Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.628
Cevap
154
Favori
157.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam. Bu linktekine kargo ve gümrük ekleyince 250€ civarı tutacak. Almanya'da olsaydım kaçırılmaz fırsat olurdu. 197€'ya kargo ve tüm vergiler dahil aldım. Yolda geliyor bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Teşekkürler hocam. Bu linktekine kargo ve gümrük ekleyince 250€ civarı tutacak. Almanya'da olsaydım kaçırılmaz fırsat olurdu. 197€'ya kargo ve tüm vergiler dahil aldım. Yolda geliyor bakalım.
    Selam, 197 Euro herşey dahil aldığın linki atar mısın? Bir arkadaş arıyordu?
  • Xbox One S discsiz versiyon tanıtırken Discli modelin indirime girerken bile hep discsizden 50 dolar daha yüksek fiyatta olacağı belirtilmişti. Discsiz model satışa çıktıktan sonra discli modellerin fiyatlarını arttırabilirler bu kuraldan dolayı
    https://youtu.be/shEr315Puqs
  • Merhabalar, xbox one s sipariş ettim amazon.fr'den ve yıllardır sürdürdüğüm ps maceramdan sonra xbox'a ilk kez geçiş yapıyorum lakin konsolun bana gelişi biraz uzayacak gibi. Şu anda gamepass ve live gold'da 13 gün daha sürecek bir indirim var ancak benim cihaz muhtemelen 13 güne gelmeyecek, bu indirimler hakkında birkaç sorum var, cevaplarsanız sevinirim.

Şu anda 3 aylık game pass 5,90 ₺ gözüküyor, bu 5,90'lık gamepass'lerden 4-5 tane alıp kenara koyma gibi bir durum oluyormuş galiba, bunu nasıl yapıyoruz, hediye kodu olarak farklı farklı hesaplarla mı alıyoruz, nasıl yapıp kullanabiliriz bunları? Şimdi alsak bile bunların süresi olmuyor mu? Veya alınca hemen başlamıyor da sonrasında aktif mi ediyoruz?

Bu konuda çok cahilim ilk kez xbox kullanacağım akıl verecek arkadaşlara ihtiyacım var, şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 30 Nisan 2019; 1:22:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Merhabalar, xbox one s sipariş ettim amazon.fr'den ve yıllardır sürdürdüğüm ps maceramdan sonra xbox'a ilk kez geçiş yapıyorum lakin konsolun bana gelişi biraz uzayacak gibi. Şu anda gamepass ve live gold'da 13 gün daha sürecek bir indirim var ancak benim cihaz muhtemelen 13 güne gelmeyecek, bu indirimler hakkında birkaç sorum var, cevaplarsanız sevinirim.

Şu anda 3 aylık game pass 5,90 ₺ gözüküyor, bu 5,90'lık gamepass'lerden 4-5 tane alıp kenara koyma gibi bir durum oluyormuş galiba, bunu nasıl yapıyoruz, hediye kodu olarak farklı farklı hesaplarla mı alıyoruz, nasıl yapıp kullanabiliriz bunları? Şimdi alsak bile bunların süresi olmuyor mu? Veya alınca hemen başlamıyor da sonrasında aktif mi ediyoruz?

Bu konuda çok cahilim ilk kez xbox kullanacağım akıl verecek arkadaşlara ihtiyacım var, şimdiden teşekkür ederim.
    Aynisini ben soracaktim bende yeni aldim konsol ve 3 ay gamepass uyelik yaptim 5.90 a simdi bundan 2-3 tane daha alip toplamda 6 aya 9 aya cikarma sansim varmi bunu bilen biri aydinlatirsa cok sevinirim arkadaslar :)

• Arkadaşlar one var ama pek bilgili değilim bu konuda. arjantin store da türk kartları geçiyormuş ve far cry 5 5 euro, ac odyssey gold 15 euro , metro e gold 15 euroymuş. Doğru mudur işyerinde bakamıyorum. Doğruysa kardeşlik var mı. Bilen birileri bir baksa işimize yarar diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Arkadaşlar one var ama pek bilgili değilim bu konuda. arjantin store da türk kartları geçiyormuş ve far cry 5 5 euro, ac odyssey gold 15 euro , metro e gold 15 euroymuş. Doğru mudur işyerinde bakamıyorum. Doğruysa kardeşlik var mı. Bilen birileri bir baksa işimize yarar diye düşündüm.
    Arjantin den mi almak gerekiyor mailede

• Aksam deneyecegim . Yazarim

• Olay bu , nedir bilmem!!!

• quote:

Olay bu , nedir bilmem!!!
    Eyvallah . vpn programi var denemekten zarar gelmez

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    5.90'lık teklif her hesap için 1 kez alınabilir. Satın aldığın anda süresi başlar.
  • quote:

Olay bu , nedir bilmem!!!
    Hayır alamıyorlar. Dün akşam bir açık ile alınabiliyordu ama Microsoft bugün tekrar engelledi. VPN vs. işe yaramıyor boşuna denemeyin.

• XBOX GOLD MAYIS 19 YENİ OYUNLAR

Xbox One

Marooners (1 - 31 Mayıs)
    Golf Club 2 Featuring PGA Tour (16 Mayıs - 15 Haziran)

Xbox 360 (Geriye uyumluluk ile Xbox One'da da oynanabilir)

Earth Defense Force: Insect Armageddon (1 - 15 Mayıs)
    Comic Jumper (16 - 31 Mayıs)

XBOX GAMEPASS MAYIS 19 YENİ OYUNLAR

Wolfenstein II: The New Colossus (Mayıs 2)

Wargroove (Mayıs 2)

Surviving Mars (Mayıs 9)

Tacoma (Mayıs 9)

Black Desert (Mayıs 9)

For the King (Mayıs 9)

The Surge (Mayıs 16)

Lego Batman 3 (Mayıs 16
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 5 Mayıs 2019; 14:18:36 >

• Merhaba,

Ben TR-Store fiyat değişimlerini ekteki siteden takip ediyorum, faydalı bir site. ilk sayfaya eklenebilir.Herkese iyi oyunlar
    https://xbdeals.net/tr-store

@Utku_20
  • Selamlar

Ps4 den yeni xbox a gectim.

Biz ENDONEZYA PSN den en ucuz oyunlari gift card larla alirdik , acaba xbox da bu tip bir indirimli yontem mevcut mu ? Arjantin olmuyormus , yukarida okudum. Abd store dan da ainabilit ama
    Benim sordugum genel olarak en ucuz yontem nedir ?

Tesekkurler

• draedan D kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar store lara göre düşük olabiliyor kredi kartıyla alamıyoruz ama değişik sitelerden gift card alınıp bakiye yükledikten sonra alabilirsiniz. Ayrıntılar ilk mesajda mevcut.

• Gayet güzel indirimler var saldırın.

https://www.xbox-now.com/en/deal-list

• Hocam vpn ile bana oyun hediye yollayacak var mı ben yaparım diyen varsa pm atsın anlamıyorum olaydan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arjantin storedan nasil aliniyor ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar , lutfen arjantin vpn bilgilerine ulasabilecegim bir adres verin. Uygulama var ancak arjantin ucretli vpn olarak . Free arjantin vpn lazim

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.