Şimdi Ara

xbox store' dan xbox 360 oyun alamiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

xbox store'dan xbox one icin oyunlarin hepsini alabiliyorum, TL gozukuyor , problen yok.

Fakat xbox 360 oyunlarini almaya kalktigimda , FIYAT GOR linki cikiyor, basinca dolar olarak gorunuyor, ve benden ABD kredi karti istiyor.

Browser uzerinden bilgisayarimdan yapinca TL gozukuyor fakat o zaman yine benden ABD kredi karti istiyor , halbu ki dedigim gibi yeni xbox one oyunlarini cok rahat turk adres ve kredi kartiyla aliyorum.

Turkiye'ye xbox 360 oyunlari kapali olabilir m ?

cok tesekkurler

• Bende xbox one oyunlarını alabildiğim halde xbox 360 oyunu almak istediğimde geçerli bir ödeme yöntemi ekleyin diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox 360 hesap bölgeniz USA da kalmış. xbox.com dan profiliniz ile giriş yaparak ayarlardan "x360 bölgesini değiştire" tıklayın ve Türkiye ye geçiş yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Bende xbox one oyunlarını alabildiğim halde xbox 360 oyunu almak istediğimde geçerli bir ödeme yöntemi ekleyin diyor
    xbox 360 arayüzü farklı oraya da kredi kartını eklemen gerek.

• cok tesekkurler, sorun cozuldu !

xbox 360 marketplace diye aratin , oradan bir oyunu secin 360'dan.

sonra sag ustteki ayarlarda xbox settings e girin , orada xbox region degisin turkiye ye getirin :D
  • aylar once alabilmistim fakat an itibariyle kredi kart bilgilerinden sonra bosa donuyor ve islemi bitirmiyor , sizde var mi problem ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.