Şimdi Ara

Xbox Yükleme Durdu Hatası Ana Konu (0x87e0000f) / Çözüldü! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
4
Favori
28.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ttnet kullanıyorum ve dün akşam yeni aldığım one x’e 12 tane oyun indirmeye başladım, cod ww2 aynı akşam indi oynadım, geri kalan oyunlarda sabaha kadar inmeye devam etmiş, halen indirme işlemi devam ediyor.

Buradaki sorun, xbox mı yoksa kullanılan internet servis sağlayıcı ile mi alakalı? Konu başlığına bakınca, xbox kabahatliymiş gibi anladım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 25 Nisan 2018; 7:31:59 >
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Sorun kesinlikle superonline dan kaynaklı hocam ttnet kullananlarda olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dsmart net kullanıyorum (ttnet altyapısı galiba) bende hiç böyle bir sorun yaşamadim. Bazen yukleme yapmıyor gibi görünüyor ama kısa bir süre sonra indirmeye devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Sanırım Evet düzelicek Ama denemedim Tabiki.Fakat sorunun Cnd Hatası çoklu ipten kaynaklanıyor.Bir ip numarasından Çok kişiye çıkıyorlar.. Ben Port açıp cnd den çıktım.Ve 5 dk sonra inmeye başladı.. Fifa 18 i açtım şimdi eğer Sabaha sorun kalmamışsa çözüme ulaştım sayılır

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar sorunum Devam ediyor.Dün Cgn den çıkıp Port açtıktan sonra Fifa 2018 denemiştim.Sabah baktım şimdi 17.05 gb ta kalmış..

• Gece sol müşteri hizmetleri ile görüştüm bizlik bir sorun yok bizde herşey normal download kısıtlaması gibi bir şey söz konusu olamaz Microsoft ile konuyu görüşün dedi :) Yani müşteri hizmetlerinin altından kalkacağı bir durum değil bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • garip bir şey soracağım, xbox'ın bir yerinde harddiski kapatma seçeneği vardı... bunu harddiski kapatmamaya ayarlayıp deneyebilir misiniz?

bir kısmınız networkten sıkıntı yaşıyor olabilir ama belki de bir kısmınızda işe yarayabilir bu... denemesi bedava bir seçenek hem de...
  • Nerede hocam o seçenek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediginiz ayar nerede hocam harddiski kapatmama ilk defa duyuyorum?

• instant on yada power save ayarını seçtiğiniz ekranda(power mode & startup)... "when xbox is off, turn off storage"... bu ayar aslında external hdd'ler için ama bir denemenizi isterim... bunun yanındaki işareti kaldırın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

instant on yada power save ayarını seçtiğiniz ekranda(power mode & startup)... "when xbox is off, turn off storage"... bu ayar aslında external hdd'ler için ama bir denemenizi isterim... bunun yanındaki işareti kaldırın...
    Yok hocam şimdi denedim fifa inmiyor

Ryse iniyor

• Aral’ın kutulu olarak satın almamız için kurduğu bir kumpas olabilir mi bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ryse 9.5gb civarı takılmıstı bende hocam bi kere

• Tr garantili Sxorpio Edt Xbox one x Konsol.. Alacakların Sol kullanmaması veya kutulu oyun alması tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 25 Nisan 2018; 11:46:2 >
  • Sorun superonline kaynaklı hocam net yani ama onlarda topu ms ye atıyolar bizde birşey yok herşey acık yurtdısı gidişleri vs vs diyerek

• SOL Fiber kullanan arkadaşlarım var onlardan hiç duymadım böyle bir problem. Belki önceki sayfalarda yazılmıştır bilemiyorum ama modem'in firewall'unu kapattınız mı?

Ayrıca xbox'a elle statik ip verip o ip'yi DMZ olarak atamak da önemli. Online oyunlarda tek tek port açmak ile uğraşmazsınız hem de genel manada bağlantı için önemli bir ayar. DNS değiştirmek de bir çözüm olabilir. Eğer otomatik alıyorsa bu dns'lerden kaynaklı sorun da olabilir. Çalışan değişik dns'leri denemekte fayda var (google dns, open dns vs)
  • Xbox Almayı Düşünenlerin Dikkatine! Seklinde başlık yazarak cihazı almayı düşünüp araştirma yapan insanları yaniltiyor olabilirsin. Internet saglayicisinin sorununu cihaza yuklemeyin. Almayi düşünen arkadaşlara sesleniyorum cihazda problem yok. Ben dsmart net gibi dandik bir internet kullanmama rağmen. (8 mbit) online oyunlarda hiç sorun yaşamadım ve bu ay 380 gb download yaptim donma vs. sorunlar olmadi.

• jamie35 kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnız sadece superonline degil yurtdısında bircok forumda bu sorunu yaşayan da var yani.

• orctzl O kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsini denedim ben şahsen sonuc aynı.

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Hocam her oyunda yapmıyor bu hatayı zaten ben geow 4 halo 5 dahil tonla oyun indirdim ilk ay sorun yoktu belli başlı oyunlarda oluyor gbiydi ilk zamanlar ama suan eskşden sorunsuz indirdigim oyunları silip tekrar yüklemeye calıstıgımda takıldığını gördüm. işin ilginci atıyorum oyunun 9gb da takılıyor silip tekrar denesen gene aynı yerde takılıyor. Forza 7 demoda mesela 350.mb de takılıypr sürekli bi tuhag durum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.