Şimdi Ara

Xbox360 firmware hack edildi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya orjinal alın diyorsunuzda.. şu pes5 i türkiyede baya fazla kişi orjinal aldı eğer pes6 da türkçe seçeneği olmazsa bidahada orjinal almam
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

ya orjinal alın diyorsunuzda.. şu pes5 i türkiyede baya fazla kişi orjinal aldı eğer pes6 da türkçe seçeneği olmazsa bidahada orjinal almam

Espri yapıyosun di mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ak47_kirilenko

quote:

Orjinalden alıntı: Pritz21

quote:

insllah kiramazlar hayatinizda bi kerede gidin orjinal alin orjinal alanlar haric bu turkiyenin hayri icin iy olur arakdaslar mesela gordunuzmu bazi oyunlarda norvecce oluyo niye cunku burda korsan adinda bisey yok hepsi herseyin orjinali oylede aliyolar sizde yapsaniz belki turkce goruruz oyunlarda insallah olur bunu gormeyi cok istiyorum bu olmadi surece oyunlarda turkce gormek hayal

xbox360 için saçma konuşuyorsun. xbox360 için satılan herkonsol ve oyun Türkiye'e bir kar, artı getirmiyor. Merak ediyorum hep orjinal mı alıyorsun sen? Böyle afra tafra yapanlara

evet hepsini orjinal aliyorum nerde yasadimi oyren bil ne durumda oldumu bilmion iki ucdeki istersen resimlerini cekip gonderirim ben sadece xbox 360 hakkinda demiom butun konsollar i diyom

O zman Türkiye koşullarına göre yaz...

• ne varmis turkiye kossullarinda parasi olanlar bile almiyo artik ne diyeyim ya
  • Ne mi varmış? Orjinal oyun 120ytl'den başlıyor. Parası olanda orjinal alıyor sen merak etme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 19 Mart 2006; 21:36:56 >
  • quote:

Ne mi varmış? Orjinal oyun 120ytl'den başlıyor. Parası olanda orjinal alıyor sen merak etme...

Yanlış. (Ps2 için konuşuyorum) Orjinal oyun 29 ytl den başlıyor...

30-40-50-60 ytl ye çok seçenek var artık, hem de baya iyi oyunlar. Araştırmak lazım, öyle 120 den başlıyo demek olmuyo ama, di mi?

Pc oyunları ise 10 ytl ye kadar bulmak mümkün artık
    (Geçenlerde diablo1 10 ytl ve 2 yi de 20 ytl ye buldum, klasik oyunlar. Çok iyi bence...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Adventure

quote:

Ne mi varmış? Orjinal oyun 120ytl'den başlıyor. Parası olanda orjinal alıyor sen merak etme...

Yanlış. (Ps2 için konuşuyorum) Orjinal oyun 29 ytl den başlıyor...

30-40-50-60 ytl ye çok seçenek var artık, hem de baya iyi oyunlar. Araştırmak lazım, öyle 120 den başlıyo demek olmuyo ama, di mi?

Pc oyunları ise 10 ytl ye kadar bulmak mümkün artık
    (Geçenlerde diablo1 10 ytl ve 2 yi de 20 ytl ye buldum, klasik oyunlar. Çok iyi bence...)

Şuan için bi kaç oyun öyle biliyorum Platium oyun serisi Godofwar bile 30 ytl PS2 için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamefry -- 19 Mart 2006; 21:49:16 >

• 38 ytl ye aldım ben, 30 ytl ye düştü mü bilmiyorum.

Platinum aldım, ama gel gördi normali de ben aldıktan 1 hafta sonra her yerde aynı fiyta düştü. Normal kapaklısını almayı isterdim...

Bunun yanında sadce platinum değil ama ha, normal olupta ucuz olanlar da var. Hounting ground, cold fear, chaos theory ve ico gibi. 30-54 ytl arasında değşiyo, iyi fiyat
  • arkadaslar bisey soracam bende gran turismo 3 sadece plantium baska oyunlar plantium diyil yani sormak istediyim normalle plantium arasindaki farklar nedir
  • Kapağında 'platinum' yazması dışında hiçbir fark yok. Benim gibi kolleksiyoncu ve aynı zamanda kapak fetişisti değilsen, hiç bir sorun yok

Platinum en çok satan (best seller) oyunların kazandıkları bir ünvan...
  • ole diyilim valla bide god of war u aldim ama plantium diyil ama sende plantium nasil oluyo plantium da gormedim

bide bende 26 oyun var ama sevmediyim oyunu elden cikartmaya calisirm herzaman onun icinde cok iy arastirip alirim oyunu hicde pisman olmadim tabi sims2 crazy taxi ve crash tag team haricinde
  • Burda planinum god of war dolu valla... Her yerde var. Bazı yerlerde normali de var dediğim gibi...

Araştırıp almak en iyisi... 20 tane oyunum var, hepsi kolleksiyon değerinde...

