Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Tafo88 , copyhaluk
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
1.631
Cevap
154
Favori
157.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Witcher 2 10 tl arkadaşlar bende aldım oynarım diye zaten 360 oyunları dıiında oyın alamıyoruz bu fiyatlara.
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Türkçe mi peki hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Türkçe mi peki hocam

Maalesef değil.
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Türkçe dil desteği olan bir oyun neden Türkçe degilki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Türkçe dil desteği olan bir oyun neden Türkçe degilki

Xbox ile alakalı sanırım oyun çıktığı dönem konsolun türkiyede resmi satışı yoktu bundan dolayı sallamamış olabilirler. Yada satılmayacağını düşünmüş olabilirler ki pc de bile 52adet satılmıştı
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Maalesef haklısın hocam. Live'da fiyatlar cidden uçuk. Güncelliğini yitiren oyunlar bile abuk sabuk fiyatlara satılıyor. Ms'in geride olduğu bir dönemde bu fiyat politikasını anlamak mümkün değil.
  • Mediamarkt indirmden 1tb one s aldım. Bugün geliyor. Ps4 sahibiyim. Özellikle önerebileceğiniz xbox farkı hissedilen oyunlar hangileri?
  • ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    Forza, Halo ve Gears of War serisi tabii ki. Benim için sıralama da bu şekildedir. Gold'un bu ay verdiği Ryse'ı da kaçırma bence.
  • İndirimden Halo 5,Mad Max,Gears Ultimate almayı düşünen arkadaşlar bu oyunlar xbox game pass hizmetiyle birlikte sunulacak oyunlardı.Bu hizmetin içeriği netleşmeden ekstradan para vermek istemeyenler dikkat etsin.Ayrıca State of Decay'de ciddi fps sorunları var.Bunu da belirtmekte fayda var.Ben oyunu severek oynuyorum gerçi ama bazı yerlerde fps ciddi derecede can sıkabiliyor.
  • Red dead redemption ve Rainbow six seige'i aldim. RDR yi en son 2010 da ps3 de oynamiştim.çok özledim gerçekten :) .öte yandan 6 aydir sadece ps4 ü rainbow için açtıgımdan, sonra düşündüm '' ya bu oyun cok güzel Xbox'a geçmeliyim '' ve sonunda geçtim.
    Şimdi o lanet ps4 ü açacak bahanem de kalmadi.Ancak black friday de excleri oynar geçerim Bu arada fiyatlari hic dert etmedim. 61 tl ye almıştım geçen yaz Rainbow'u şimdi ise 102 tl ye aldım. aradaki fiyat farkini Xbox live,Dashboard,kumandadaki 2 tetik titresimi ve harika konforuna sayıyorum.
  • Arkadaşlar, xbox 360 için fifa 17 ya da pes 17 aramaktayım,

Hesabımda şu oyunlar mevcut:

Tomb raider

Resident evil 0

Resident evil revelations 2

Forza horizon 2

Dileyen varsa oyun paylaşımı yapabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Üstte dediğim gibi sen ilk kez Gold alıyorsun sanırım. Bu yüzden kampanya dışı kalıyorsun. Oyun indirimlerinden faydalanabilirsin tabii. 17 Nisan'a kadar geçerli.

hocam alabildim ilk kez olmasına rağmen direk web üzerinden satın aldım. Şuanda şu bedava olan oyunaları indiriyorum. gta 5 54 liraya çok mu iyi.
  • Benim gibi 360'i yeni alip kisitli butcesi olanlar icin super bir indirim oldu. 1TL'ye aylik Live Gold sayesinden Dark Siders, Assasins Creed ve onumuzdeki ayin ilk ucretsiz oyunuyla beraber 3 oyun 1TL'ye geldi. Ayrica indirimden de listemdeki 5 oyun 60TL'ye getirmis oldum.

