Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox360 firmware hack edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
125
Cevap
0
Favori
2.467
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox360 firmware hack edildi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    453 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Adventure

Uzun zamandır orjinal oyun kullanıyorum, daha 150 ytl verdiğimi hatırlamıyorum. Ama 30 ve 40 ytl verdiğimi çok hatırlıyorum...

bide bizi sor iki oyun bi ps2 kiymetinde
    |
    |
    İnternetde bugün bu videoya rastladım tıkla. linkin başındaki **** yere r-a-p-i-d-s-h-a-r-e getirin çizgiler yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gameboytr -- 20 Mart 2006; 21:46:31 >
    |
    |
    neeyyyyk
    feykkk

konu yerinden sapmış ama arkadaşlarında dediği gibi adamlar TV nin arkasından başka bir scartla bağlamışlar x360 oynuyorlar aynısını bizde yaparız be :)
    Bu arada dikkat eden oldu mu bilmiyorum ama videonun bir yerinde kesilme var ekleme var yani.
    Gerçi o olsada olmasada fake olduğu ortada
    |
    |

Valla hocam çok iş çıkardın ama seni kırmayayım, yazim kısaca:

Gt3-super
    Gt4-mükemmel
    Mgs2-mükemmel
    Mgs3-mükemmel
    S.Cell-süper
    GTA:SA-mükemmel
    TimeSplitters-eğlencelik
    Black-süper
    ICO-mükemmel
    Toca-2-süper
    Indiana jones-çok iyi
    LOTR:2 towers-çok iyi
    Ratchet&Clanck3-süper
    Project Zero-2-süper
    Syberia-2-mükemmel
    Killzone-süper
    Resident Evil-4-mükemmel
    God of War-mükemmel
    Most Wanted-iyi
    PES-4-mükemmel

Elbette hiçbi oyun mükemmel değildir ama ne kadar sevdiğimi belirtmek için söyledim...

Almayı düşü<nfdüğüm oyunlar 20 tane falan var, saymakla bitmez şimdi...

Süper mi daha iyi mükemmel mi.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Raven Shield

quote:

Valla hocam çok iş çıkardın ama seni kırmayayım, yazim kısaca:

Gt3-super
    Gt4-mükemmel
    Mgs2-mükemmel
    Mgs3-mükemmel
    S.Cell-süper
    GTA:SA-mükemmel
    TimeSplitters-eğlencelik
    Black-süper
    ICO-mükemmel
    Toca-2-süper
    Indiana jones-çok iyi
    LOTR:2 towers-çok iyi
    Ratchet&Clanck3-süper
    Project Zero-2-süper
    Syberia-2-mükemmel
    Killzone-süper
    Resident Evil-4-mükemmel
    God of War-mükemmel
    Most Wanted-iyi
    PES-4-mükemmel

Elbette hiçbi oyun mükemmel değildir ama ne kadar sevdiğimi belirtmek için söyledim...

Almayı düşü<nfdüğüm oyunlar 20 tane falan var, saymakla bitmez şimdi...

Süper mi daha iyi mükemmel mi.

Sence mükemmelden daha iyisi olabilir mi???

Belki 'yıldızlı mükemmel' olabilir..
    |
    |

1 Not
    Ya ne orjinali arkadaşlar siz çıldırdınızmı bırakın korsan devam etsin 100ytl bi oyuna verilirmi paranızı sokaktamı buluyosunuz bırakın bu türkiye kalkınsın ayaklarını menülerde türkçe olmasın bunca yıl olmadı şimdide olmasın.bırakın adamlar mod chip üretsin cihazları patır patır kırsınlar korsanın olmadığı bi yerde mod chip olurmı mod chip'siz bi konsol alınırmı ?? ben ps2'den biliyorum o dms3 pro'nun makineye kattıkları harikaydı kimbilir 360 yada ps3 için neler yapılabilir işletim sistemi kurma hayelleri var ..... bide bu yönden bakın !!!
    |
    |
    Boxx Tech Apexx 4 / Dual Xeon E5-2630v3 16 Core 32 Thread / Water Cooling / Supermicro X10DAi / 32gb ddr4 2133mhz ecc / Nvidia Quadro K5200 / 240gb ssd intel 730 extreme / SeaSonic X-1250W Gold / Philips 288p 4K

• Yarbay
    2495 Mesaj
    NEXT-GEN'DE KOPYA OYUN MOYUN BİTMİŞTİR ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!

