Şimdi Ara

Xbox Yükleme Durdu Hatası Ana Konu (0x87e0000f) / Çözüldü! (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
4
Favori
28.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha şu ana kadar bi gelişme yok herhalde kimse bişey yazmamış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sol de sorun devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turksat Kablonet bugün bağlandı bir kenara kaldırıp attığım XOX geri çıkardım. Sonuç sorunsuz indirme hata almıyorum artık.

• Kırk yılın başında açtım xbox ı güncelleme varmış, 3 adımın 2.sinde hata veriyor. Superonline kullanıyorum, bu nedir ya 14 gün önce açılmış konu hala çözülmemiş mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç bir şekide kuyruktaki 2 oyun da tamamlanmış acaba problem çözüldü mü ?

• Superoffline sorunu halen devam ediyor!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu hala çözebilmiş değiller sanırım 1-2 güne çözüme kavuşur.

• https://twitter.com/TurkiyeXBOX/status/992299239232319489

ardakaşlar bütün kininizi boşaltın buraya...düzelsin veya düzelmesin....etiketlemeyi unutmayın
  • beyler herkes şikayetvar.com a da bu sorunu yazsın lütfen dönüş daha çabuk olur.
  • Aynı sorun bende de var. Sol fiber var bende. Pesi indiremedim kaç gündür. Burda bi çok arkadaş uğraşmış yetkililerle görüşmüş emeği geçenlere teşekkür ederim. Umarım yakında çözülür.

• İndireceğim oyunları geçtim mevcut oyunlara güncelleme gelince , oyunlari güncelleyemediğim için oynayamıyorumda pubg nın güncellemesi 84 mb tı da hata vermesine fırsat kalmadan indirdi güncellemeyi.

• Bu ne arkadaş, bende ea access alıp, oyunlara dalayım diyordum. Game access oyunları hata verince şimdilik el frenimi cektim. Twitter dan yazdım, benden hata anında ip mi istiyorlar. Sorun kişisel değil ama anlamak istemiyorlar sanırım. Akşam ip verip duruma bakacağım.

• Ben de sorun düzeldi arkadaşlar. Hatta internetim 25 mb olmasına rağmen bazen 40 küsür mbitle indiriyor.Sol günah çıkarıyor herhalde

• Dün Halo 5 Guardian 734 Mb da kalmıştı. Bugün sıfırdan yine başlattım şuan 40 GB oldu ve devam ediyor. Kuyruğa 1 2 oyun daha ekledim bakalım sabaha kadar ne olacak düzelme gibi bir gelişme var.

• Benimde ilk farkettiğim bağlantı hızım mininum 1kbps ye bile düşse (ki bir kaç saat öncesi arada gördüm) artık hataya düşmüyor. Bir şekilde devam ediyor. Bağlantı hızlarını da iyileştirme çalışmalarına başlamışlar. Yada şimdilik öyle görünüyor. Takip edelim.

• Superonline ile şu an sorunsuz download ile fifa 18 iniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Kırk yılın başında açtım xbox ı güncelleme varmış, 3 adımın 2.sinde hata veriyor. Superonline kullanıyorum, bu nedir ya 14 gün önce açılmış konu hala çözülmemiş mi?
    Hocam aynı sorunu bende yaşadım. Cihazı formatlayip(oyun ve uygulamalar kalacak şekilde) yapınca düzeldi. Başka arkadaşta mobil veri ile indirip sorunu çözmüştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: kromiti

Hocam aynı sorunu bende yaşadım. Cihazı formatlayip(oyun ve uygulamalar kalacak şekilde) yapınca düzeldi. Başka arkadaşta mobil veri ile indirip sorunu çözmüştü.

Alıntıları Göster
    İkinci kez deneyince oldu bende de.

• Sorun tamamen ortadan kalktı arkadaşlar herkese geçmiş olsun iyi oyunlar. Tüm çaba sarfeden arkadaşlara çok teşekkürler..

• Sorun kalktı kablosuz ev ağından inmelerde sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.