Şimdi Ara

Xbox Türkiye Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arıza , garanti ve destek aldığımız xbox Tr ekibinin 02123755232 nolu telefonu sürekli meşgule atıp, ulaşılamıyor? Bununla alakalı da bir çok mesaja ulaştım...

Xbox TR ekibinden ses seda yok!

Konu hakkında fikri , bilgisi olan varmıdır acaba?

• Xbox destek hattı kapatıldı aylar önce hafta içi Microsoft tr yi ara yardımcı olurlar.

0850 390 27 77
  • Çok teşekkür ederim. 👍🏻
  • Microsoft Müşteri Hizmetleri kapandı diyenler var.. Net bilmiyorum..

Garanti işleri için sitesinden işlem yapılıyor..
  • Ben yeni işlem yaptım arızalı Xbox One X imi 2 günde değiştirip sıfır cihaz yolladılar telefon ile de görüşme ihtiyacı hiç hissetmedim herşeyi online yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Ben yeni işlem yaptım arızalı Xbox One X imi 2 günde değiştirip sıfır cihaz yolladılar telefon ile de görüşme ihtiyacı hiç hissetmedim herşeyi online yaptım.
    Hocam, online derken tam olarak linkini paylaşma imkanınız olabilirmi?
  • mattmurdock kullanıcısına yanıt
    https://support.microsoft.com/tr-tr/devices
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Ben yeni işlem yaptım arızalı Xbox One X imi 2 günde değiştirip sıfır cihaz yolladılar telefon ile de görüşme ihtiyacı hiç hissetmedim herşeyi online yaptım.
    One X in ne sorunu vardı acaba? Bende de var da merak ettim..
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Hocam iki üç elektrik kesintisinden sonra düzgün çalışmamaya başladı. Önce sürekli olarak E105, E102 gibi startup hataları vermeye başladı bir süre sonra da store dan oyun indirme veya oyun save etme noktasında devamlı sorun çıkartır oldu. Satın aldığım oyunları bi yere kadar indiriyor sonra yükleme durdu diye uyarı veriyordu devamlı. Oyun kaydetme noktasında da sürekli kaydedilmiş oyunlarınız ile ilgili sorun var vs gibi hatalar veriyordu. Bunun üzerine bendeki cihazı kargoya verdim servis merkezine ulaştırdım iki gün sonra sıfır cihaz gönderdiler şimdi hiçbir sorun yok.
    Microsoft da sıfır cihaz yollama yok refurbished (yenilenmiş) konsol gönderiyorlar tabii o kadar temiz görünüyor ki sıfır zannediyorsun.
  • Bilmiyorum o kadarını ama sıfır gibi temiz cihaz geldi.
    Benim de garantisi devam eden game pad var elimde web den servis kaydı açacaktım Üzgünüz. Talep ettiğiniz aksesuar veya cihaz şu anda mevcut değil. Lütfen yardım için Microsoft Desteği ile iletişime geçin. hatası verdi adamların elinde game pad yok kaldım öyle.
  • Ben şanslıydım o zaman desene.
    Konsol vardır ellerinde zaten sorun olmaz ama tek game pad (scorpio edition) geleceğini sanmıyorum bir de telefonla arayıp halletmeye çalışacağım başka model göndersinler.
  • Scorpio yok ben aldıktan bir süre sonra bozulmuştu yine bir kaç elektrik kesintisi yüzünden olmuştu yukarıdaki arkadaş gibi normal yolladılar.Scorpio ellerinde yokmuş ara ara arayıp sorun elimizde varsa değiştiririz demişlerdi.Ellerinde hiç olmadı.Olacağınıda sanmıyorum.
    Benimde Xbox öne x var sıfır aldım 2 ay sonra bozuldu gonderdim sonra bi tane geldi 1 ay sonra bozuldu bidaha gönderdim yine geldi oda bozuldu tam 3 tane konsolun 7 ay içinde bozulmuştu 4 için bayağı kızdım Xbox hattındaki bayana bu göndereceğiniz 3 konsol dedim sıfır istiyorum fakat sıfır gelmedi ama 5 aydır sıkıntı cikarmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter342

Benimde Xbox öne x var sıfır aldım 2 ay sonra bozuldu gonderdim sonra bi tane geldi 1 ay sonra bozuldu bidaha gönderdim yine geldi oda bozuldu tam 3 tane konsolun 7 ay içinde bozulmuştu 4 için bayağı kızdım Xbox hattındaki bayana bu göndereceğiniz 3 konsol dedim sıfır istiyorum fakat sıfır gelmedi ama 5 aydır sıkıntı cikarmiyor
    Bozuldu derken nasil sorunlar oluyordu. Bahsedermisiniz benim cihazda metro oxudus oynarken 2 kez dondu . Oyundan atti surekli olmuyor ama grafigi yogun yerlerde oldu. Makina soguk ve sessiz neden anlamadim.

Buna benzer sorunlarmiydi yoksa farklimiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Bozuldu derken nasil sorunlar oluyordu. Bahsedermisiniz benim cihazda metro oxudus oynarken 2 kez dondu . Oyundan atti surekli olmuyor ama grafigi yogun yerlerde oldu. Makina soguk ve sessiz neden anlamadim.

Buna benzer sorunlarmiydi yoksa farklimiydi

Alıntıları Göster
    Hocam şöyle sorunlar oluyordu metro exodus da donma sorunu ve ekranda yeşil çizgiler oluyordu menüde bazı yerlerde donma problemi oluyordu bu sorunlar diğer oyunlarda da geçerliydi e101 ve e102 hataları oluyordu yani harddisk hatası ve gpu problemi

Başka merak ettiğiniz bir şey varsa sorun hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.