Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Umarım yıl sonuna kadar stok sorunu yaşamadan satın alım yapabiliriz. Ama büyük ihtimal stok sorunu olucak ve yeni stoklar yılbaşına gelicek gibi gözüküyor.

• Konsolu alacak olan arkadaşlar tr den mi alacaksınız, yoksa başka yöntemlerle yurtdışından mı alacaksınız?

• Semmellow kullanıcısına yanıt

ben co.uk tan series s stoğu bekliyorum düştüğü an series s ve mavi kontrolcüyü alıcam 1.5 haftadır stok düşmesini bekliyorum

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

Bende herhangi bir değişiklik görünmüyor hocam. İtalya’ya özgü bir durum mu var acaba? Uk daha sonra düşürür mü sizce? X-S farkeder mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Ben o ekran görüntüsü üzerine daha ekleme yaptım, hala aynı. Hediye kartı ile alakası yok, nihayetinde ürünün toplam bedeli üzerinden vergilendirme yapılıyor. Hediye çeki kullanmak, ödeme için bir alternatif. Amazon italya'ya özel bir durum olabilir. Önceki mesajımda yazdığım gibi, diğer ülkeler için belki sipariş esnasında belki de sonrasında hesaplanacaktır.

Alıntıları Göster
  • FahrettinAbi F kullanıcısına yanıt

Oradan aldığınız zaman gümrükte vs. ek bir ücret oluyor mu?

ödeme kısmında yazan dışında hiçbir ücret vermiyoruz diye biliyorum

Toplamda ne kadar'a geliyor co uk'dan aldığımızda bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Semmellow

Toplamda ne kadar'a geliyor co uk'dan aldığımızda bilginiz var mı?

339,89 gbp

• yanında 2. koluda alırsan 400gbp falan denk geliyor

Bende kredi kartı yok banka hesap kartıyla alınabiliyor değil mi?

• 3.477TL çok iyi bir fiyat. Kargo vs. her şey dahil fiyatı mı bu?

evet herşey dahil ama malesef stok düşmüyor 1.5 haftadır dakka başı siteye giriyom her an stok gelicek diye paranoyak oldum. Gece uyanıyorum stok açılmıştır diye falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FahrettinAbi -- 18 Ekim 2020; 15:15:8 >
  • quote:

3.477TL çok iyi bir fiyat. Kargo vs. her şey dahil fiyatı mı bu?

evet, herhangi bi ek ücret çıksa dahi gümrükte amazon sizden tahsil etmicek.

• Banka kartı ile de amazondan alabiliyoruz değil mi?

• quote:

Banka kartı ile de amazondan alabiliyoruz değil mi?

evet alınabiliyor

• Anladım. Peki adres bilgilerini girerken türkçe karakterler kullanılması sorun oluşturuyor mu? Birde ben co uk 'a kendi hesabımla girdiğimde para birimi olarak euro gözüküyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semmellow -- 18 Ekim 2020; 16:27:15 >
  • Şu saatten sonra ön sipariş açılmasını beklemeyin. Konsolun çıkmasına 20 gün kalmış zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Ben bu saatten sonra konsolun artık Türkiye'ye gönderime açılacağını bile zannetmiyorum. Türkiye'de konsol satmayacak adamlar böyle giderse. Alan aldı kendini kurtardı.

Dijitalde yerelleştirme yapılan yerden oyun alınmasının (başka ülke storundan) yasak olması gibi bir durum bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Anladım. Peki adres bilgilerini girerken türkçe karakterler kullanılması sorun oluşturuyor mu? Birde ben co uk 'a kendi hesabımla girdiğimde para birimi olarak euro gözüküyor?

ne olur ne olmaz türkçe karakter kullanmayın. ödeme kısmına gelince para birimi değiştiriliyor.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.