Şimdi Ara

Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye fiyatları belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
3
Favori
13.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 154
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (7 mesaj) revilationer (6 mesaj) byvolcan (5 mesaj) Aoveus (5 mesaj) CoreGame (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (66 mesaj) Mobil (62 mesaj) Mini (8 mesaj) (37 mesaj) (4 mesaj) Uygulama (61 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye fiyatları belli oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    921 Mesaj
    Yine alamayacaz :) niye yaşıyoruz ?
    |
    |
  • Yarbay
    4460 Mesaj
    Birim fiyat hesabı mantıklı değil. Birim hesabı yaparlarsa Japonlar ne yapsın? :) Sıkıntı ek vergiler + markaların Türkiye ayağını yönetenlerin fırsatçılığı, aç gözlülüğü... Avrupa'da alış fiyatına vergi ekleyip satıyorlarsa, bizde Avrupa'daki vergili satış fiyatı üzerine tekrar vergi ekleyip satıyorlar. Burdaki hesaplarda da aynı hata yapılıyor. Sanki ms xbox ss'i 299 euroya mal ediyormuş gibi. Nasıl olsa bunu sorgulayan "enayi" sayısı az, geçirebildikleri kadar geçirsinler... Türkiye'deki insanların genel mantığı anlık kazanmaya çalışır, sürümden kazanmayı beklemek istemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66810 Mesaj
    Demiştim 8 bin TL hazırlayın diye belliydi zaten bu fiyattan geleceği konsolun
    |
    |
  • Yarbay
    5017 Mesaj

Parası olan alsın. Kur hergün yükseliyo.

Tr de artık çok pahalı alınmaz demeyin, çünkü her gün kur yükseliyo örnek araba piyasası.

|
    |
    Bu daha ne ki... Gelecek 10 yılda bizlere Korona Savar diye kandırıp ÇİP takarlar. Sonrada aldığımız her nefesi sayıp ondanda vergi almaya başlarlar. Allah'tan bu dünyada ölüm var da sonsuza kadar bu muameleyi çekmeyeceğiz.
    Bu arada Venüs de yaşam izi bulunmuş. Zavallılar vergisiz yaşantı orada da son bulacak... Yaşarken ölümü yaşayacaklar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökay16 -- 15 Eylül 2020; 12:8:5 >
    |
    |

"Black Friday -Yılbaşı zamanını bekleyin " derken 1 sene sonrasından bahsediyorsun umarim.
    10 kasımda çıkan konsol 20gün sonra indirime girmez 1 sene sonra black friday indirimi olur. ozmamana kadarda kur ne olur bilinmez pekde bir artı yazmaz bizim için...

|
    |
    uğur37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanıyorum biraz hızlı okudunuz. O benim yorumum değil arkadaşın yorumu. Orada da özetle güncel vergiler ile bir fiyat belirlendiği, gelişmelere göre fiyat değişeceği açıklanmış yetkililerce. Arkadaş kendisi görüşmüş. Bizler de arayıp teyit edebiliriz.

|
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ms söylediği tarih 1 sene sonraki tarih yani onu demek istedim. çıktıktan 15-20 gün sonra indirm beklemesin kimse...
    gümrük vergiside düşmeyip %50 de kalırsa fiyat bile artar.

X modelinde de olsak, V modelinde de olsak, Z modelinde de olsak tek hakikat MB da kasanın boş olduğudur. Boş olsa yine iyi -37Mil $ açık var

|
    |
    Alkımm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır hocam. Bu sene diye anladım ben. Şimdi adamlar düşecek vergiye göre atıyorum 3800 fiyat belirleseler series s için, ülkede durumlar belli degilki bir kararla yüzde 50 vergiyi bir yıl uzattık deseler zararına konsol satacaklar. Bu sebeple mevcut şartlarda bir fiyat belirlenmiş.

Ekim 1'de yüzde 50 olan vergi yüzde 20'ye düşecek. Aynı fiyat olur mu hiç? Bakın arkadaş arayıp sormuş işte. Ki Ekim'de 15 gün kaldı. Belli olur o gün.

|
    |
    byvolcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok ciddi söylüyorum diğer ülkelerin maliyecileri bizimkilerden ders almaları lazım. Adamlar maliye konusunda çığır açtılar. Amerika japonya falan bizimkileri keşfetseler bugünki güçlerinin 10 katına çıkarlar. Allahtan daha farkında değiller. Ya dünyanın hiçbir yerinde 1 araba sana 2 tane devlete uygulaması yok ve bu burada normal karşılanıyor. Bunu daha keşfedemediler. Düşünsene japonyanın halkının tepesine binip 1 araba alıyorsun ha 2 tane de bana al bakayım dediğini.

|
    |

fiyat düşeceğine inandırmışsınız hocam siz kendinizi neyse bekleyin hocam o zaman ne diyim...

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    11424 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    The Balance

Hocam konsol kadar verimli olmaz. Bunu tartışmaya gerek yok. 400-500 dolara alacağınız herhangi bir PC 7 sene sonra 4K 30 FPS oynatıyor olamaz.

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Caporegime.

Avrupa’dan bir gurbetçi tanıdık bulup ona aldırtmak lazım. Zaten dövizin durumu malum bir de bunun üstüne 500 dolarlık konsola 1000 dolar vermeye hiç gerek yok.

|
    |
    Bu fiyat ne yahu, 4500 LİRA series S, ben 4K olur sanıyordum 500 lira eşantiyon olarak gelmiş. Yurtdışına giden akraba bulursam aldırırım series S, bizdekinin yarı fiyatına yurtdışında, fena sömürülüyoruz yahu.
    |
    |
  • Yarbay
    3035 Mesaj

Fiyatlar MS'in sitesinden kaldırıldı.

Bakalım ne olacak?

artik bişi diyemiyorum ya

|
    |

Orijinalden alıntı: SultanApex

Fiyatlar MS'in sitesinden kaldırıldı.

Bakalım ne olacak?

Ben olsam 10.000 TL yaparım fiyatı :D

|
    |
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.