Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.218
Cevap
198
Favori
586.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 871
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 203
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 148
  • Favoriye Eklediklerim 198
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • waleur5 (363 mesaj) mcgoktug (295 mesaj) Proprietor (208 mesaj) -Executioner- (203 mesaj) BeyazBüyü (202 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6650 mesaj) Mobil (2850 mesaj) Mini (561 mesaj) Uygulama (2157 mesaj)
  • @
52 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu
Giriş
    334 Mesaj

Tarayıcı üzerinden izin veriyor direk.
    |
    |
    Brknksc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Bilgi için tşkler hocam. Hangi ülkeden prime ile sipariş verdiğinde de bu şekilde hızlı mı yoksa Fransa’ya mı özel ?

|
    |
    DePiedra0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj

Almanyadan da denk geldim. O maksattan yazdım
    |
    |
    nevermscxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

bilgii için tşk ederim

|
    |
  • Yüzbaşı
    490 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    BeyogluLions

Bugün kullanıcı adı değişikliğim gerçekleştiği için Fransa'dan sipariş için takip eden arkadaşlara bilgi vermek istedim. Eski kullanıcı adım BeyogluLions'tu.

Dün akşam oluşturduğum sipariş UPS ile gönderiliyor ve son durumu aşağıdaki gibi.

http://store.donanimhaber.com/21/89/ce/2189ce486c9edf89e6b94a6346dbd18a.jpg
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj

Anladığım kadarıyla amazon.fr ve ups firmaları oldukça hızlı hareket ediyor. Benim siparişim de yarın teslim gözüküyor.
    |
    |
    SchwadorFF kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    924 Mesaj

Size öyle denk gelmiştir. Prime olmasının yurt dışı siparişlerinde hiçbir etkisi yok. Ben Ps5'i Prime ile aldım Almanya'dan. Forumda o gün sipariş verenler arasında kargoya en geç benimki verildi :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

hayırlısı olsun hocam. prime üyelik kullandınız mı ?

|
    |
    SchwadorFF kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    490 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    BeyogluLions

@mevlutucar Benim siparişte 2. kontrolcü ile xbox ayrı olduğu için ayrı kargoya vermişler. İlk paket ise kontrolcüymüş, gramaja bakınca fark ettim, 600 gram görünüyor :) Xbox bu sabah kargoya verilmiş.

Ayrıca UPS'ten arandım bu sabah, TC kimlik kontrolü ve ürünün ne olduğu soruldu. Muhtemelen kontrolcü yarın, Xbox ise Cuma günü gelecektir. Sizden haber beklemekteyiz :)

@nevermscxx Sağolun hocam. Evet, sipariş aşamasında 30 günlük prime deneme süresini aktif edelim mi diye soruyor zaten, o esnada aktifleştirip siparişimi oluşturmuştum.

|
    |
    Bahsedilenler: nevermscxx, mevlutucar
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj

https://www.nowinstock.net/jp/videogaming/consoles/microsoftxboxseriesx/

nowinstock japonya için stok var diyor ama sitede stok yok. niye böyle yapıyor bu

• Yarbay
    2589 Mesaj

Amazon jp satmiyordu hocam onu. Farklı bir satıcı sattı baya da pahaliydi

|
    |
    fantilatör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    724 Mesaj

Mediamarkt Xbox Series X'in fiyatını 8099 TL olarak güncellemiş. .

|
    |
  • Teğmen
    128 Mesaj

Hepsiburada'da 7500 hocam

|
    |
  • Binbaşı
    1145 Mesaj

ötv güncellemesiyle 7499 olarak yeniden fiyatlandı. tabi bu liste fiyatı olacak. dönem dönem indirimler olacaktır tahmin ediyorum 7200 bandında temin edilebilir yakın zamanda. bu durumda yurtdışı olarak almak mantıklı mı acaba? oyun kumandasında da sorunlar olduğu yazılıyor garanti için problem teşkil eder mi sizce?

• Yarbay
    2888 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: termomuk

ötv güncellemesiyle 7499 olarak yeniden fiyatlandı. tabi bu liste fiyatı olacak. dönem dönem indirimler olacaktır tahmin ediyorum 7200 bandında temin edilebilir yakın zamanda. bu durumda yurtdışı olarak almak mantıklı mı acaba? oyun kumandasında da sorunlar olduğu yazılıyor garanti için problem teşkil eder mi sizce?

Hala yurtdısı daha uygun hem kurlar dusuk bu aralar hem garantı 2 yıl zaten aynı şey. Hatta bazen gumruk vergısınde 10-15 euro ıade gerceklesıyor.

• Binbaşı
    1145 Mesaj

yurtdışı ürünün de burada garanti geçerli o zaman? her gün olmasa da gün aşırı bakıyorum ing fr alm sitelerine ama denk gelmiyor. ürünleri stokta yakalamak da başlı başına bir başarı

|
    |
    yuzi_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj

@nevermscxx,@SchwadorFF @**emirhan** Selamlar. UPS'in bildirimlerde belirttiği üzere, kargom 1 gün gecikmeli olarak geldiği için tahmini teslim günüm 6 Ocak'tan, 8 Ocak'a ertelenmiş gözüküyor. 7 Ocak Saat 9 gibi İstanbul gümrüğe girmiş, telefonla arayıp bilgilerin düzenlenmesi adına TC Kimlik bilgisi istediler ve süreç tekrardan devam etmeye başladı. Gelişme oldukça yazacağım...  

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.