Şimdi Ara

★★★ XBOX STORE İNDİRİMLERİ [ OYUN İNDİRİMLERİ | HAZİRAN 2023 GOLD OYUNLARI] | ANA KONU | ★★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kartal37100 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.587
Cevap
151
Favori
151.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirimler harika. Bu arada 2 Mayısta yazdığım Re7 almalı mıyım sorusuna kendim cevap vereyim. Aldım 10 saati devirdim bitmek üzere. Daha iyisi mezarda diyorum. Season Pass ide alıp yüzlerce defa oynamak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika olan indirimler hangisi arkadaşlar. Ben mi göremiyorum yoksa. Çoğu çöp.
  • 25 liraya geriye uyumlu diye geöiriyor zaten çoğu zaman o fiyata misal cod 2 geçen alacaktım 25 tl dedim belki düşer boşver şimdi baktım yine 25 tl. İndirim bile değil bir kaç oyunda indirim var okadar.

• Listede efsane olmuş Xbox 360 oyunları var ve bunlar One'da oynanabiliyor, bence konsol seviyesinde bu büyük bir imkan.
  • Geriye Uyumluluk indirimleri olmamış. Tüm oyunlara indirim yok, sadece belli başlı oyunlara var. Bayonetta ve Alan Wake almayı düşünüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadlight54 -- 16 Mayıs 2017; 15:4:47 >
  • Geriye uyumluluk indirimleri nerede? Bende bir şey gözükmüyor. Konsoldan mı baktınız?
  • İndirimler neler beyler internette bulamadım.yeni Xbox aldım yeni yeni giriyorum markete ne kadar kötüymüş internet sayfası

• Konsol üzerinden Mağaza kısmına gelip İndirimler sekmesinde görebilirsiniz. Xbox.com'da gözükmüyor, herhalde daha güncellemediler siteyi.
  • Witcher 2 16 tl
    Gears of war seriside sırasıyla 9,75 12,25 12.25 tl
    Sizin gördüğünüz uygun fiyatlı oyunlar neler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan Wake American Nightmare 4.65 TL
    Call of Juarez: Gunslinger 6.87 TL
    Perfect Dark 4.56 TL
    Blood Knights 6.25 TL

Benim gördüklerim bunlar
  • deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Bunlar geri uyumlu mu acaba

Nereden öğrenebilirim bunları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Xbox.com'dan öğrenebilirsin. Birde sitede geriye uyumlulukta olan oyunların kapak görsellerinin üzerine "Xbox One'da çalışır" diye ibare ekliyorlar. Şu anda geriye uyumluluk indirimleri var.
    Call of Juarez: Gunslinger 6.87 TL ( bilgisayarda oynamıştım birazını güzeldi )

satın aldım teşekkürler

bir de Red Dead Redemption yi almayı düşünüyorum ( daha önce hiç oynamadım, çok güzel diyorlar )

üniversite sınavından sonra oynarım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Call of Juarez: Gunslinger 6.87 TL ( bilgisayarda oynamıştım birazını güzeldi )

satın aldım teşekkürler

bir de Red Dead Redemption yi almayı düşünüyorum ( daha önce hiç oynamadım, çok güzel diyorlar )

üniversite sınavından sonra oynarım artık

Red Dead Redemption'u bende oynamadım ama indirimler sağolsun, satın aldım. Çok övülen bir oyun.
    https://marketplace.xbox.com/tr-tr/Product/Undead-Nightmare-Pack/b2fc40b9-9697-4bde-8e65-25ab08cff080

bu DLC yi almalı mıyız? oynayan biri varsa söyleyebilir mi? indirimdeyken alayım mı? yoksa ileride mi alayım

• quote:

https://marketplace.xbox.com/tr-tr/Product/Undead-Nightmare-Pack/b2fc40b9-9697-4bde-8e65-25ab08cff080

bu DLC yi almalı mıyız? oynayan biri varsa söyleyebilir mi? indirimdeyken alayım mı? yoksa ileride mi alayım

Xbox 360'ta oynamayacaksanız almayın. DLC'nin Xbox One'da problemli olduğunu duydum. Ana oyunda sorun yok, ben oynadım.
  • quote:

Söylendiğine göre DLC'de çok güzelmiş ama satın almadım. İleride fiyatı düşer mi pek emin değilim.
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

xboxone da oynayacaktım, DLC yi almadım oyunu aldım

• Red Dead i nasıl akacağız TL olarak enpara ile ?

Ne yaptimsa dolar geliyor ve enpara görünmüyor, paypal gorunuyor...Login oldugum hesap us adresli ama Turkiye secince alabiliyorduk normalde

Ne yapabiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 19 Mayıs 2017; 8:57:15 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.