Not: bu hesaptaki oyunlari takas ya da paylasim yapabiliyor muyuz? Bilgisi olan varsa lutfen paylassin.
  • Emre654 kullanıcısına yanıt
    Reddit'te kampanya silver üyelere yazıyordu o yüzden ilk başta yanlış bilgilendirme oldu. GTA V 54 lira nerede? Bu fiyat güzel. 95 lira olması lazım mağazada.
  • quote:

Reddit'te kampanya silver üyelere yazıyordu o yüzden ilk başta yanlış bilgilendirme oldu. GTA V 54 lira nerede? Bu fiyat güzel. 95 lira olması lazım mağazada.

Ee goldu alinca ekranda anasayfada cikti bahar indirimi deyip gta 5 54 tl cikti.

Mesela biz bi arkadasla beraber bunu kardes hesap yapamazmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

quote:

Ee goldu alinca ekranda anasayfada cikti bahar indirimi deyip gta 5 54 tl cikti.

Mesela biz bi arkadasla beraber bunu kardes hesap yapamazmiyiz?

X360 içindir hocam o, XONE için 94 TL.
  • Selamlar,

Just Cause 3 nasıl? bu seriden daha önce oynamadım. fiyatı indirimle 70 liraya falan geliyor galiba. alınırmı? fikir vermesi açısından sevdiğim oyunlar Assasin creed serisi, withcer 3, tomb raider serisi, red dead redeption, call of duty serisi, GTA serisi...

bunları seven biri eğlenceli bulurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Halo 5 çıkalı kaç sene olmuş hâlâ 125 tl ye mi satılır Allah aşkına. Şu fiyat politikası ile Sony nin yanına yaklaşamaz MS ne yazıkki.

Bu indirimleri TR market üzerinden baz alırsanız zararlı çıkarsınız çünkü Halo 5 gibi oyunlar en pahalı TR store da satıldığı için %70'e varan indirimler olsa bile pek fayda etmiyor. USA store dan 20$'a (73₺) alabilirsin. Bu yazdıklarım indirimdeki tüm oyunlar için geçerlidir almadan önce en ucuz hangi store da ise oradan alın.

https://www.microsoft.com/en-US/store/p/halo-5-guardians/brrc2bp0g9p0?tduid=$63fe7cab45e63b7d679e6cc76c9d8eeb$$213961$$2934989$$$$$&SilentAuth=1&wa=wsignin1.0

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Halo 5 çıkalı kaç sene olmuş hâlâ 125 tl ye mi satılır Allah aşkına. Şu fiyat politikası ile Sony nin yanına yaklaşamaz MS ne yazıkki.

Bu indirimleri TR market üzerinden baz alırsanız zararlı çıkarsınız çünkü Halo 5 gibi oyunlar en pahalı TR store da satıldığı için %70'e varan indirimler olsa bile pek fayda etmiyor. USA store dan 20$'a (73₺) alabilirsin. Bu yazdıklarım indirimdeki tüm oyunlar için geçerlidir almadan önce en ucuz hangi store da ise oradan alın.

https://www.microsoft.com/en-US/store/p/halo-5-guardians/brrc2bp0g9p0?tduid=$63fe7cab45e63b7d679e6cc76c9d8eeb$$213961$$2934989$$$$$&SilentAuth=1&wa=wsignin1.0

Farklı store dan oyun alma olayı olmuyor diye biliyorum.

• rahcak R kullanıcısına yanıt
    Just Cause 3 her 2 konsolda da ciddi sorunları olan bir oyundu.Fps düşüşleri,ekran kırılmalırı ani fps değişimleri yüzünden alanlar bin pişman olmuştu.Almadan önce bunları göz ardı etmeyin kesinlikle.Fiyat olarakda 70 tl uygun değil bence fazla.Konu olarak belli bir hikayesi yok sadece etrafı kırıp dökmeye dayalı bir oyun.Bende açık dünya oyunlarını severim ama Jc serisi hep çok boş amaçsız geldiği için asla adapte olup sonuna kadar oynayamamışımdır.''2 el girip çıkayım, kafa dağıtayım bir'' denilesi oyun,başka birşey vaad etmiyor zaten.Ama performans sorunlarını göz ardı etmeyin kesinlikle.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.