Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.587
Cevap
151
Favori
151.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HajHaj

Oyunlarım ve uygulamarımdan indir deyince mağazaya mı yönlendiriyor?

Ve ek olarak Banner Saga 2 ücretsiz:https://www.microsoft.com/ko-kr/store/p/The-Banner-Saga-2/BRDV9ZW67F96?rtc=1

Alamadim ben. 2 link (korece oldugu icin anlamadim) sagdaki gold a atiyor. Soldaki de hata veriyor(daha sign in bile olamadan)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce sign in ol sonra bu linkleri aç. İki oyunu da satın alabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Xbox one da türkçe hikayeli oyun var mı?

İngilizcem iyi değil hikayeyi düzgün anlayamıyorum

The Witcher 3 türkçe

ama sansürlü. kaldırmamışlarsa iade et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Tamam o zaman ben magazada gorunce back compatli oyunlardan sandim tesekkur ederim genede. Yeni nesil alinca oynariz artik

Xbox 360 için olanı G2A'da 1,89 TL.

https://www.g2a.com/max-the-curse-of-brotherhood-xbox-360-cd-key-global.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 17 Nisan 2017; 11:4:38 >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Haber verdigin icin tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Bu oyunu daha önce gold la vermislermiydi? ready to install kısminda gördüm ya geçmişte almışım yada dün denerken aldım. yada o trail gibi birsey olabilir mi?

edit.daha once july1 16 da gold ile verilmis.ve almışım. ben de tekrar deneyince hata verip duruyordu.'' you own this game '' gibi birsey yazıyordu (korece) demekki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 17 Nisan 2017; 16:14:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

quote:

Oyunlarım ve uygulamarımdan indir deyince mağazaya mı yönlendiriyor?

Ve ek olarak Banner Saga 2 ücretsiz:https://www.microsoft.com/ko-kr/store/p/The-Banner-Saga-2/BRDV9ZW67F96?rtc=1

Alamadim ben. 2 link (korece oldugu icin anlamadim) sagdaki gold a atiyor. Soldaki de hata veriyor(daha sign in bile olamadan)

yok ya bende beceremedim.sing olsan bile yine gold a yönlendiriyor.

• Her iki oyunu da aldım herhangi bir sorun olmadı.

• merkingtr kullanıcısına yanıt
    Gold ile verilen oyun bunlar. Gold'un yoksa Gold alma yerine yönlendirir.

• quote:

Gold ile verilen oyun bunlar. Gold'un yoksa Gold alma yerine yönlendirir.

Enteresan ki gold'um var :-) Ryse zaten türk store dan aldım ama banner saga ücretli gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merkingtr -- 17 Nisan 2017; 18:8:41 >
  • Bu haftanın Gold'a özel indirimlerini yazdım. Özellikle Darksiders II'yi kaçırmayın derim. Divinity II de indirimde ancak Türkiye mağazasında sanırım yok.
  • Not: Yalnızca kaçırılmaması gereken uygun fiyatlı oyunları ekliyorum. Diğer indirimler için ayrıca bakın.

Tüm liste için -->http://www.xbox.com/tr-TR/live/deals-with-gold

------------------------------------------------------

--XBOX ONE / Xbox 360 Geriye Uyumlu--

Darksiders II (4,90 TL)
    Darksiders II Season Pass (2,15 TL)

------------------------------------------------------

--XBOX 360--

MX VS ATV Supercross (6,40 TL)
    The Book of Unwritten Tales 2 (6,40 TL)
    Legend of Kay Anniversary (6,40 TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 18 Nisan 2017; 13:21:32 >
  • Arkadaşlar Skyrim'in indirim yemesi için sinerji yaratalım lütfen. Ps4'de 104₺ olup burada 230₺ olması can sıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 18 Nisan 2017; 14:28:21 >
  • Darksiders II season pass dedigi ne oluyor bilgin var mi? Anladigim kadariyla uc icerik var birisi mevcut ama diger ikisi sonradan cikacak.

İlk icerik ise zirh paketi gibi bisey galiba

Eger oyleyse gereksiz. Kac yildir suskunlar ucuncu oyunun dedikodusu bile yok. Kac senelik oyuna icerik cikartmazlar artik heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 18 Nisan 2017; 15:44:22 >
  • GTA V kacırdım iyimi 109 olmuş tekrardan.
  • Bu indirimler neden kısa süreli? Uzatsanız olmuyor mu yahu? Yapın Nisan sonuna kadar alalım oyunumuzu. Mirror's Edge: Catalyst'i kaymak gibi bir fiyattan alacaktım oldu mu şimdi bu?

• Beyler merhabalar. Bugün konsolumda 1 yıllık goldun 59.99 tl olduğunu gördüm aldım. benden 107 tl çektiler. Sebebinin benim hesabın US gözükmesinden olduğunu söylediler. Hesabı Türke çevirdim ama fiyat hala 59.99 sizde de o şekilde mi şu an?
  • Bende 179₺ gözüküyor dediğiniz fiyat olsaydı uzatacaktım üyeliği :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darksiders 2'yi de 4.90TL'ye aldim haber veren arkadasa tesekkurler. Bu indirim olayina 16 oyunum oldu(Ücretsizlerle 19) ama oynmaya zaman yok :( 1 TL'ye aldigim Live Gold da Mayisin ilk oyununa kadar yetiyor bakalim hangi oyunu verecekler. Aldiklarimi ve fiyatlarini da yazayim belki isine yarayan ya da kiyaslamak isteyen olur. PS3 varken cogu oyunu oynamistim, kenara not aldiklarimi da indirimle ucuza kapadik.

Marvel U.A.2: 25.97TL - 7.15USD

Metro Last Light: 7.35TL - 2.04USD

Metro 2033: 5.85TL - 1.63USD

Far Cry Blood Dragon: 13.75TL - 3.82USD

Dead İsland: 5.85TL - 1.63USD

State of Decay: 10.25TL

How to Survive: 9.85TL

Dark Siders 2: 4.90TL

Deflance: Ücretsiz

T.W.D. Episode one: ucretsiz

T.W.D. Episode two: Ucretsiz

Xbox 360'i BİM kampanyasindan 289 TL'ye almistim, verdigi ucretsiz gold ile de 3 oyunum + Forza Horizon 2 gelmisti. Yani 16 oyun + X360 400TL'ye geldi bence muazzam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westberlin -- 20 Nisan 2017; 13:7:12 >
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Aynen bende bimden 299 liraya almistim kutudan forza horizon 2 cikti

Gta 5 + red dead redemption + rayman legends + darksiders 2 ye toplam 80 lira verdim

Games with gold nisanin iki oyunu geldi bide mayisin iki oyunu gelecek

379 liraya harika. Zaten haftada bikac gun oynuyorum bir yildan fazla yeter heralde bu oyunlar :D

Konu sahibine ve diger bilgi veren vermeyen butun herkese tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.