Şimdi Ara

XBOX Ultimate Pass Ucuza alma (24 Ay)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
5
Favori
12.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, öncelikle XBOX telefon destek hattı 16 Mart'ta kampanyayı bitirdikleri için bu konuyu açıyorum yoksa bir sürü konu var bakabilirsiniz onlara da.

Dün kendim aldım bilmeyenler için adım adım yapılacakları anlattım.

Öncelikle bu adresten 2 adet 12 aylık abonelik aldım (24 ay ama siz 36 ay alabilirsiniz ileride pahalı olursa etkilenmezsiniz!):

https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-live-gold-uyelik-12-ay-.html 269 

Xbox sitesinden de Gold üyelik alabilirsiniz ama 3 aylık (75 ₺) en fazla alınabilen buda sürekli karttan aynı bakiye çekildiği için üst üste banka bir sorun var sanıp kartı bloke yapabiliyor o yüzden VATAN dan almak daha ucuz (yıllıkta 31 ₺ fark var) ve tek ödeme böylece banka sorun çıkarmıyor!

Sonrasınsa XBOX hesabımdan aşağıdaki adresten kodları ayrı ayrı girip onayladım.

Adres: microsoft.com/redeem

(Adres sürekli burada nedense değişiyor Boşluklu hali : microsoft . com / redeem)

Bu işlemlerden sonra aşağıdaki linkten Ultimate Pass aboneliği yaptım (1 ay alınca otomatik 24 ay oluyor kendiğiliğinden)

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0/0007?rtc=1&activetab=pivot%3aoverviewtab

Ama şunu belirtmek isterim sıralama aynen bu şekilde olması lazım aksi halde boşuna olacak yani öncelikle gold üyeliğini aktif ettirip sonrasında Ultimate Pass almanız gerekmekte!

Gelelim toplam maliyete:

24 Aylık bana maaliyeti :

12 Aylık x 2 (24 ay) Gold abonelik : 538 ₺

1 aylık Ultimate Pass: 45 ₺ (sonrasında almıyor para taki 24 ay bitene kadar!)

Toplam: 583 ₺ 2 yıllık abonelik

Aksi durumda XBOX Ultimate Pass 24 ay (ki bu süreyi peşin alamıyorsunuz zam olursa etkilenir şu an 45 TL) : 1080 ₺

Yaklaşık Fark : 500 ₺ cebimize fazladan kalıyor ve zam olursa etkilenmiyoruz!

Saygılar, up yaparsak sevinirim teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zysistem -- 19 Mart 2021; 12:22:55 >

• İşte aradığım konu. Vatandan almak şart değil herhalde? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 18 Mart 2021; 15:46:3 >
  • takami59 kullanıcısına yanıt

Evet değil dilediğiniz yerden alabilir siniz.

• Microsoft'un sitesinden hediye olarak satın al seçeneği ile 6 aylık gold kodlarını 120 liraya satın alabilirsiniz. Yıllığı 240 liraya gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Microsoft'un sitesinden hediye olarak satın al seçeneği ile 6 aylık gold kodlarını 120 liraya satın alabilirsiniz. Yıllığı 240 liraya gelir

Maalesef artık sadece 3 aylık alınabiliyor. O yüzden Vatan'dan aldım. Ayrıca sürekli karttan aynı bakiye çekilince banka sorun yaratıyor.

• ben n11den iki tane aldım.orda da 2den fazla alamıyorsun. vatan dan 1 tane aldım.dedigin yontemi uyguladim. normalde aylık 44.99tl olan ultimate 3 yıllık aylık 21.5tl ye denk geldi. toplamda 776.18tl çıktı.neredeyse pc de 2-3 oyun parası. artık kafam rahat. tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: takami59

ben n11den iki tane aldım.orda da 2den fazla alamıyorsun. vatan dan 1 tane aldım.dedigin yontemi uyguladim. normalde aylık 44.99tl olan ultimate 3 yıllık aylık 21.5tl ye denk geldi. toplamda 776.18tl çıktı.neredeyse pc de 2-3 oyun parası. artık kafam rahat. tekrar teşekkürler.

Süper sevindim adınıza hayırlı olsun. Ayrıca dün itibari ile EA PC de katıldı yaklaşık 20K lık oyun var, iyi oyunlar dilerim.

• zysistem kullanıcısına yanıt

• Bunun yerine microsoftun sitesinden 3 yıllık ea play alın üzerine n11den 1 yıllık live gold alın https://urun.n11.com/cuzdan-kodlari-e-pin/xbox-live-gold-uyeligi-12-ay-P477293371

65*3+231+45=471 tlye 25 aylık gamepass üyeliğiniz olur kodu kullanırken otomatik yenilenmeyi açarsanız ekstra 1 ay daha hediye etmesi gerekiyor eğer o olay bitmediyse 26 ay üyeliğini olur

isterseniz ekstra microsoft sitesinden 6 aylık 120 tlye live gold alırsınız toplam 591tlye 32 ay üyeliğiniz olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Haklıymışsınız, bende çıkmadı o yüzden. Giriş yaptıktan sonra farkettim.

• Microsoft support'u arayarak yıllığı 180'den alabiliyorsunuz. 12 aya 180 üstü vermek hata olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Microsoft support'u arayarak yıllığı 180'den alabiliyorsunuz. 12 aya 180 üstü vermek hata olur.

Bu sistem 16 martta bitti maalesef. Bende aradım oradan biliyorum.

• zysistem kullanıcısına yanıt

16 mart çok spesifik bir tarih, acaba neden.

6 ay 120 de çok çok kötü değil.

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

17 Mart'ta aradım Microsoft Store'u. (Xbox hepsini aradım) dün itibari ile artık yapmadıklarını belirttiler. Ayrıca evet 120 de çok iyi bir rakam.

• Peki arkadaşlar ben xboxa geçeli 3 ay oldu 1 aylık ultimate bedava gelmişti xboxla beraber sonrasında 2 aydır otomatik aylık ultimate 45 tl kullannıyodum bu işlemler için sıfır hesap mı lazım yoksa bende yapabilir miyim bu eski hesabıma aylık otomatik yenilemeyi iptal edip sırayla bu işlemleri yapmam yeterli midir
  • malum sitede 13 ay 45 tl ama gümleyebilir atmıyayım buraya :D

• nakapiripirit N kullanıcısına yanıt

Xbox Game Pass üyeliğiniz bittiğinde bu işlemi yapabilirsiniz, bitmeden denemeyin.

• Xbox sitesinde şöyle bir tablo var kesin mi 24 ay oluğu ona göre alalım. Bir de 12 aylık olsa oluyor mu illa 24 ay mı en az?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinto -- 21 Mart 2021; 17:35:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakapiripirit

Peki arkadaşlar ben xboxa geçeli 3 ay oldu 1 aylık ultimate bedava gelmişti xboxla beraber sonrasında 2 aydır otomatik aylık ultimate 45 tl kullannıyodum bu işlemler için sıfır hesap mı lazım yoksa bende yapabilir miyim bu eski hesabıma aylık otomatik yenilemeyi iptal edip sırayla bu işlemleri yapmam yeterli midir

Üyeliğinizi iptal edin. Üyelik bittiğinde işlemleri aynı hesaptan baştan yapabilir siniz.

• kinto K kullanıcısına yanıt

Burada dikkat edilmesi gereken husus yukarıda konuda da belirttiğim gibi sıralama önemli. Sizin bu gösterdiğiniz tabloda dikkat ederseniz UltimatePass'a katıldıktan sonra denmesi! Kafanız karışmasın.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.