Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.626
Cevap
154
Favori
157.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 yillik Live üyelik alıp Ultimate'e cevirebilecegimiz kampanya hala devam ediyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silverygt kullanıcısına yanıt
    Evet.

• Arkadaşlar indirime giren oyunlardan Feudal Alloy'u tavsiye ederim. 8 lira bu oyun için çok uygun bir fiyat. Farklı görselliğe ve keyifli oynanışa sahip. Aaa oyunlar dışında bağımsız oyunlara da bakan arkadaşlara tabi 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott Storch -- 2 Haziran 2020; 9:56:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Büyük bir indirim var arkadaşlar.

• Artizt kullanıcısına yanıt
    Cidden çok iyi indirimler var. Özellikle geriye dönük uyumlu efsaneler bedava gibi. Far Cry (1-2) 2,50 lira, Assassin's Creed (1-2-3) 8,70 lira.
  • sciende S kullanıcısına yanıt
    Splitscreen oynamak için Forza motorsport 7 + trackmania turbo almayı düşünüyorum, indirimin son günü alıcam artık satan yoksa. :D

İndirimler güzel ancak ben bu geriye dönük oyunları almak istediğimde us store açılıyor ve ödeme almıyor. Tavsiyeniz var mı? Vpn vs. mi kullanmalı?

• cakmakilkay kullanıcısına yanıt
    Konsol üzerinden denediniz mi? Ayrıca aşağıdaki linkten de deneyebilirsiniz, store uzantısının us olmaması lazım.

https://marketplace.xbox.com/tr-tr/Product/Assassins-Creed/66acd000-77fe-1000-9115-d802555307d4?DownloadType=Game#LiveZone
    Hocam linkte aşağıdaki ekrana geliyor fiyat çok yükseliyor. Ama konsoldan denemedim, deneyeceğim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cakmakilkay

Hocam linkte aşağıdaki ekrana geliyor fiyat çok yükseliyor. Ama konsoldan denemedim, deneyeceğim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Bunun yerine Assassin's Creed The Ezio Collection şeklinde alabilirsiniz , grafikleri bir nebze geliştirilmiş ve içinde birden fazla oyununu barındırıyor.

• Utku_20 kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyeniz için çok teşekkür ederim, çok daha mantıklı bu şekilde almak. DLC’ler de mevcutmuş içerisinde. Güzel vakit geçirilir diye düşünüyorum.

Oyunları tek tek satın aldığınızda daha ucuza mal ediyorsunuz şu an. Bir, iki ve üç kodlu oyunların adedi 8,70 TL. Revelations ise 25 TL. Toplam dört oyun 51,10 liraya geliyor. Ama tercih sizin tabi, grafikler hakkında yorum yapamıyorum, çok da fark olmadığını düşünüyorum.
  • Origins 79 tl ye alinirmi arkadaslar degermi

• Agulec40 kullanıcısına yanıt
    Takas konusunda daha ucuza bulunur bence eğer illa kendi hesabiniza almayacaksiniz.

• Bu Xbox indirimleri kadar bizimle dalga gecen bir store yok. Adamlar kac yillik Falloutu bile 80 TL ye satiyor. Playstation SpiderMan veriyor o fiyata
    AC Odyssey deluxe edition 210 TL. Playstation store da 114 TL. Guya 600 tl den indirmisler.

Xbox tam pismanlik.
  • bLooP B kullanıcısına yanıt
    https://xbox-store-checker.com/tr/game/compare/Assassin-s-Creed-Odyssey-GOLD-EDITION/bnf5q9zsd84z
    https://mtcgame.com/tr-TR/xbox-games/assassin-s-creed-odyssey-gold-edition

-Daha dolu içerikli olan; AC Odyssey Gold edition 140 TL civarına düştü şuan.Store fiyatlarına bakmanız lazım.Eğer uygun bir fiyata yakalarsanız gayet uyguna alıyorsunuz.

- Hatta PS indirimlerinden memnun olmamasından dolayı müzdarip hocam çoğu kişi. Bence Xbox'daki fiyat konusunda yanılıyorsunuz, şuan PS oyun fiyatlarından daha ucuz.

- Bu arada Gamepass'in verdiği oyunları saymıyorum, yeni çıkan oyunlar bile ilk Gamepass'e düşüyor. PS'de böyle bir üyelik türü bile yok.(PS Plus var ancak o gold live oyunlarına eşdeğer.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 6 Haziran 2020; 18:46:52 >

• Forza 7 güzel fiyattı, bende aldım. 55 tl şuan. Bekleyenler kaçırmasın.

Hocam bende iki konsol da var. AssassinCreed RDR gibi oyunlari daha guclu olan One X de oynamayi tercih ediyorum. Ancak bu konsola alabildigim oyun sayisi gercekten cok az. Sacma sapan bir fiyatlandirmasi mevcut.
    Ancak diger tarafta PSStore indirimlerinde ne hikmetse GodOfWar 64 TL. Kalite bakimindan yanindan bile gecmez ama Xbox oyunu oldugu icin baktim simdi Gears 5 134 TL.
    Bakiyorum su an Odyssey Ultima Edition PS de 169 Xbox da 309 TL kac senelik oyun yahu.

GamePass beni cok enterese etmiyor. Ben su an Odyssey oynamak istiyorum gamePass de yok. Ayrica benim Odyssey gibi bir oyunu bitirebilmem rahat 6 7 ayi buluyor. GamePass de bu kadar sure kalip kalmayacagi da belli degil. Benim ihtiyaclarimi cok karsilamiyor maalesef.

Sony Turkiye icin yerellestirme yapiyor, dublaj yapiyor fiyatlari bu iken Microsoft efendi zerre yatirim yapmadigi halde fiyatlar ortada.

PS basarisi Microsoft da olsa oyun bile oynatmaz bunlar. Sony olmasa idi Xbox One ciktiginda 2. el oyun bile oynatmayacaklardi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sciende

Konsol üzerinden denediniz mi? Ayrıca aşağıdaki linkten de deneyebilirsiniz, store uzantısının us olmaması lazım.

https://marketplace.xbox.com/tr-tr/Product/Assassins-Creed/66acd000-77fe-1000-9115-d802555307d4?DownloadType=Game#LiveZone
    Oyunu aldım ama tam geri uyumlu olmamış, oynanmıyor..

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.