Şimdi Ara

xbox360 elite tek değişiklik siyah renk değil :( (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: myfranco

Ya saçma sapan mesajlar dizboyu.Sanki Bill Gates bırakınca yerine hademeyi başkan yapacaklar da oyun firmaları MS'i takmayacak.Yok konsol çıkalı İstanbulun nüfusu kadar satmamış.O zaman bi efsane ps3 İzmir bile etmiyor diyelim.Ya bunlar ne abuk sabuk bulgular.Biraz mantıklı konuşun ortam tartışma ortamı olsun ,saçmalama ortamı değil.Zaten en saçma yorumları bir gazla yapan eleman forumdan atılmış güzelce.

+1
  • 3 kırmızı sorunu en aza indirilmiştir umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: OTACON

3 kırmızı sorunu en aza indirilmiştir umarım

muhakkak öyledir..sütten ağızı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş
  • Yeni problemler bekliyoruz microsofttan cok heyecanliyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: m4hs3r

Yeni problemler bekliyoruz microsofttan cok heyecanliyim

• yaw benim alet 3-4 saat kesintisiz oyun oynandımı kitleniyor yaw 3 kırmızı yok ama yakında olacak heralde elite ucuzlarsa we benim makina tamamen bozulursa ps3 aldıktan sonra düşünülebilir bu elite bu arada makina 2006 haziran üretim ntsc-j
  • quote:

Orjinalden alıntı: m.fatih_

yaw benim alet 3-4 saat kesintisiz oyun oynandımı kitleniyor yaw 3 kırmızı yok ama yakında olacak heralde elite ucuzlarsa we benim makina tamamen bozulursa ps3 aldıktan sonra düşünülebilir bu elite bu arada makina 2006 haziran üretim ntsc-j

3 kırmızının habercisi gibi dostum bu olay,umarım en kolay şekilde atlatırsın..
  • xbox360 ELITE in paket icerigi aciklandi!!!
    1adet xbox360 120gb hd ile beraber
    2 adet wireless kol
    2 adet oyun
    ve 1adet sürpriz problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahs3R -- 21 Nisan 2007; 16:07:07 >
  • Su 3 kirmizi isik geyigi bitmeyecek mi bu forumda
  • Arkadaşlar elite acaba hangi sürücü ile gelecek benq ile gelme ihtimali yüzde kaç bununla ilgili sağlam bi kaynak varmı
  • Hitachi ve Samsung sürücülerle gelecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Hitachi ve Samsung sürücülerle gelecek.

Hocam usadan arkadaşım gelicek getirtmeyi düşünüyorum bununla ilgili şüphelerim var gönül rahatlığıyla alabilirmiyim tr de firmware problemı cıkmaz değilmi ?
  • ehehe..dostum o ata yem vermiyorlarmış,ondan dolayı açlıktan yürüyemiyormuş artık..O yem yem diye tuttururken samancılar aman ya sende de nasıl bünye var sana göre yem yapamıyoruz diyorlarmışO da garibim samancıların ona yem yapmasını bekliyor,sonra koşacakmış yine
    quote:

Orjinalden alıntı: kryeck

Gerçekten farkı varmış. Sanırım kovalayan at yorulmuş.

• quote:

Orjinalden alıntı: EuRoBoY

quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Hitachi ve Samsung sürücülerle gelecek.

Hocam usadan arkadaşım gelicek getirtmeyi düşünüyorum bununla ilgili şüphelerim var gönül rahatlığıyla alabilirmiyim tr de firmware problemı cıkmaz değilmi ?

Evet getirtebilirsin, BenQ DVD okuyucu ile gelmeyecek Elite sürümü.
  • xbox..xbox360..şimdide xbox elite.. bir anda makinalar üçlendi.

xbox'cılar biraz saf heralde yeni bir konsol alıyorsunuz arkasında yine bir konsol geliyor..
    Bunu heycanla bekliyeceğine.. ne yapıyor bunlar diye sorulmalı.

Yakında arkayı dörtler xbox
  • quote:

Orjinalden alıntı: murathanipod

Su 3 kirmizi isik geyigi bitmeyecek mi bu forumda

e Microsoft 3 kırmızı ışık sorununa çözüm bulduğu gün bitecek merak etme...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orjinalden alıntı: murathanipod

Su 3 kirmizi isik geyigi bitmeyecek mi bu forumda

e Microsoft 3 kırmızı ışık sorununa çözüm bulduğu gün bitecek merak etme...

GPU' nun üzerine aptal bir fan taksaydı o da yeterdi herhalde FAN koyunca zarara uğrayacaklardı. Ama boşver, zaten Xbox360 FAN' ları yeterince soğutuyor Xbox360' ı

• artık bu foruma gıresım bıle kalmadı başlıkları okuyp msg bıle atmıyorum nerdeyse seviye malesef çok düşmeye başladı anlamıyorum yeni teknolojı her zaman olucaktır ekran kartların abakın adamlar utanmasa her ay yenısı cıkıcak konsol b u gelişicek incelicek ucuzluycak yenı işlevlerı olucak zaman gecıyor bunlar pazarlama stratejısı bu elıte denılen model bence 1 sene onceden hazır beklıyordu ah be ah ...

Halımıze bak... Bırakın arkadaşlar oynayın takılan kafanıza gore..

ayrıca 007 arkadaş ışıklı fan şimdden takılıyor xboxa ozel fanlar cıktı ben kullanıyorum duvara yem yeşil ışık vuruyor
  • sanki bir grup xbox360 ın üreticisi yapımcısı sahibi gibi diğer grupta ps3 ün sahibi üreticisi yapımcısı gibi kavgalar sürüp gidiyor.
    ne gerek var.biz tüketiciyiz hangisi kimin hoşuna giderse onu alsın kullansın.keşke herkesin imkanı olsa ikisinide alıp kullansa.
    ama bunları zaten fan arkadaşlar anlamıcaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackmagicman

sanki bir grup xbox360 ın üreticisi yapımcısı sahibi gibi diğer grupta ps3 ün sahibi üreticisi yapımcısı gibi kavgalar sürüp gidiyor.
    ne gerek var.biz tüketiciyiz hangisi kimin hoşuna giderse onu alsın kullansın.keşke herkesin imkanı olsa ikisinide alıp kullansa.
    ama bunları zaten fan arkadaşlar anlamıcaktır.

+1
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.