir adet şu VGA to HDMI kablodan aldım.
     Xbox360 Monitöre Bağlamak - Yardım

Sonra hdmi ucunu xbox'a vga ucunuda Samsung SyncMaster 740N monitörüme bağladım.Ancak görüntü alamadım.Sizce monitördemi sorun var kablodamı ?

Not:Monitörde sadece vga girişi var dvi felan yok.

• monitörünüzün HDCP desteki olup olmadığına bakın. eğer yoksa çalışmaz. genelde yeni monitörlerde oluyo bu özellik. ama arada istisnalarda olabilir tabi. ben geçen sene 22" almıştım dvi girişli falan. hdcp yoktu.
  • Şimdi başka bir monitörde denedim hdcp destekli yalnız sadece vga girişi var yine olmadı yok mu bilen biri şunu
  • Xboxin bu kabloyu destekledigini sanmiyorum. Xboxin kendi vga kablosunu alirsan sorunsuz kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denerod -- 22 Aralık 2011; 23:03:56 >
  • xbox bu kabloyu destekler onunla alakası yok.kuzenimdede bu monitörden var çalıştırmıştı.kabloda sorun olabilir.
  • Konuyu bölmek istemiyorum. Ama bende ileride bir xbox alıp monitörüme bağlayıp oynamayı planlıyordum. 21,5" vga girişli bir monitörüm var. Şimdi aradım HDCP desteği yokmuş. Şimde xbox alsam bu monitörde oynayamazmıyım ?
  • xbox olanınden alsana. boşa para vermiş görünüyosun..
  • bugün geri verdim kabloyu da xbox vga kablosu diye sordum 2-3 yere hiç birinde bulamadım.Bildiğim kadarıyla bu teknomarketlerdede satılmıyormuş heralde vatan-electro worldde felan . Nerden alabilirim bu xbox vga kablosunu bilen varmı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.