Şimdi Ara

Xbox Series X ve PlayStation 5’in detayları ortaya çıktı (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
3
Favori
18.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MS game pass'e ülkemizde biraz daha arka çıkıp desteklese eminim ki PS XBox aasındaki makas çok hızla kapanır.

EA access 65? senelik ve 70EA oyunu + cüzi bir miktara gamepass yıllık belki 250? olsa aklı başında kimse PS almaz ????

• quote:

Orijinalden alıntı: brhn1

MS game pass'e ülkemizde biraz daha arka çıkıp desteklese eminim ki PS XBox aasındaki makas çok hızla kapanır.

EA access 65? senelik ve 70EA oyunu + cüzi bir miktara gamepass yıllık belki 250? olsa aklı başında kimse PS almaz ????
    Hocam şu an senelik 179, 3 senelik 537 lira Game Pass Ultimate, daha nasıl arka çıksınlar Amerika’da $180 dolara geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Dediğin paket in içinde pc de dahil. Yani ister oc de ister xbox ta oynayabiliyorsun. Arkadaşım kullanıyor. Bende de normal versiyonu var. Onunda bi ekstrası yok yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: LemonEnergy

Dediğin paket in içinde pc de dahil. Yani ister oc de ister xbox ta oynayabiliyorsun. Arkadaşım kullanıyor. Bende de normal versiyonu var. Onunda bi ekstrası yok yani.
    “Ultimate” ise dediğiniz paket, PC’den bağımsız olarak, Ultimate paketi Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass’i bir üyelik altında birleştiriyor. Yani 3 senelik hem Game Pass almış oluyorsunuz; hem de online oyun üyeliği de dahil oluyor. Eskiden bu ikisi ayrı ayrı satılıyordu.

• Xbox seri köz x pls... Bu bir konsol değil bir canavar tr de ilk alan ben olabilirim.

• İlk yorumlara şöyle bir göz gezdirdim ve dedimki: Xbox ta bir yapay zeka olsaydı ancak böyle masturbasyon yapabilirdi...

Hocam aylık 30₺ şuanda Xbox için, takribi 350₺ yapıyor yıllık ücreti Xbox 'ta gamepass için 😬😟

• brhn1 B kullanıcısına yanıt
    sen baya olaylardan geri kalmışısn :D
    3aylık 6tl şu an gold üyelik 179tl 12aylık
    gold ütelik alıp üstüne 3ay ultimate alınca 15ay ultimate oluyor
    185tl "15ay ultimate oluyor
    ultimate üse xbox live gold+konsol gamepass+pc gamepass
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot:overviewtab
  • Amma sisirdiniz su gamepassi

Oyunlara goz attim hayatta vermem ayda 30tl pc var istesem alirim ama almam niye alayim dogru duzgun az oyun var onlari da niye kiralayayim taksit taksit alsam 30dan ucuza gelir ps4um icin kutulu alsam sonrasinda satabilirim

Sizi iyi kerizliyorlar gamepasste soylemedi demeyin

Ama Xboxtaki geriye uyumluluk olayi olagan ustu bir şey simdi eski codlari catir çutur oynamak vardi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Amma sisirdiniz su gamepassi

Oyunlara goz attim hayatta vermem ayda 30tl pc var istesem alirim ama almam niye alayim dogru duzgun az oyun var onlari da niye kiralayayim taksit taksit alsam 30dan ucuza gelir ps4um icin kutulu alsam sonrasinda satabilirim

