Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (613. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okan10tr

Arkadaşlar benim gibi 3 aylık gamepass hediyesiyle konsol alanlar yok mu, siz nasıl yaptınız üyelik başlatma işlerini, hemen ultimate paketi aktif mi etmek lazım yoksa 1 yıllık normal paket alsam sonra kodu aktif etsem hepsi ultimate mi oluyor böyle yapan var mı, bu konuda net bişey öğrenemedim

Microsoft'u arayıp kendilerinden net bilgi alabilirsiniz. Çok kibar ve anlayışlılar.

0 (212) 375 50 65‬ 

Yıllık üyelik alıp bu kodu ilave eder üstüne gamepass ultimate alıp kullanırsınız.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

Tamam hocam çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam özellikle anket kısmını istedim bu attığınız referans gelirleri dahil anket kısmını atar mısınız rica etsem

Çünkü bence insanlara aylık 20-50 euro kazanıyorum diye üye edip onlardan referans parası kazanıyormuşsunuz gibi geldi bana eğer dediğiniz gibiyse sadece anket gelirleri sayfasını gösterin

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Hocam özellikle anket kısmını istedim bu attığınız referans gelirleri dahil anket kısmını atar mısınız rica etsem

Çünkü bence insanlara aylık 20-50 euro kazanıyorum diye üye edip onlardan referans parası kazanıyormuşsunuz gibi geldi bana eğer dediğiniz gibiyse sadece anket gelirleri sayfasını gösterin

Anket gelirleri sayfasının ilgili kısmını paylaştım. Gerekli bilgiler orada var. Siz 19 Kasım tarihine kadar gayet güzel kazanıyordunuz. Siz de kazançları az çok biliyorsunuz. Kimseye zorla bir dayatma yok. isteyen olursa mesaj olarak anlatıyorum. Herkes kendi ailesi ve yakınlarını üye yaparak kendisine ek getiri sağlayabilir. Ben mesajda referans numaramı yazıyorum ancak kimseye illa bununla üye ol demiyorum. Sağ olsunlar nazikçe referans numarası ile kayıt olacağım yazıp üye olanlar da var, kullanmayanlar da.

Ayrıca detayları incelerseniz üye olan kullanıcılar aktif olmadığı sürece bana bir getirisi de yok. Sadece 0.01 cent üyelik ücreti, ilk 5 dolarını kazandığında 2 dolar bonus veriyor. Bu kendisi üzerinden üye kazandıran herkes için geçerli.

EK: Konu gereksiz uzamasın, konu başlığı ile alakasız bir mesajlaşma oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 6 Mart 2021; 13:5:58 >

Paylaştığınız kısmın anket kısmı olmadığını siz benden iyi biliyorsunuz ben hesabı sildim ama ben 300 euro indirimli aldım aylık 20-50 euro kazanılıyor diye yazınca insanlar bende kazanabilirim sanıyor siteye girdiğine öyle olmadığını fark ediyor ama o zamana kadar siz komisyonunuzu almış oluyorsunuz

Eğer bu konuda dürüstseniz anket gelirleri sayfasını atarsınız herkes de derki demek ki ben beceremiyorum

Neyse uzatmanın anlamı yok isteyen istediğini yapsın ama ben sadece arkadaşları uyarmak istedim

• Makine geldi game pass nasıl aktif edeceğim kod filan yok kutuda? Garanti kaydı için ne yapmam gerekir kutuyu yeni açıyorum şimdi.
  • Game pass ı 3 aylık alma şansımız var mı,? Birtürlü bulamadım. Link varsa buraya atarsanız sevinirim.
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kodlu almadım ondan o kısmını bilemiyorum ancak bir aydan daha uzun süreli gamepass almak istiyorsanız uygun fiyattan alabilmeniz için daha önceden başka bir arkadaşa yazdığım şu masaja bakabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/148048998#148048998

Sorunuza tam cevap değil biliyorum ancak diğer kısımları bilen arkadaşlar cevaplayacaktır
  • 12 aylık ea play alıp üzerine 1 aylık gamepass alabilirsiniz en kısa bu olur 5 aylık 100 civarına gelmiş oluyor

• Series X 6562 TL

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU)
  • Sepet indirimini 33tl'ye düşürmüşler şimdi.

• Arkadaşlar amazon.de de series x stoğu açıldı bilginize

• muratcangm kullanıcısına yanıt
    Hocam amazon.de series s stoğu da açmış 😀
  • Evet hocam ps5 tarafında da devamlı stok açıyor bugün amazon baya aktif düşünen arkadaşlar takip etsin series x stoğu aktif gözüküyor hala
  • 20 dk önce ingiltere amazondan series x yakaladım. Ücreti de çektiler bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bunu paylastigimda son 1 adet diyordu zaten demek ki bitirmişler hemen 😄
  • Almanya ve İngiltere'den alanlar fiyat ne kadara geliyor acaba?

• 
Sayfa: önceki 611612613614615
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.