Şimdi Ara

Xbox Series X ve PlayStation 5’in detayları ortaya çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
3
Favori
18.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DaenerysStormborn

abi tamam sana hitap etmemiş olabilir ben genel belli başlı bi kitle için konuştum... genel olarak oyuncu kitlesinin bir kısmı ps4 pronun sahte 4ksından memnun değil. gerçek 4k oynamak isteyen biri için 4k'da iyi perf. verecek bi pc nereden baksan ps4 pro + xbox one x fiyatı ediyor.

e haliyle oyuncu gerçek 4k istiyorum ama çok param da yok dediğinde adresi one x oluyor.

yoksa ps4 ile bi derdim yok ki benim. isteyen istediğini tercih eder. senin için ps4 excleri ağır basmıştır onu tercih etmişsindir tercinhe saygı duyulur. bu hususta da ps4 ü tercih edecek hatrı sayılır bir başka kitle zaten vardır. ben bile onlardan biri olurdum konsol almaya niyetlenseydim vakti zamanında

ama demek istediğim öbür yanda da gerçek 4k isteyen ve 4k tvde 4k keyfi yaşamak isteyenler insanlar var. siz pc'de de 4k oynayıp rdr2nin ps4 pro ve pc arasında bi fark hissedemediyseniz bir şey diyemem... rdr2 4k'da 30 fps verecek bir gpunun da hala xbox one x'den başlı başına pahalı oldugunu eklemek lazım. ekran kartınız neydi ve 4kda oynadınız mı gerçekten? meraktan soruyorum.

ps4 pro ile 4k tvde mi oynadınız?

bu sorulara da cevap bekliyorum. 1080pde supersampling ile oynadım derseniz afedersiniz ama çok komik olur...

Alıntıları Göster
    Xbox isterse 8K Native 120 FPS oyun oynatacak güçte olsun, RDR 2'yi de öyle oynatsın, ya da FIFA'yı, ya da NBA 2K'yı, hepsini.

Ben God of War, Last of Us oynayamadıktan sonra benim için bir değeri yok maalesef.

Xbox bu tembellikte devam ederse PS tarafında Gran Turismo'nun yapacağı open-world bir racing oyunuyla elindeki son kitleyi de kaybedecek Halo kitlesini kaybettiği gibi.

• Son olarak söyleyeceğim şey;

Yazılım, her zaman donanım sattırır.

Oyunlar da bir yazılımdır.

İyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Son olarak söyleyeceğim şey;

Yazılım, her zaman donanım sattırır.

Oyunlar da bir yazılımdır.

İyi geceler.
    Hiçbir Yazılım Donanımsız Satmaz buda Benim Sözüm iyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konsol gpusu 2ghz çalışmaz haber %90 fake.

Ayrıca konsolları eleştirenler şu tip bir sistemin fiyat maliyetini çıkarsın.

3700x işlemci
    5700xt ekran kartı (Cpu+Gpu apu tabiki)
    En uygun fiyatlı bord
    Ekran kartı 8gb barındırıyor diyelim konsol 16gb olursa + 8GB GDDR6 ram (Paylaşımlı tümleşik)
    1tb nvme
    psu kasa soğutma
    Kaliteli gamepad

------------

Verilen spec teki 2ghz 5700 ayarındaki gpu hemen hemen 5700xt dengi Xbox daki gpu ise 5800xt yada 5800 dengi ki o gpu 649-749+ dolar falan olur...

ve konsolu 399-499 dolara tümü birlikte almayı istiyorsanız biraz insaf aşırı zararla satılacağını göz önünde bulundurun.

Favorim ps5 - xbox ise kesinlikle piyasada olması gereken bir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 2 Ocak 2020; 0:45:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Konsol gpusu 2ghz çalışmaz haber %90 fake.

Ayrıca konsolları eleştirenler şu tip bir sistemin fiyat maliyetini çıkarsın.

3700x işlemci
    5700xt ekran kartı (Cpu+Gpu apu tabiki)
    En uygun fiyatlı bord
    Ekran kartı 8gb barındırıyor diyelim konsol 16gb olursa + 8GB GDDR6 ram (Paylaşımlı tümleşik)
    1tb nvme
    psu kasa soğutma
    Kaliteli gamepad

------------

Verilen spec teki 2ghz 5700 ayarındaki gpu hemen hemen 5700xt dengi Xbox daki gpu ise 5800xt yada 5800 dengi ki o gpu 649-749+ dolar falan olur...

ve konsolu 399-499 dolara tümü birlikte almayı istiyorsanız biraz insaf aşırı zararla satılacağını göz önünde bulundurun.

Favorim ps5 - xbox ise kesinlikle piyasada olması gereken bir ürün.
    Amd konularında Fazla kalmışsın Konsola uzaksın

• Niye konsollar amd değil mi?

2GHZ 5700xt/5700 ayarında gpu nun konsolun içinde 7/24 gibi bir platform salonda orda burda sıkışık çalıştırmanın sağlıklı olduğunu mu söylüyorsun?

2ghz gpu konsol mu olur ?

• Benim için exc. Oyunların hiç bir önemi yok . Yeni nesilde de şu an olduğu gibi en güçlü konsol Xbox ile devam edeceğim .

• quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Niye konsollar amd değil mi?

2GHZ 5700xt/5700 ayarında gpu nun konsolun içinde 7/24 gibi bir platform salonda orda burda sıkışık çalıştırmanın sağlıklı olduğunu mu söylüyorsun?

