Şimdi Ara

Xbox Yükleme Durdu Hatası Ana Konu (0x87e0000f) / Çözüldü! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
4
Favori
28.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her türlü olan bize oluyor hocam sende haklısın. Napalım çözülmesini bekleyeceğiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle_03 -- 26 Nisan 2018; 17:5:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

hangi oyunda denediniz hocam?
    hocam rise of the tomb raider
  • 4quare kullanıcısına yanıt
    tomb raider ı iki kere indirdim ben. ilk seferinde hiç takılmadan indi. 2.seferde takılmstı hocam.
  • arkadaşlar superonline ın verdigi modemler dısında herhangi baska bir modemle deneyen oldu mu takılan oyunları indirmede?
  • Arkadaşin Xbox u nu getirdim eve ondan benim cihaza aktarım yapıyorum oyunları. Ne hale düşürdün bizi sol!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle_03

arkadaşlar superonline ın verdigi modemler dısında herhangi baska bir modemle deneyen oldu mu takılan oyunları indirmede?

Superonline kullanıcıları başka modem kullanamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar HG658 V3 kullanıyorum bu mevcut sorunu yaşıyorum.Superoffline'ın verdiği modemlerde sorun olabilir mi?
  • Emin misininz hocam? Ona göre farklı bi modem ile deneyecektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi modemini kullanan bir çok kullanıcı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alakasi yok. İstwdigin modemi kullanabilirsin. Modemle alakali bi durumda degil arkadaslar. Acaba hic cozume ulasabilen oldu mu ?

• Sorunu yaşayan arkadaşlar NAT türünüz nedir. Portlar açık mı Paket kaybı çıkıyormu çıkıyorsa % kaç. Bunların hepsinin tam olması lazım ilk önce. Eğer bunlar sorunsuzsa dediğiniz gibi Süperonline kaynaklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

Sorunu yaşayan arkadaşlar NAT türünüz nedir. Portlar açık mı Paket kaybı çıkıyormu çıkıyorsa % kaç. Bunların hepsinin tam olması lazım ilk önce. Eğer bunlar sorunsuzsa dediğiniz gibi Süperonline kaynaklı.

Konuda ki yorumları ve çözümleri okumadan gelip yorum yazmışsın.

Hepsi denendi o yazdıklarının.

• O zaman iyi uğraşmalar sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

O zaman iyi uğraşmalar sana.

Sağolasın

• 21 Nisan da aldığım Xbox x konsolu media markt aldım, Cihaz kurulumu mağazada yapıldı eve geldim güncellemesini yaptım. Netfilx You tube gibi uygulamaları yaptı. Oyun yükleme noktasında cihaz yükleme hatası gösterdi. Yazılanların hepsini yaptım. İki firma yetkilileri ile görüştüm sonuç sıfır. Cihazı aldım geri mağazaya götürdüm gerekirse iade alın dedim. Teknik ekip cihazı sıfırladı sonra kurulumu tekrar yaptı. Oyunlar su gibi iniyor. Servis sağlayıcınız nedir dedim TT net dediler eve geldim sonuç yine kopmalar. Uğraşlar boşuna . Microsoft müşteri temsilcisine kullanamadığım cihazı iade alın diyorum yapacak bir şey yok diyor. Sorun Sol da diyor. Sol geldi veri akışınız mükemmel diyor. Yazık dedim Mic. Temsilcisine en hızlı makine diyorsunuz ama oyun indirmiyor dediğinde haklısınız diyor.

• Büyük ihtimal internet bağlantısından kaynaklı. Hala bir çözüm olmaması rezillik, sol un sorun olmadığını belirtmesi ayrı bir rezillik. Bu şekilde giderse büyük bir çıkmaz olacak. Resmen konsol satışının önüne geçilecek. Microsoft en azından irtibata geçmeli sol ile. Ucu direk olarak kendilerine dokunuyor.

Umarım en kısa zamanda çözüme ulaşırsınız, bende sol kullanıyorum ama herhangi bir hataya denk gelmedim henüz.

Avrupa yada Amerika’da bu durum yaşansa nasıl bir çözüm bulunurdu tabii merak ediyor insan.

• 35scenic 3 kullanıcısına yanıt
    Yazdığın yorumun cevabını kendin vermişsin zaten konsolda sorun yok superonline da sorun. Düzeltmelerini beklemekten başka çaren yok haa taahhütlü değilsen direk iptal ettir Ttnet’e geç derim.

• 2 hafta önce arkadaşımın xbox one s e 300 gb oyun indirdim. Şimdi bu akşam bende tom raideri indiremiyorum sürekli durdu diyor. Superonline fiber 25 mbit

Eskişehir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aKaSa -- 27 Nisan 2018; 0:37:29 >
  • Superonline'da Microsoft ile bağlantıda kesinlikle bir hata var. Yıllardır Superonline kullanıyorum Allaha şükür Xboxta şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım fakat Windows Phone kullandığım zamanlarda Superonline netiyle telefon Update indirmiyordu. Resmen gidip TTNET internet sağlayıcı bulup telefonun güncellemesini yapıyordum telefonda da update indirirken belli bir seviyeye geldikten sonra başlıktaki gibi bir hata kodu veriyordu ve sorun araştırıldığında sorun direkman internet sağlayıcı hatası. Demek hala düzeltilmemiş. Bahsettiğim sorun belki iki yıl önce falan yaşanıyordu, demek hala aynı.
  • Bunlardan bir halt olmaz.Oyunlara update gelmesin diye dua ediyorum.Sorun 1 ay icinde çözülmez ise konsolu satmak durumundayım.İnternet sağlayıcımı şu an değiştiremem.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.