Şimdi Ara

Xbox ve Ps4 grubu (kayıt alımı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mevcut konsol gruplarına yeni bir soluk getirecek, iki konsolu da seven insanların bir arada, arkadaşça olabileceği bir grup kurmaya karar verdim mevcut ihtiyaca yönelik(diğer konsol gruplarına saygılarımı yolluyorum).

Siyasi konulara ve din eleştirilerine girecek, konsolların birbirinden üstün olduğu tartışmalarını açacak, küfür ve hakaret içerikli (samimi arkadaşla şaka adı altında olsa bile) yazılar yazanlar uyarısız şekilde anında gruptan atılacaktır.

Bu şartlara uygun oyun sever arkadaşların telefon numaraları ile bana ulaşmalarını rica ediyorum.

Kendimi kısaca tanıtmak gerekirse:
    87 Yılında C64 ile oyun dünyasına adım attım, ardından Amiga 500, Bilgisayar, Konsollar geldi, uzun süre bilgisayar teknik müdürü olarak çalıştım, Amiga 500 dahil olmak üzere bazı oyunları türkçeleştirdim, bazı popüler oyun dergilerinde yazılar yazdım, şu an "vector games gmbh" adı ile mobil platformlara oyun üretmekteyim, bilgisayar ve tüm konsollarda oyun oynamayı ayrım yapmaksızın seviyorum..

• çok küçük olmasa da küçük bir topluluğa hitap ediyor... diğer taraftan böyle bir durumda oyunlar multiplatform multiplayera izin vermediği sürece karışıklık büyük oluyor(anlık grupça ortak hareket edilmedikçe hangi oyunun hangi platformda olduğu konusu)... o yüzden amacı %100 desteklesem de toplu bir grup yerine her platform için ayrı ayrı takılmak daha rahat geliyor... oyunları da zaten genelde hangi platformda daha ucuzsa yada büyük avantajı varsa oradan alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

çok küçük olmasa da küçük bir topluluğa hitap ediyor... diğer taraftan böyle bir durumda oyunlar multiplatform multiplayera izin vermediği sürece karışıklık büyük oluyor(anlık grupça ortak hareket edilmedikçe hangi oyunun hangi platformda olduğu konusu)... o yüzden amacı %100 desteklesem de toplu bir grup yerine her platform için ayrı ayrı takılmak daha rahat geliyor... oyunları da zaten genelde hangi platformda daha ucuzsa yada büyük avantajı varsa oradan alıyorum

Bende aynı şekilde yapıyorum, evet ps ilk göz ağrımız ama 10yıldan fazladır da Xbox ile iç içeyiz, hepsinin güzel avantajları var, bunu ben görüyorum, sen görüyorsun, elbette bizim gibi insanlar vardır avantaj peşinde koşan :) bekleriz telefonlarınızı pm ile :)

• Dj_Mami kullanıcısına yanıt
    ufak bir bilgi: Telegram... whatsapp gibi, daha gelişmiş, platform bağımsız ve telefon numarası paylaşmadan da işini görür :) insanlar tek bir link ile gruba dahil olabilir falan filan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.