Bi de zaten arşivime katmak için de aldığım için çoğu zaman, eski oyun olması fark etmiyor. Zevkli bi olay...
  • ben eski oyunlarin yanindan gecmem ben oyun alacaksamsa verdiyim paraya deymeli

bendeki oyunlar

metal gear solid :snake eater en etkilendiyim ve aladiim tek oyundur

god of war hayran kaldiim bir oyundur

grand theft auto san andreas asiri baimlilik yapan bir oyundu bende

gta 3 de oyle

gran turismo 3 valla okadarda sevmedim ama iy

fahrenhiet adini yanlis yazabilirim bu oyundanda cok etkilendim

tekken 4 2 haftalik omru vardi sonra hic acmadim nedesne sevmedim butun karakterleri actiktan sonra doal olarak yalniz oldum icin cabuk baydi

nba 2k6 oynadim en iy basket oyunu tam bir simulator the real basket simulator

nba2k4 bu oyunuda cok sevmistim nedereyse iki yila yakin oynadim hic sikilmadan

ico cok cok etkilendiyim oyun hakketende ozelliklede atmosferi cok iy kayaliklardaki ruzgar sesleri herseyi

sims2 ve crazy taxy tek kelmieyle

hitman contracts eh iste iy bi oyun

ringes herre to tårn bole yazilio kapakta lord of rings buda cok iy oyun rpg oyunu

nba street resmen 1 gunum kecirdim basina cuma gunuydu bitirinceye kadar oynadim cok guzeldi gercekten

splinter cell harika bir deneyimdi

pes 4 baimlilik yapmsiti

pes5 valla nedense pek isinamadim pes 5 e

virtua tenis 2 iy bir oyundu

prince of persia warrior within harika bir oyun

jak 3 cok iy oyun oda

crash tag team racing eh iste midium bir oyun ama aldima pisman oldum

silent hill 2 tek kelimeyle bayildim o oyuna

bornout takedown iy oyundu ama nedense cok sevmedim

kingdom hearts valla tek kelimeyle muthis bir oyun

bu arada sirayla alacim oyunlari yazayim yakin zzzamanda

shadow of the colossus

mgs3 :subsitance

yeni cikacak final fantasy

ve kingdom hearts 2 yi alicam

sende yaz oyunlarinin adini ve neler dusunduyunu onlarin hakkinda bekliom ..........

• Valla hocam çok iş çıkardın ama seni kırmayayım, yazim kısaca:

Gt3-super
    Gt4-mükemmel
    Mgs2-mükemmel
    Mgs3-mükemmel
    S.Cell-süper
    GTA:SA-mükemmel
    TimeSplitters-eğlencelik
    Black-süper
    ICO-mükemmel
    Toca-2-süper
    Indiana jones-çok iyi
    LOTR:2 towers-çok iyi
    Ratchet&Clanck3-süper
    Project Zero-2-süper
    Syberia-2-mükemmel
    Killzone-süper
    Resident Evil-4-mükemmel
    God of War-mükemmel
    Most Wanted-iyi
    PES-4-mükemmel

Elbette hiçbi oyun mükemmel değildir ama ne kadar sevdiğimi belirtmek için söyledim...

Almayı düşü<nfdüğüm oyunlar 20 tane falan var, saymakla bitmez şimdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adventure -- 19 Mart 2006; 23:05:48 >
  • oooooooooo sende mgs2 de var kizkandim simdi
  • Almanya'dan 12 euroya almıştım
  • quote:

Almanya'dan 12 euroya almıştım
    ucuza kapmisin mgs hicoynamamistim taki mgs3 e kadar oynadiktan beri mgs2 yi ariyom
  • nediyon yaw sen

kızarım şimdi ama

sen nerde yaşadığına, o yerin ekonumik şartlarınla Türkiyeyi yanyana getirde öyle konuş

Türkiyede adam 400 milyon maaşla ailesini geçindirmeyi düşünüyo gidip 150ytl oyunamı verecek
    quote:

insllah kiramazlar hayatinizda bi kerede gidin orjinal alin orjinal alanlar haric bu turkiyenin hayri icin iy olur arakdaslar mesela gordunuzmu bazi oyunlarda norvecce oluyo niye cunku burda korsan adinda bisey yok hepsi herseyin orjinali oylede aliyolar sizde yapsaniz belki turkce goruruz oyunlarda insallah olur bunu gormeyi cok istiyorum bu olmadi surece oyunlarda turkce gormek hayal

• Uzun zamandır orjinal oyun kullanıyorum, daha 150 ytl verdiğimi hatırlamıyorum. Ama 30 ve 40 ytl verdiğimi çok hatırlıyorum...

400 ytl maaş alan adam, ailesin de geçindiriyors, acaba 'oyun' almayı falan düşünür mü? Mantıklı konuşursak daha mutlu olacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adventure -- 20 Mart 2006; 18:50:16 >
  • quote:

Uzun zamandır orjinal oyun kullanıyorum, daha 150 ytl verdiğimi hatırlamıyorum. Ama 30 ve 40 ytl verdiğimi çok hatırlıyorum...

bide bizi sor iki oyun bi ps2 kiymetinde
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.