Şimdi Ara

xbox stereo kulaklık adaptore ihtiyaç duyar mı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar cuma kısmetse xbox one s sipariş verecegim yanında da xbox one için geliştirilmiş xbox one stereo kulaklıgından alacagım.fakat internette kulaklıklıkların adaptorle kola baglandıgını duydum.sorum şu bu kulaklık adaptore ihtiyac duymadan kumandaya uyar mı.
    ekstra bir sorum daha olacak bu kulaklık laptopumda çalışır mı?Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba :)

xbox one stereo kulaklık ürününün içinden xbox one kulaklık adaptörü çıkar...

Xbox one S ile gelen gamepadlerde kulaklık girişi vardır... yani istenilen kulaklık bağlanabilir...

peki o zaman bu adaptör niye çıkar? çünkü Xbox One(S yada X olmayan) gamepadinde kulaklık girişi yoktur :)
    ama şöyle de bir durum var, o çıkan kulaklık adaptörünün üzerinde faydalı tuşlar vardır, ben hala S gamepad'i ile adaptör kullanıyorum o yüzden :))

ve ayrıca, evet, xbox one stereo kulaklık PC ile direkt çalışır çünkü standart 3.5mm kulaklık jackı kullanır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 23 Ocak 2018; 17:32:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

merhaba :)

xbox one stereo kulaklık ürününün içinden xbox one kulaklık adaptörü çıkar...

Xbox one S ile gelen gamepadlerde kulaklık girişi vardır... yani istenilen kulaklık bağlanabilir...

peki o zaman bu adaptör niye çıkar? çünkü Xbox One(S yada X olmayan) gamepadinde kulaklık girişi yoktur :)
    ama şöyle de bir durum var, o çıkan kulaklık adaptörünün üzerinde faydalı tuşlar vardır, ben hala S gamepad'i ile adaptör kullanıyorum o yüzden :))

ve ayrıca, evet, xbox one stereo kulaklık PC ile direkt çalışır çünkü standart 3.5mm kulaklık jackı kullanır :)

merhaba teşekkür ederim çok yardımcı oldun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.