Şimdi Ara

Xbox Yükleme Durdu Hatası Ana Konu (0x87e0000f) / Çözüldü! (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
4
Favori
28.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim akşam Gears of war 4 ve korsan oyunu güncelleme yapmış ama indirmedeki 2 oyun biri pes 2018 hata vermiş...En azından güncelleme yapmış indirme de düzelirse süper olur kaç senedir konsol kullanırım ilk defa böyle birşey yaşadım ya düzelsin bir an önce gamepass aldık oyun indiremiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün gece hatasız 100 gb veri indirdim. Düzeldi sanırım.
  • Yurtdışı Microsoft Mühendisinden son aldığım bilgi;

Aşağıdaki dns'leri tek tek deneyin dns 1 olarak girin ve 2 yi boş bırakın. 234 çözüm olmaz ise dns 1 silin ve 60'lı dns'i girin.

Whatsapp gruptaki bazı arkadaşlarda problem çözüldü gibi.

Sizlerden'de geri dönüş bekliyorum.

Whatsapp grup'a katılarak anlık bilgide alabilirsiniz.

If you have some time and would like to test, could you please try the following? I've set up two servers to use for DNS which will point your Xbox to specific servers to download from. I'd like to see if one or both servers will result in the 0x87e0000f error.

To update your console DNS, please go into Settings, Network settings, Advanced settings, DNS settings, Manual and then enter the following IP address for the primary (leave secondary blank, just press 'enter' on that screen) and then try downloading one of the games that was hitting errors before.

DNS IP address for test 1: 52.143.143.234

Once you see whether the download was successful or not, please update the console DNS again, but this time use the following address:

DNS IP address for test 2: 52.143.143.60

• Bugün itibariyle SOL’den kurtulmuş bulunmaktayım. Türksat Kablonet 25mbit sınırsız AKK’sız paketi yarın bağlıyacaklar. Yarın akşam deneyip göreceğiz sorun SOL’de mi? MİC’te mi? Yoksa Xbox One X’de mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedor -- 2 Mayıs 2018; 17:35:40 >
  • tedor kullanıcısına yanıt
    Sorun sol de hocam denendi zaten daha önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tedor kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Darısı hepimizin başına artık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. DNS ile inmeye başladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun indirirken sorun yoktu fakat son gelen 800 MB'lık sistem güncellemesini yapamıyordum. Dosya iniyordu 2.adımdaki dosya doğrulanıyor kısmında %34'te hata mesajı verip indirmeyi bağtan alıyordu indirme bitmesine rağmen. Verilen hata kodunu araştırdığımda kendi sitesinde offline update yap önerisi sunuyordu. Yani dosyayı pc'den indirip flash diske atarak kurma olayı. 1 haftadır falan update yapmadan oynadım bugün aleti açtığımda update yapmadan sistemi açmıyordu bende kesin Superonline işidir bu diye telefondan verdim neti çatır çatır indirip kurdu olan 1 GB paketime oldu Superonline yemin ederim ömür törpüsü. Neyse, bende allahtan oyunlar iniyor "ŞİMDİLİK".
  • Arkadaşlar microsoft a sesimizi duyurmak için instgramdan enson paylaştıkları içeriğe yorum yazıyoruz genel olarak çektiğimiz çileyi görsünler ve bize geri dönüş yapsınlar diye sizlerde aşağıdaki linkden yorumlarınızı yazabilirsiniz.

https://instagram.com/p/BiSI3J2nuHz/

• Şimdi dikkatimi çekti.. Yine klasik oyunlafı kurup izlemeye almıştım.

Bir ara indirme hızı +300mbın üstüne çıktı o esnada foto çekene kadar 150lilere düştü ve yine yükleme hatası verdi.

Çok emterasan o hızlara çıkabilmem çünkü ben adsl kullanıyorum, apartmanda henüz fiber yok

Xbox Yükleme Durdu Hatası Ana Konu (0x87e0000f) / Çözüldü!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC4376FA6 -- 2 Mayıs 2018; 21:18:44 >

• vodafone kullananlarda da oluyor mu, sonuçta o da sol altyapısını kullanıyor.

• Superonline ve MS arasında görüşme sağlandı. Superonline gerekli bloke leri kaldırıyormus ve müşterilerine ulaşıp sorunun devem edip etmediğini soruyormus tabi ms nin bize dediğine göre. Şuan tamamen olmasada kısmen düzelme var download larda. Bazı arkadaşlarimiz indirme yapaliyorken bazıları hala yapamıyor. Eğer gerekli bloke ler Sol tarafından kaldırılmış ise muhtemelen 1 gün içinde sorun yaşayan kalmayacak. Umutla bekliyoruz..

Burayi okuyan Superonline yetkililerine sesleniyorum. Çünkü okuyorsunuz biliyorum. Sorunun devam edip etmediğine dair bilgiye ulaşmak istiyorsaniz buraya uğrayıp gerekli bilgileri alabilirsiniz. Çünkü an ve an gelişmeleri buraya aktaracağız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 3 Mayıs 2018; 4:41:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende problem çözülmüştür. en azından şimdilik :)) diğer problem çıkana kadar yani.

darısı burada mücadele veren diğer arkadaşlara
  • rodinb kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim dostum.. Az evvel evden çıkmadan denedim.. Bende durum aynı.. Acaba Superonline'ı arayıp tekrar durumdan haberdar etsem mi

• evet biz watsap grubundaki arakdaşların hepsine arattırdık. yani sorun kişi ve bölgesel olarak adı herneyse bunu belirtmekte fayda var. umarım bilinçli bir m.temsilcisine denk gelirsin.

aslında burada sorun çözümünden çok bir sorun olduğunu kabul ettirmemizdi
    2. olarak xbox ile superonline iletişim haline soktuk....

dolayısıyla sorun yaşayan herkes arasın arkadaşlar.

SOL VE XBOX durum üzerine çalışıyorlar
  • Bende sorun devam etmekte..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de hala devam ediyor lanet olası süperonline

• Resmi XBOX TR Sayfası bu konu hakkında bilgilendirme yazısı paylaştı. 👏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joqure0 -- 3 Mayıs 2018; 12:57:23 >
  •  Xbox Yükleme Durdu Hatası Ana Konu (0x87e0000f) / Çözüldü!

• SOL Kullanan ve Sözleşmeden dolayı kullanmak zorunda olan arkadaşlar için sevindirici bir gelişme. Umarım en kısa sürede çözüm bulunur.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.