Sizi iyi kerizliyorlar gamepasste soylemedi demeyin

Ama Xboxtaki geriye uyumluluk olayi olagan ustu bir şey simdi eski codlari catir çutur oynamak vardi :(
    yukarıdada yazdım xbox one kulanıcıları
    şu an çoğu 1-2-3 yılık ultimate geçtiler hep :D
    185tl aylık 15tl denk geliyor. herkez p1 p2 kulanıyor
    7.5tl geliyor aylık. xbox da p1 p2 muhabeti ps4 deki
    gibi değil p2 de aynı p1 gibi ana hesabından oyunu
    oynuya biliyorsun p1 den farkı yok.
    xbox gamepass olayı asılda güncel oyunları vermesi
    ve microsoft oyunları ilk çıktıgı gün direk vermesi
    çıkacak bütün microsoft oyunlarını direk ekliyecekler
    gamepass a o yüzden herkez alıyor ve kulanıyor. alıp kulanıp
    pişman olan yok şu an çogu kişi ps4 lerden kurtulup xbox one
    alma derdine düşdü daha ucuz daha çok oyun imkanı sunuyor şu an
    xbox açık ara fiyat/performans ürünü oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 5 Ocak 2020; 5:51:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

yukarıdada yazdım xbox one kulanıcıları
    şu an çoğu 1-2-3 yılık ultimate geçtiler hep :D
    185tl aylık 15tl denk geliyor. herkez p1 p2 kulanıyor
    7.5tl geliyor aylık. xbox da p1 p2 muhabeti ps4 deki
    gibi değil p2 de aynı p1 gibi ana hesabından oyunu
    oynuya biliyorsun p1 den farkı yok.
    xbox gamepass olayı asılda güncel oyunları vermesi
    ve microsoft oyunları ilk çıktıgı gün direk vermesi
    çıkacak bütün microsoft oyunlarını direk ekliyecekler
    gamepass a o yüzden herkez alıyor ve kulanıyor. alıp kulanıp
    pişman olan yok şu an çogu kişi ps4 lerden kurtulup xbox one
    alma derdine düşdü daha ucuz daha çok oyun imkanı sunuyor şu an
    xbox açık ara fiyat/performans ürünü oldu.

Alıntıları Göster
    Rekabet iyidir

Sony cok simardi yeni nesilde umarim xbox tokatlar

Serefsizler bedava olan online hizmetleri parali yapti

Ama LAG sorunu hala xboxin 100 kati xbox live kadar kaliteli degil

Geriye uyumluluk harika

Ama inan bugün hepsine baktim oyunlarin tek tek gamepass ayda 10tl dahi olsa bana hitap etmiyor

En guzeli zengin olacan xbox ps4 pc ne varsa alacan haci hicbir seyden eksik kalmamak için

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugünkü oyunlar hitap etmese bile gelecekteki Microsoft oyunlarının birinci günden Game Pass’e düşecek olması da büyük olay. Microsoft geçen senelerde Obsidian, Ninja Theory gibi pek çok oyun stüdyosunu bünyesine kattı. Yeni konsolda Microsoft stüdyolarının oyunları piyasaya sürüldüğü ilk gün Game Pass’te olacak. 3 senelik Game Pass (540 lira) iki oyun fiyatından ucuza geliyor şu an ve ayrıca online oynamak için ücret ödemek de gerekmiyor bu yeni üyelik stiliyle. Zaten PlayStation’da (PS Plus) da Xbox’ta da sadece online oyun üyeliği bile üç senede 540 liradan pahalıya geliyordu diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 5 Ocak 2020; 10:17:25 >
    Hocam 540 TL’yi çok ucuzmuş gibi bir çırpıda yazmışsınız ama pek de ucuz değil. Ona vereceğim parayı mantıken indirimlerden her ay oyun alıyorum daha iyi. Aldığım oyunlar ömür boyu benim oluyor. Ha Game Pass üyeliğim de var orası ayrı tabi. Bir de mesela dünyadaki bütün oyunlar Game Pass’de varmış gibi anlatıyorsunuz, fakat işin aslı öyle değil. Oynamak istediğim oyunlar Game Pass’de yok ki. Yine parayla almam gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Hocam 540 TL’yi çok ucuzmuş gibi bir çırpıda yazmışsınız ama pek de ucuz değil. Ona vereceğim parayı mantıken indirimlerden her ay oyun alıyorum daha iyi. Aldığım oyunlar ömür boyu benim oluyor. Ha Game Pass üyeliğim de var orası ayrı tabi. Bir de mesela dünyadaki bütün oyunlar Game Pass’de varmış gibi anlatıyorsunuz, fakat işin aslı öyle değil. Oynamak istediğim oyunlar Game Pass’de yok ki. Yine parayla almam gerek.
    Hocam 3 sene istemiyorsanız 15 ay Game Pass Ultimate 180 lira. 1 senelik PlayStation Plus üyeliği ile aynı fiyat. Online oyun oynadığınızı varsayarsak o 180 lirayı her konsolda veriyorsunuz kısacası. Xbox üstüne bir de Game Pass veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 5 Ocak 2020; 11:33:46 >
  • Punisher_1907 kullanıcısına yanıt
    Sakin ol hacı. Gamepass ve fiyatı da Xbox’ın detaylarından biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Yorumunuza katılıyorum. Gamepass sistemi iyi güzel, ancak gears, halo, forza haricinde adam akıllı oyun göremedik. Tomb raider, Metro Exodus ve The Witcher eklendi son dönemlerde, bunların haricinde bakıyorum 224 oyun var ve %90'ı bana hitap etmiyor. Misal vereyim sadece 6 tane Banjo Tooie, Banjo Kazooie oyunu var, bahsettiğim bu tarz oyunlar.

