Şimdi Ara

Xbox ve PC'ye çıkacak olan S.T.A.L.K.E.R. 2'nin PlayStatin 5 için bir planı bulunmuyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
3.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be yıllar geçse de forum değişmiyor. Yine konsollar fanatiklik düzeyinde savunuluyor. Böyle devam edin gelecek nesillere örnek olursunuz.

Stalker çıksa ne çıkmasa ne hani oynasan ne olacak oynamasan ne olacak 4k görsen ne değişecek görmesen ne değişecek 3 ay ex olmuş ya da olmamış olsa ne yazar olmasa ne yazar

Neye sahipseniz oturun oyununuzu oynayın alt tarafı oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siz başka oyun bilmiyo musunuz? Kos koca nesil 7 yıl sürüyo sen 2 tane oyun sayıyosun.onları da toplasan 48 saatte bitiyor.Buralarda bizim oynadığımız oyunların başlıkları altında ağlıyosun.

O oyunlarında biri iyi birisinin metacritic user scorunun düzeltilmesi için sonynin metacritiğe para verip kötü yorumları sildirmesi skandalı daha unutulmuş değil.yani şu tlou dediğiniz sjw oyununu bizim youtuberlar hariç herkes gömüyor kardeş.

Yakında bi doomu,

Bi elder scrollsu,

Starfieldı tıpkı forza ve haloyu youtube dan izlediğiniz gibi izleyeceksiniz. 2 yıl içinde 40 dan fazla yeni oyun gelecek game pass'e.sende buralara zavallılar gibi tlou tlou yazar halay çekersin artık 😀

• Çıksa da 1000tl olur zaten. Konsolların üzerine dantel koyun aksesuar olarak kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Battlefield Maşuku

Next-gen bir oyuna para vermeden ilk günden sahip olmak mı? Mükemmel. Playstation da böyle bir hizmet sunsa keşke ama fanboylar varken zor

Merak ediyorum, sizler böyle bir şey için imza toplayıp MS'e verdiniz de, MS "Talep çok. Game Pass yapalım. Oyunları bedavaya yapalım" mı dediler? Dünya çapında protestolar mı yapıldı bununla ilgili?

• quote:

Orijinalden alıntı: memo1231

Siz başka oyun bilmiyo musunuz? Kos koca nesil 7 yıl sürüyo sen 2 tane oyun sayıyosun.onları da toplasan 48 saatte bitiyor.Buralarda bizim oynadığımız oyunların başlıkları altında ağlıyosun.

O oyunlarında biri iyi birisinin metacritic user scorunun düzeltilmesi için sonynin metacritiğe para verip kötü yorumları sildirmesi skandalı daha unutulmuş değil.yani şu tlou dediğiniz sjw oyununu bizim youtuberlar hariç herkes gömüyor kardeş.

Yakında bi doomu,

Bi elder scrollsu,

Starfieldı tıpkı forza ve haloyu youtube dan izlediğiniz gibi izleyeceksiniz. 2 yıl içinde 40 dan fazla yeni oyun gelecek game pass'e.sende buralara zavallılar gibi tlou tlou yazar halay çekersin artık 😀

TLOU 2 oyun dünyasında çıtayı yükseltti. Ne anlatıyorsun arkadaşım? Yok hikayesini beğenmemiş de oyun çöpmüş. Kargalar bile güler buna. Development olarak çığır açtı resmen, millet (spoiler vermeyeyim yine de) bilmem kimle oynayamadığı için çöp yaptı oyunu. Daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu oyundur şu anda.

Yine söylüyorum, development olarak konuşuyorum. Grafikler, dinamikleri, oyun dünyasına kattıkları olarak konuşuyorum. Hikayesi kendi istediği gibi olmadığı için çöp diyenler, oyun falan oynamasınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechVET

TLOU 2 oyun dünyasında çıtayı yükseltti. Ne anlatıyorsun arkadaşım? Yok hikayesini beğenmemiş de oyun çöpmüş. Kargalar bile güler buna. Development olarak çığır açtı resmen, millet (spoiler vermeyeyim yine de) bilmem kimle oynayamadığı için çöp yaptı oyunu. Daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu oyundur şu anda.

