Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox360 firmware hack edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
125
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox360 firmware hack edildi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    Çok haklısın,tamam,31 yıl boyunca ilk önce kendime vede hiç bir şekilde bağımsız olamayacağım bu dünya vede içerisinde yaşıyanlara karşı saygılı olmaya çalıştım,böylede devam edicektir,ama işin özü saygıyla bitiyor sanmıyorum,benim karşıma neyle ilgili olursa olsun aba altından sopa gösteren birine karşı benim saygı duymam ne kadar doğru,bana gösterebileceğim o saygı gösteriliyormu,sana,bana bize,bizlere ne kadar veriliyor o saygı,bizlerden hep saygı duymamız isteniyor,istedikleri olmayınca hırsız,ahlaksız,saygısız vs değerleri yükleyebiliyorlar,peki onlar ne kadar bize karşı saygılılar,hep etik değerlerini yıkan bizlermiyiz,bizlere hiç birşekilde fırsat tanımadan,her şekilde etik değerlere sahip olmamızı istiyorlar,bunlara bukadar şeye insanın gücü yetermi,parası yetermi soruyorum öyleyse,namusuyla,emeğiyle,hakkıyla çalışıp didinen biraz da kendisi için birşeyler yapmak isteyen bizlere bu kadarı fazla değilmi,amacım hırsızı döverek göndermek değil,ama her şekilde bana dayatılanlarıda kabullenmek değil,söylediğim gibi yaşamda her şeyin bir alternetifi var,vede olucaktır,hatta bu alternatifleri yapanlar bile bize ürettiklerini pazarlayanlar tarafından ortaya da çıkabilmektedir.Belki biraz fazla gevezelik ettim kusura bakmasın arkadaşlar,biraz duygusal tepki vermiş olabilirim,insandan öte bir değer olduğunu düşünmüyorum,bütün ahlaki vede etik değerler gene insan içindir,bu üretenler içinde,üretileni kullanalar içinde geçerlidir,hiç bir şey tek taraflı,kendinden bağımsız oluşmaz,birbirimizi,anlamadan,dinlemeden yargılamayalım,herkesin bir şekilde yaşam hikayesi var vede kendine göre haklı sebepleri var,önemli olan doğru olanı yanlış olanı konuşabilmek,tartışabilmek,alternatif üretebilmek,herkes için bir noktada uzlaşma sağlıyabilmek olmalı diye düşünüyorum.Tüm arkadaşlara teşekkürler,vede keyifli oyunlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rashamon -- 24 Mart 2006; 18:45:55 >
    |
    |

• Emekli Yönetici
    3312 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: leo

quote:

Orjinalden alıntı: Pritz21

quote:

Orjinalden alıntı: leo
    Yeni nesilde çip diye bişey kalmayacağı için (garanti veriyorum)

Neye dayanarak söyledin merak ediyorum, chip çıkınca ne diyeceksin onuda merak ediyorum

Mantığıma dayanarak söyledim. Belki bin defa anlattım, daha el içi kadar PSP'yi kıramıyorlar, sen bi de koca NEXT-GEN konsolu kırmalarını mı bekliyorsun.. Bekleyedur... ümit dünyası işte

Daha ne kırsınlar ne istiyorsun daha, 2.xx üzeri versiyonlar için bir kaç sorun var yakındır zaten loader
    |
    |

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    baska bisey demiom ama insallah kiramazlar next gen leri
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: ak47_kirilenko

Sana inat İNŞALLAH kırarlar
    |
    |

quote:

