Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (685. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar iyi forumlar, uzun zamandır para biriktiriyorum Xbox series X için, amazonda diğer sitelerden çok daha pahalı. 25 Kasımda indirime girme ihtimali nedir, öngörüleriniz nelerdir? Trendyolda şu an 14850 tl almalı mıyım? 

• Series X alacağım için 1 yıl garantli Series S satıyorum. Satamazsam almayacam. Ülkeye dönüşüm 15 ocak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

Almanya'dan faturalı alınmış ve kutusu açılmamış series x mevcut. 14.200 tl'ye satıyorum. İsteyen olur ise pm yolu ile ulaşabilir. İstanbul / Anadolu yakası.

• Figo kullanıcısına yanıt

Avrupadan hiçbir sekilde konsol getiremezsiniz konsolun bedeli 150 euro nun üstünde ise gümrükte takılır bireysel olrak amazon veya herhangibir yurtdışı alışverisinde ürünün vergisiz fiyatı 150 euro olmalı

• omzunda_muzikaletli_zenci kullanıcısına yanıt

kanuni sınır internet alışverisi için 150 euro bireysel olarak gidip ordan elden almanız gerekmektedir veya bir tanıdıgınızın bu ürünü alıp getirmesi gerekiyor

• BEYAZ PASSATLI PRENS kullanıcısına yanıt

Hocam amazon da nerde 7500 hemde 2 oyunlu amazonda sadece konsol 8500 tl

• amazon almanya'da güzel indirim var. 4.400 liraya series s aldım.arkadaş getirecek. pek zamanım olmuyor, ama yine de hafta sonları birkaç saat oynarım.

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman eskisi gibi amazon Almanyadan vs sipariş verip getirtemez kimse değil mi? İlla yurtdışından gelen birisi getirecek. Doğru mu anladım? Bu da demek oluyor ki en iyi ihtimallde amazon tr nin veya yurtiçi satıcıların insafına kaldı millet öyle mi 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThomasAngelo89 -- 12 Aralık 2022; 7:36:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • maglesef öyle hocam bireysel sınır vergi hariç 150 euro ama almanyadan gelen birisi istedigini getirebilir bir sınır yok

ya yurtdışına kendiniz çıkıcaksınız hem gezme hemde ordan bir xbox series s veya x alp yanınada bir 2-3 kıyafet ayakkabı parfüm tr de erişemiyecegin kaliteli malları alıp valize koyup geliceksiniz

Ya 2 sene önce amazon almanyadan getirmistim bi tane series s. O zamanlar şanslıymışız demek ki. 🙂

• ozaman türkiye bu halde degildi ekonomik olarak maglesef dolarda ucuzdu hayatda güzeldi şimdi doviz e çok ihtiyacımız var paranın dışarı gitmemesi gerekiyor ama bir sekilde o para her türlü çıkıyor

atıyorum internetten almıyorsunda gelen akrabana parası karşılıgında getiriyorsun yada kendin gidiyorsun vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 12 Aralık 2022; 10:7:36 >

2 ay önce 7500 e aldım??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nhtgrck N kullanıcısına yanıt

sürekli bakıyorum bir türlü düşüremedim Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU)  

• ksfno1 kullanıcısına yanıt

Hala bu fiyatta. Ama almanya adresi olması lazım. Hollanda, belçika falan da oluyor. Buraya gönderim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerika’da en uygun nerden alınabilir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 70 inç TV'de series s üzer mi? Bütçem ona yetiyor şuan için.

• cihazı beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @KlavYE@ -- 26 Ocak 2023; 21:41:41 >
  • Makedonya'dan alan var mı? Fiziki olarak gidip alan varsa mesaj atarsa sevinirim.

• Arkadaşım haftaya gelirken yanında series x getirecek bana Almanya'dan. Kendisi orada yaşıyor yani turist vizesi ile gidip getirmeyecek. Gümrükte herhangi bir sıkıntı yaşanır mı? Son zamanlarda ne durumda gümrük?

• şu iki ürün arasındaki fark nedir. GEN9 dediği konsolda teknik olarak bir upgrade mi yapıldı yoksa sadece oyunlar dahil olduğu için mi ismi farklı ve fiyatı yüksek ?

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU)
  • 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.