2ghz gpu konsol mu olur ?

Xbox one x Soğutmasını bir incele derim.. Ayrıca konsollar büyük gelicek..Muhtemel sıvı soğutma ile

• Firmalardan donanımlar paylaşılana kadar hiç bir şeye inanmayın.Daha 1 sene var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-72F89107A

Firmalardan donanımlar paylaşılana kadar hiç bir şeye inanmayın.Daha 1 sene var.
    Şuan herşey belli oldu.. Kasım gibide çıkıyorlar..

• Merak ediyorum da " Xbox a çıkan oyunlar zaten pc ye de çıkıyor xbox almamın anlamı yok " diyenlerin kaçının evinde son çıkan oyunları akıcı çalıştıracak bir pc de var konsolun yanında.
    Para durumu çok iyi değilse konsol oyuncusu ekstradan 1000-1500 $ verip pc almaz evine.Gider 1500 TL civarına nete girecek bir laptop alır geçer.

Genelleme yapmadan önce bir kere daha düşünün bence.Ayrıca 5000 $ lık pc hediye etseler bile yine gidip oyununu konsolda oynayacak çok kişi var.Konsol alışkanlığından vazgeçmek kolay değil.
  • Bakın şurada böyle bir durum var Eskiden PS fanıydım manevi değerler nedeni ile şu an Xbox kullanıyorum, objektif düşünmek lazım. PS Exc. Oyunlarını seviyorsanız alacağınız bir sistem, Xbox’ta aynı şekilde (ki ne kadar artık exc özelliği kalmasa da) Xbox’un sadece oyun konsolu olması değil ayrıca bir sosyal cihaz olması da ayrı bir güzellik. Game Pass zaten Xbox aldırmak için şu an yeter.(hangimizin evinde Ultra Pc master race yapacak donanımı var?)

Keyfiniz bütçeniz istekleriniz neye uygunsa onu alın geçin boşverin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rx 5700XT 4K 60 FPS verebilir bazi oyunlarda ama eger ki bir konsol cikariyorsa Sony 5 yil sonra bile 4k 60 FPS yi iyi grafiklerde vermeli. tabiki Konsolun optimizasyonu cok üst seviyede oldugu icin birkac yil cok iyi oyunlar görebiliriz. ama unutmamak gerekiyor ki hergecen gün oyun motorlari gelistiriliyor ve daha iyi kaplama daha iyi grafiklerle geliyor oyunlar. öyle olunca bugun 4k 60 fps ye yetecek donanim birkac yil sonra yapimcilari zorluyor. o nedenle Kullanicilari düsünerek ve kullanicilarda 50-100 dolarin hesabini yapmayarak daha güclü konsol sahibi olabilir. bu benim görüsüm tabi. 3 yil sonra ps5 pro cikmasi yerine 500 dolar yerine 600 dolar veririm ama kafam rahat olur. aslinda en cilgini ki , sonny ve microsoft konsoldan hic kar etmedigini hatta zarar ettigini söylüyor. cünkü oyunlardan para kazaniyorlar. bu nedenle modüler bir konsol cok daha iyi olurdu. cift APU Slot ile gelecek bir konsol. ileride APU nun fiyati düsünce Sony basit bir degisim ile 2.APU nun takilmasini saglayabilir ve gelecek 10 yil yetecek bir konsol üretebilir.

kisacasi her ne kadar Optimizasyon ile PC ye oranla %50 daha iyi performansli GPU ile gelsede Donanimsal olarak RX 5700XT den baya ileri seviyede Teknik özellikler beklerdim PS5 den. mesela Xbox in gibi. hem RX 5700 xt den baya iyi gibi teknik anlamda hemde Optimizasyonu düsününce baya saglam donanim ile geliyor gibi .

• Sadece %10 fark var, mevcut nesilde fark çok büyük düz modellerde.

• "PC'de oynarım XBOX oyunlarını ne gerek var yheağğğ" cılar ikinci elden 7700K kovalamayı bırakırsa daha aklıselim yorumlar yapabilirler diye düşünüyorum

• Şu kesin, Microsoft One X ile gelecek nesil hakkında nasıl bir performans stratejisi izleyeceğini gösterdi.

Bence Microsoft diyecek ki:

Evet ağlatan oyunlar yapamıyorum belki, benim de exclerim var ama bi sony değil belki,

ama benim game pass im var, AAA oyunlar bende de var,

ALIN SİZE GOD MODE İŞLEM GÜCÜ ALIN SİZE YILLARCA 4K 60+ FPS İŞTE YİĞİT İŞTE MEYDAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 2 Ocak 2020; 3:12:14 >
  • Microsoft tarafı daha güçlü bir konsol ve daha ucuz oyunlarla (gamepass) artık çok cazip geliyor. Sony'nin işi bu sefer zor.

• Şu çok uc fps bekliyenler hata içerisinde bu konsolların amacı ısınmadan düşük güç tüketimiyle yüksek görsel kalite sunmaktır.

• konsolda oyunmu oynanır pc alıp oynarım diyen tayfa kesin multi oyunlarda
    wallhack aimbot kulanan tayfa açık ve net :D yıl olmuş 2020 hala pc de oyun
    oynanır konsolda oynanmaz diyen bir yoda kafalı kesim var. size mutluluklar
    boll wallhack li aimbot lu oyunlar diliyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.