Sana inat İNŞALLAH kırarlar

sence kirildinda ne olacak kime zarar edio onlarada zarar edio ama tabiki turkiyeyede zarar edio bir bu ikideki

oyunda turkce gormek istiom artik
    |
    |
    Ya Xbox360 zaten resmi olarak satılmıyor. Aldığın oyunlar Almanya, İngiltere, Amerika vs. (Nerden alınıyorsa) oradan satıldı görünüyor. Bu yüzden alakası yok. O zaman baştan Türkçe koysunlar bizde orjinal alalım. Şimdi orjinal alalım sonra Türkçe boş iş bunlar.
    |
    |
    alin siz olur bi yil alin sonraki oyunlarda olur valla ciddiyim bu isler 5 kisiyle olmuyo korsan aradan gitmeli bu arada xbox 360 benim icin farketmio ps3 i diyom bide saol soylediyin icin demekki siz turkiyedekiler oyunu yabanci yerylerden aliyonuz yani satilmiomu simdi turkiyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak47_kirilenko -- 25 Mart 2006; 0:12:19 >
    |
    |
    Satılıyoda, onu getiren arkadaş zaten yine yurt dışından almış. Bana göre XBOX360 orjinal oyunları şuan için ters, ülkede resmi olarak satılmıyor. Satılsa tamam, PS2 oyunları satılıyor. Bir sürü orjinal oyun var elimde. Ama aynı zamanda kopya'da kullanıyorum. XBOX360 için her oyunu orjinal alamam. Birde hayal kırıklığı çıkarsa beter bi durum. Misal Blazing Angels oyunun demosun indirmeden alsaydım, tam bir hüsran olurdu Bu XBOX360 oyunları şimdilik çok tırt yaw :)
    |
    |

Satılıyoda, onu getiren arkadaş zaten yine yurt dışından almış. Bana göre XBOX360 orjinal oyunları şuan için ters, ülkede resmi olarak satılmıyor. Satılsa tamam, PS2 oyunları satılıyor. Bir sürü orjinal oyun var elimde. Ama aynı zamanda kopya'da kullanıyorum. XBOX360 için her oyunu orjinal alamam. Birde hayal kırıklığı çıkarsa beter bi durum. Misal Blazing Angels oyunun demosun indirmeden alsaydım, tam bir hüsran olurdu Bu XBOX360 oyunları şimdilik çok tırt yaw :)
    PS 2 oyunları resmi olarak satılmıyor.İthalatçısı getiriyor.www.aral.com.tr. bu firma hem EA nin ithalatçısı hem de başka firmaların ama EA nin X BOX 360 için oyunlarını henüz getirmiyor. Resmi ancak SONY Türkiye getiriyor ve içinden türkçe açıklaması çıkıyor.O da Sony nin oyunları o kadar.Oyun alırken yanılmamak için;
    Oyun sitelerinden takip edebilirsin.80 puan nın üzerindeki oyunlar alınmaya değer.90 ve üzeri hit olur. Verdiğin parayı sonuna kadar hak eder. İncele, forumlarda sor.Ekran görüntüleri hatta videosuna bak. sonra
    |
    |

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    sen korsanda kullanion bu demekki chipde kullanion ee ps2 ne hic bisey olmadimi

orjinalin avantajlarida onile oynamak bu arada mgs3 subsitance de beklerim nick ak47
    |
    |
    quote:

alin siz olur bi yil alin sonraki oyunlarda olur valla ciddiyim bu isler 5 kisiyle olmuyo korsan aradan gitmeli bu arada xbox 360 benim icin farketmio ps3 i diyom bide saol soylediyin icin demekki siz turkiyedekiler oyunu yabanci yerylerden aliyonuz yani satilmiomu simdi turkiyede
    Çıkınca PS 3 bulacan mı? Kopya
    Hadi Gelll...PS 3 oyunlara gel..Taze çıktı.Gümrükten...Bulsana Türkiyede Winning Eleven orjinal PS 2 oyununu
    Gözünüzü açın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumanda -- 25 Mart 2006; 1:54:41 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kumanda

quote:

