Şimdi Ara

Xbox Türkiye Discord Grubu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
4.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soran arkadaşlar oluyor . Bilgilendirmek için Grubumuz aktif arkadaşlar güzel hoş sohbet bir ortam var . Güzel arkadaşlıklar oldu hem oyun oynuyoruz hem muhabbet ediyoruz Sizleride aramızda görmekten memnun oluruz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BoeRue- -- 18 Kasım 2016; 22:1:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GGiNus

Soran arkadaşlar oluyor . Bilgilendirmek için Grubumuz aktif arkadaşlar güzel hoş sohbet bir ortam var . Güzel arkadaşlıklar oldu hem oyun oynuyoruz hem muhabbet ediyoruz Sizleride aramızda görmekten memnun oluruz .

tamam hocam discorta yabancıyım özelden odanın adını atarmısın
  • DH de çok aktif değil konumuz ancak arkadaşlar discord da oldukça aktifiz şöyle anlatayım sadece 12 13 kişide rb 6 var ki ortak oynadığımız çok oyun var...
  • Edit : Katılım sağlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaten34 -- 17 Ocak 2017; 12:44:56 >
  • Gruba bu link ile katılabilirsiniz:https://discord.gg/JjFTBmY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation kullanıcısıydım, Playstation'un yanına kardeş olarak one aldım whatsapp grubunuz varsa aranıza katılmak isterim. Hayırlı forumlar :)

İstanbul - 21
  • Shawn-OX kullanıcısına yanıt
    Whatsapp grubumuz yok, Discord'dayız sadece. Üstte katılım linki var.

• Merhaba arkadaşlar Xbox One S kullanıcısıyım oyunda ve Discord'ta aranıza katılmak isterim. GT: BIG QuarLy
  • Notorious BIG kullanıcısına yanıt
    Hocam hoşgeldiniz imzamadaki linkten yada yukarda linkler var onlardan discord a katılabilirsiniz şimdiden hoşgeldiniz
  • Gears forza ve halo oynuyorum istiyen ekliyebilir

SPEX61

• Merhaba,

pc için xbox gamepad almak istiyorum. vakti zamanında xbox 360 kullandım 3-4 sene kontrolcüsü gayet güzeldi. Şimdi one'lar çıktı ve gamepad tasarımı değişti. One, One s ,one x hepsi aynı gamepad'i mi kullanıyor öncelikle hiçbir fikrim yok.
    Hangisinin kontrolcüsünü tavsiye edersiniz. Uygun fiyata bulabileceğim bir yer biliyorsanız onu da paylaşırsanız sevinirim.
    Teşekkürler
  • anca bayramdan sonra katilabilirim. Bayramdan sonra hemen ordayim.

• Gamer Tage:Nukro11

yaş 20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 10 Eylül 2017; 21:58:49 >
  • Konumuz günceldir.

Her platformdan oyuncuları bekleriz.
  • ... :)
  • Arkadaşlar Merhaba.

Xbox Türkiye Discord Sunucumuz çok güzel bir platform halini aldı.

Bulunan ve buna katkı sunan arkadaşlara teşekkür ederim.

Bu günlerde Series S|X ve Gamepass sistemi ile beraber Türkiye'de yeni arkadaşların çoğaldığını ve oynayacak oyun arkadaşı bulma konusunda bizim grubumuzun güzel bir platform olduğunu düşünerek tüm arkadaşları sunucumuza bir göz atmalarını tavsiye ederim.
    Herkese iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BoeRue- -- 8 Nisan 2021; 23:39:52 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • -BoeRue- kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle çok güzel bir topluluk oldu ve günden güne büyümeye devam ediyor. Dediğin gibi Gamepass kütüphanesinin gelişmesiyle Xbox oyuncu sayısında da artış var. Henüz aramıza katılmamış arkadaşlar varsa hepinizi bekliyoruz ✌🏻

• Yaş ortalaması yüksek ve ortamı gayet kaliteli insanlardan oluşan bir sunucu tavsiye ederim

• Bağlantı geçersizleşmiş, yenileyebilirseniz ben de geleyim.

• Ciclista kullanıcısına yanıt
    https://discord.com/invite/7GxWXxJ5

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.