Yine söylüyorum, development olarak konuşuyorum. Grafikler, dinamikleri, oyun dünyasına kattıkları olarak konuşuyorum. Hikayesi kendi istediği gibi olmadığı için çöp diyenler, oyun falan oynamasınlar.

Alıntıları Göster

Gecen sene 220 liraya 1 hafta PS4 kiraladim gow ve tlou2 yi bitirdim. Bu mu yani? ove ove bitiremediginiz oyunlari kiraladim evimde bitirdim. Efsane oyunlar mi? evet efsane ama ulasmasi imkansiz degil. Neden bu kadar abartiyorsunuz anlamiyorum.

• 1 yıl sonra 700 tl e oynamak bile hayal anlaşılan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Gecen sene 220 liraya 1 hafta PS4 kiraladim gow ve tlou2 yi bitirdim. Bu mu yani? ove ove bitiremediginiz oyunlari kiraladim evimde bitirdim. Efsane oyunlar mi? evet efsane ama ulasmasi imkansiz degil. Neden bu kadar abartiyorsunuz anlamiyorum.

Alıntıları Göster

Kim ulaşılmaz dediki? Milyonlarca kişi oynamış, hangi akıllı ulaşılmaz der :D

• quote:

Orijinalden alıntı: TechVET

Kim ulaşılmaz dediki? Milyonlarca kişi oynamış, hangi akıllı ulaşılmaz der :D

Alıntıları Göster

PS exc. oyunlarını anlatırken öyle bir tavrınız var çünkü. Dünyada kimse PS a para verip almadıktan sonra bu oyunları oynayamıyormuş gibi anlatıyor PS sahipleri. 3 kuruş paraya iki oyunu da bitirdim. PS5 için çıkınca da gider 500 liraya kiralar 1 haftada tüm exc. oyunlarını bitiririm bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

PS exc. oyunlarını anlatırken öyle bir tavrınız var çünkü. Dünyada kimse PS a para verip almadıktan sonra bu oyunları oynayamıyormuş gibi anlatıyor PS sahipleri. 3 kuruş paraya iki oyunu da bitirdim. PS5 için çıkınca da gider 500 liraya kiralar 1 haftada tüm exc. oyunlarını bitiririm bu kadar basit.

Alıntıları Göster

Bence yanlış anlamışsın. PS'deki exclusive oyunlara yakın kalitede oyun yok Xbox'da. Sorun burada. AAA oyun sorunu var. Eğri oturup doğru konuşalım, Game Pass olmasa ve oyunlar aynı fiyatta olsa, burada deli gibi Xbox savunanların % kaçı Xbox alır? PS tarafı da bomboş değil bu konuda. PS NOW var. PS+ var. Sadece bunların ikisini bile birleştirip, tek servis olarak verse, milleti kara kara düşündürür. MS pazar payını eline geçirsin(hiç olmadı ama olursa) Game Pass'e o kadar oyunu zor gösterir. Ufak ufak paralı yapmaya başlar. Büyük şirketlerin işleyişi böyledir. Ben asla Sony iyidir kötüdür demem. Ben oyunlardan aldığım zevke bakarım.

• Çöp of us 2. Eger bu oyun çıtayı yükselttiyse flight simulator ne yapmıştır? 7 senede 2 oyun yapıtılar onuda metacritiğe para verip puanlarını düzelttirdiler.(gir user score kısmına kötü yorumların hepsi silinmiş içeriğe erişilemiyor yazıyor.)olmayacak işleri zorlayıp karakterleri eşcinsel yaptılar.oyundan çok propaganda.sonuç ne oldu yüzlerinde patladı.Zaten böyle giderse gamepassin sony ile işi bittiğinde zavallı sonyde aynı sega gibi atari gibi tarihin tozlu sayfalarında kendini bulacak.😀 Rekabeti falan düşünmeyin.rekabet olmasada microsoft yerel fiyatlandırma yapar merak etmeyin.afrikada 32 milyar dolarlık bilgisayar yardımı yaptığı gibi.10 yıldan beri arjantinde yerel fiyatlandırma uyguluyor microsoft.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.