Çıkınca PS 3 bulacan mı? Kopya
    Hadi Gelll...PS 3 oyunlara gel..Taze çıktı.Gümrükten...Alo Bulsana Türkiyede Winning Eleven orjinal PS 2 için
    [image]images.amazon.com/images/P/B000CBZLO2.01-AIGI2YLZJE0LN.20TRZZZZ.jpg[/image]

ne demek istion sole bole gereksiz geyiklerle zaman harcamayalim arkadasim forumda benden daha cok orjinal oyunu olan adami gordunmu benim yasadim yerde korsan yoktur bunuda bil
    |
    |

• Emekli Yönetici
    3312 Mesaj
    quote:

quote:

PS 2 oyunları resmi olarak satılmıyor.İthalatçısı getiriyor.www.aral.com.tr. bu firma hem EA nin ithalatçısı hem de başka firmaların ama EA nin X BOX 360 için oyunlarını henüz getirmiyor. Resmi ancak SONY Türkiye getiriyor ve içinden türkçe açıklaması çıkıyor.O da Sony nin oyunları o kadar.Oyun alırken yanılmamak için;
    Oyun sitelerinden takip edebilirsin.80 puan nın üzerindeki oyunlar alınmaya değer.90 ve üzeri hit olur. Verdiğin parayı sonuna kadar hak eder. İncele, forumlarda sor.Ekran görüntüleri hatta videosuna bak. sonra

Sonuçta vergisi ödenmiş, ithal edilmiş, yasalara uygun olarak satılmış. Video, inceleme, SS'lere bak demişsin ama bunlar yanıltıcı oluyor bazen.
    |
    |

• Yarbay
    3373 Mesaj
    quote:

demekki siz turkiyedekiler oyunu yabanci yerylerden aliyonuz yani satilmiomu simdi turkiyede
    Bunun cevabı ?

|
    |

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    quote:

quote:

demekki siz turkiyedekiler oyunu yabanci yerylerden aliyonuz yani satilmiomu simdi turkiyede
    Bunun cevabı ?

ben xbox 360 i kastediom
    |
    |

• Yarbay
    3373 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Sonuçta vergisi ödenmiş, ithal edilmiş, yasalara uygun olarak satılmış. Video, inceleme, SS'lere bak demişsin ama bunlar yanıltıcı oluyor bazen.

ONA LAFIMIZ YOK.AMA RESMİ DEĞİL.RESMİ KONSOLU ÇIKARAN GETİRİRSE DENİR.GARANTİSİ VARDIR. ÖYLE BASİT DEĞİL.SONY PS 3 RESMİ OLARAK 2007-2008 DE GETİRECEK TÜRKİYEYE. X BOX 360 RESMİ OLARAK TÜRKİYEDEMİ.
    ÇOK AZ YANILIRSIN.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    3312 Mesaj
    Benim demek istediğimde o, xbox360 oyunlarının bizim ülkemize bi faydası olmayacak ve bütün oyunları orjinal almak bana uymuyor
    |
    |

Benim demek istediğimde o, xbox360 oyunlarının bizim ülkemize bi faydası olmayacak ve bütün oyunları orjinal almak bana uymuyor
    Yeni jenarasyon kosollar kopyaya izin vermeyecek.Büyük ihtimalle PS 3 de böyle. Zaten konsol çıkınca uzun bir zaman cip bulamazsın PS 2 de böyle oldu.Türkiye de PS 3 ilk çıktığında orjinal oyunları ya pahalı yada zor bulacaksın.Her halde ilk çıktığında 3 milyon 1 ayda 3 ayda satmaz.Blu-ray anladın.Piyasada varmı Blu-ray kaydedici.Nasıl kopyalayacak.
    |
    |

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    bu sefer artik turkiyedeki arkadaslar oyun oynamaayacak herhalde next gen yani olurda ama cok olmaz herhalde eyer kirmayi basarmaazlarsa ki insallahda da basaramazlar ole olucak

artik dua edin
    |
    |
    İster kırsınlar. İster kırmasınlar.

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.