Daha miniminnacık PSP'yı kıramıyolar, öküz gibi next-gen konsol'u mu kırmalarını bekliyorsunuz, komiksiniz valla hepiniz. Gidin sayısal falan oynayın akılcı davranmış olursunuz.
    |
    |
    1 Not
    Niye onu yapanlar uzaylımı ??? KIRILMAZ DİYE BİŞEYY YOK İLLAKİ Bİ YOLU BULUNUR.. Bence sene sonuna kadar herkez 360'la hdd'ye kopyalanmış oyunları çatır çatır oynayabilcek !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weysex -- 21 Mart 2006; 12:13:54 >
    |
    |
    Boxx Tech Apexx 4 / Dual Xeon E5-2630v3 16 Core 32 Thread / Water Cooling / Supermicro X10DAi / 32gb ddr4 2133mhz ecc / Nvidia Quadro K5200 / 240gb ssd intel 730 extreme / SeaSonic X-1250W Gold / Philips 288p 4K
  • Yüzbaşı
    453 Mesaj
    insallah kirilamaz bu arada arkadasim sen kendinden konus sana ne bizim orjinal aldimizdan bole adamlar yapiyo iste orjinal almion bari korsani destekleme
    |
    |
    Dostum sen orjinal almaya devam et microsoft'u yada sony' kalkındırırsın belki
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    3312 Mesaj
    Kırılsın yaw xbox360 oyun bulamıyoruz zaten, yurtdışından almaya gıcık oldum.
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: weysex
    Ya ne orjinali arkadaşlar siz çıldırdınızmı bırakın korsan devam etsin 100ytl bi oyuna verilirmi paranızı sokaktamı buluyosunuz

Yoo, sokakta bulmuyorum ben şahsen.. Çalışıp kazanıyorum. Neden çalışır insan? Sadece karnını doyurmak için mi? Parayı ona harcama buna harcama, aman orjinal alma... Oh ne güzel. Zaten kıyafetin, yiyecek içeceklerin (peynir, yoğurt, rakı vs vs), elektronik eşyaların her türlüsünün, kolonyanın ve bilimum temizlik malzemelerinin ve saymadığım yüzlerce ürünün 'sahtesini' almaya alışmışız değil mi?

Ucuz olsunda, sahte içelim rakıyı geberelim, ucuz olsunda sahte kolonya kullanalım kör kalalım, ucuz olsunda sahte cep telefonu şarjı kullanalım ya kıçımızdayken patlasın kıçımızı kaybedelim yada dükkandayken patlasın tüp patlamışa dönelim, ucuz olsunda dikiş yeri dizimizden geçen kot giyelim kendimize saygımızı yitirelim (ki aralarında en masumu bu), ucuz olsunda çamurdan olsun... Ucuz, ucuz, ucuz.. Hayatımız ucuz, ben ne yapayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adventure -- 21 Mart 2006; 18:40:13 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    kisiye gore deyisio tabiki
    |
    |
    Bence bütün oyunlar orjinal alınmalı o oyunları yapmak kolay değil kaç kişi uğraşıyor az oyun alırsın orjinal alırsın
    .Hem orjinal alındımı oyunların ömrü daha çok oluyor ben orjinal alınmasından yanayım bence herkes orjinal almalı
    |
    |
    .Hem orjinal alındımı oyunların ömrü daha çok oluyor ben orjinal alınmasından yanayım bence herkes orjinal almalı
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Muzzy16

yok ya yanlışlıkla oldu sayfa görüntülenemeyince ben yollanmadı zannettim ondan kusura bakmayın

yok ben şakasına dedim ne kusuru
    |
    |
Reklamlar
haberler
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.