Şimdi Ara

Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye fiyatları belli oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
1
Favori
14.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • desenize yine dünya bizi kıskanacak. kıskananlar çatlasın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah’tan ekonomiyi rayına sokmuşlar aksi taktirde ne yapardık biz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 15 Eylül 2020; 0:38:15 >
  • Daha birkaç sene önce PS 4 ler 1500-2000 ₺ bandında iken yakında PS 5 çıkacak üzerine biraz daha koyar onu alırız olmadı XBOX alırız diyorduk. Şimdi o zaman ki beklediğimiz fiyata şuan PS 4 bile alamıyoruz. "dolar 1.7 olmuş bilgisayar alınmaz" diyen arkadaş gibi hissediyorum kendimi 😟

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pik yapıyor piiiik

HAMDOLSUN

• Diyecek lafım yok. Sözün bittiği yerdeyim. Dolaylı veya doğrudan, bu kepazeliğin sorumlularını Allah'a havale ediyorum. Yazıklar olsun.

• Dolar 1.50den 7.50 olana kadar gram ses çıkarma !?! Vergiler %100 olana kadar ses çıkarma !?! Ondan sonra neden pahalı diye ağlan. Yazık,bu kafa olduğu süre 15.000 de olur. Umarım katlanarak artar. İnşallah daha da pahalı olurlar. !!!!!!!!

• Sierra 117 kullanıcısına yanıt

4k 60fps vericek tv yada monitör de lazım onunda fiyatını eklemen gerekıyor

• Tamam fiyat yüksek ama bence sırf prestij peşinde koşmak için aynı fiyat bandındaki telefonlara acımadan para verenlerde var. Artık Bu ülkede oyuncu olmak yada oyuncu kalmak istiyorsanız ve orta gelir seviyesinde biriyseniz mobil, konsol ve pc arasında tercih yapmak zorunda kalıyorsunuz. 3ü aynı anda olmuyor yani çok zor. Eğer genel açıdan bakacaksak 8 bin liram olsa ben bu konsolu alırdım uzun yıllar sürekliliğini korudugu için.

• Hocam PS1i 99 yılında nerdeyse 5 aylık asgari ücretle almışsınız biz şimdi 2 aylık ücretle rakibi olan xbox series s (ikisinin de ilk piyasaya sunma fiyatı 300dolar) alıyoruz bence kendi halinize üzülmelisiniz :) Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye fiyatları belli oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revilationer -- 15 Eylül 2020; 0:49:35 >
  • erasmus yaparken alıp gelmek gerek

• Erdoğan: 'Türkiye Şu An Ekonomide Pik Yapıyor'
    12.09.2020

Bonus:https://www.youtube.com/watch?v=pa3CXVV09gw&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 16 Eylül 2020; 3:44:12 >
  • saliharslann S kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum daha 1 saat önce topladım en altın bir tık üstü 2-3 sene anca götürecek bir pc 8000 monitör hariç

Yeni nesil konsol ( ilk 2 sene güçlü oyunları remastered ( last of as 2 - halo ) ve seri ( fifa 2021 ) oyunları sonraki 5 sene en güncel oyunlar sonraki 2 sene yine seri oyunları ( fifa 2030 ) oynatabilecektir şaka değil bir konsol 10 sene oyun oynatıyor bir pc 10 sene sonra yeni oyunları oynatması imkansız

• Allah razı olsun ya. Artık oyunlar1'den, oyunkuzusu'ndan oynarız oyunları teşekkürler.

• Oyun için PC toplamak artık boş. Eğer bir iş yapmıyorsanız örneğin render almak gibi, o zaman böyle konsol almak daha mantıklı en azından uzun bir süre götürüyor aynı ayar grafiklerde. 7500 TL oyun için PC bile toplayamazsın ama fiyat Türkiye şartlarında yine yüksek.

• WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Sence bu ülkede çıkan ne düştü? O verginin tadını alıp tekrar düşürmeyeceklerine adım gibi eminim..

• 1 dolar 10 TL olunca 0 atılsa. 500 dolar x 10 TL: 5000 lira+ KDV+ ÖTV+ kâr: 10000 TL konsol fiyatı. 0 atılacağına göre 1000 TL ye alabiliyoruz konsolu çok şükür 🤣

• Aldıkları vergiler haram zıkkım olsun. Maşallah ekonomi pik yapıyor (!)

• revilationer R kullanıcısına yanıt

dolar 2002 de 1.20 kuruşdu o zamanlar ise asgari ücret 184tl cıvarydı ps1 çıkış 299 dolardı.

Şuan 500 dolar 3.5 milyar cıvarı sen söylesene 3.5 milyar nasıl oluyorda 7.5milyara dönüşüyor .d bence sen bunu bi düşün sonra orjinal hesabınla gir konuşalım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.