Bu oyunları sevip oynayan mutlaka vardır saygı duyarım, yalnız bu sistemin gereğinden fazla şişirildiğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 5 Ocak 2020; 11:57:1 >

• Gamepass abartılıyor olsaydı Sony önce EA Accees’e kapılarını açıp sonra da PSNow’u ufak ufak Gamepass’e çevirmeye çalışmazdı.

Bir de DMCV, Outer Worlds, Dirt 2, PES2020, Kingdom Come, Shadow of War, Just Cause 4, Mortal Kombat X, Rage 2, Wolfenstein 2 gibi oyunlara “adam akıllı oyun değil” demek haksızlık. Hele ki misal sadece Outer Worlds tek başına bir yıllık Gamepass üyeliğinden daha pahalıyken.

224 oyunun %90’ı ilginizi çekmese bile %10 ile verilen parayı hakediyor Gamepass. Çünkü indirim de kovalasanız ayda 30 liraya tek bir oyun bile alınmıyor artık. 60 liraya bile inmiyor oyunlar. Gamepass’e verilen para ile bir yılda 6 oyunu indirimle almak bile güç. Hiç bok atmayalım Gamepass’e, tarihin fiyat/performans oranı en yüksek hizmeti.

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    State Of Decay 2 yi ultra grafiğe birde en zora alınca oda iyi oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Hocam bugünkü oyunlar hitap etmese bile gelecekteki Microsoft oyunlarının birinci günden Game Pass’e düşecek olması da büyük olay. Microsoft geçen senelerde Obsidian, Ninja Theory gibi pek çok oyun stüdyosunu bünyesine kattı. Yeni konsolda Microsoft stüdyolarının oyunları piyasaya sürüldüğü ilk gün Game Pass’te olacak. 3 senelik Game Pass (540 lira) iki oyun fiyatından ucuza geliyor şu an ve ayrıca online oynamak için ücret ödemek de gerekmiyor bu yeni üyelik stiliyle. Zaten PlayStation’da (PS Plus) da Xbox’ta da sadece online oyun üyeliği bile üç senede 540 liradan pahalıya geliyordu diye hatırlıyorum.
    Hocam maddi durumunuzu bilmiyorum ama ben 200 bile vermem oyun fiyatlarina konsolcular olarak cok odemeye alismissiniz yapmayin etmeyin

Suan ben 2.el oyun kovaliyorum 540tlye ihtiyacim olan tum oyunlari alirim zaten niye microsofta bel baglayayim cikmamis oyun için para odeyeyim

Dedigim gibi gamepassi millet cok ovdu ovdu dun usenmedim suanki TÜM oyunlarına baktim VAllaha degmez ya ayda 10tl bile vermem

Ama geriye uyumluluk yüzünden xbox mi alsaydim ps yerine diye dusunmuyor değilim

Ha bir de lag yüzünden sony online icin para alir oldu hala kasim kasim kasiyor oyunlar serefsiz herifler ya

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.