Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (521. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ılk başta ne kadar eur odemiştiniz ?

• Stok yenilemeye ne zaman başlayacakları hakkında bilgi alabileceğimiz bir kaynak var mıdır arkadaşlar? Almanya için soruyorum...

• inspectora İ kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun, hangi ülkeden aldınız? Şuanda FR sitesi her şey dahil 414 EUR fiyat çıkarıyor. Sipariş geçtikten sonra iade geliyor mu acaba?

• koray_93 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Amazon.de üzerinden sipariş verdim bugün teslim ettiler. Şuan için bir iade yapmadılar ama 10€ gibi bir tutar sonradan geliyormuş.
  • Series S'i Amazon.fr üzerinden alan var mı arkadaşlar? Prizlerimiz aynı diye biliyorum, kargo süresi Amazon.de gibi hızlı mı oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mevlutucar

Series S'i Amazon.fr üzerinden alan var mı arkadaşlar? Prizlerimiz aynı diye biliyorum, kargo süresi Amazon.de gibi hızlı mı oluyor?

Aynı şekilde amazon italya üzerinden alınan cihazların prizleri nasıl oluyor

• Amazon Fransa'da Series S stoğu var görünüyor, ülkemize yolluyorlar mı?

Edit: Ödeme yöntemi eklemeden ilerle dedim, 49.99Euro Amazon Global ücreti görünüyor. Bu ücret hem kargo, hem de vergi oluyor değil mi? Yani ek ücret falan ekstra birşey olmuyor 300Euro konsol + 49.99Euro bahsettiğim ücretle toplam 350 Euro'ya mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westberlin -- 31 Aralık 2020; 14:19:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • westberlin kullanıcısına yanıt

Selamlar. Ben Amazon.fr üzerinden sipariş verdim hocam. Toplamda 413 euro ödeme yapmış gözüküyorum.

Edit : Hocam 50 euro gözüken tutar, kargo ücreti olarak geçiyor. Cihaz fiyatı 299 euro'dan 250 dolara düşüyor ve kargoyla birlikte 300 euro oluyor, bunun haricinde 113 euro civarı da gümrük vergisi ödüyorsunuz ve toplam tutar 413 euro civarlarında oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevlutucar -- 31 Aralık 2020; 14:21:59 >
  • promedyumx P kullanıcısına yanıt

Amazon.it üzerinden gelen cihaz hakkında bilgim yok fakat, Amazon.fr üzerinden almış bir arkadaşla konuştum bugün XBOX grubunda. Direkt prize tak çalıştır geliyormuş FR üzerinden alınan cihaz.

• mevlutucar kullanıcısına yanıt

O zaman bahsettiğim 49.99'un üzerine ek vergi de denk geliyor 60 küsür eurı

Keşke 60 euro vergi gelseydi... :(

• mevlutucar kullanıcısına yanıt

Anladım hocam, ekranda çıkan 49.99 sadece kargo ücreti o zaman. 400 küsür Euro'ya gelirse herhangi bir esprisi kalmıyor zaten. Şu an 3750-4000TL arası kapalı kutu satanlar var zaten.

öyle aslında. ama uk'dan alırsanız 340 sterlin gibi bir fiyat çıkıyor her şeyiyle. 3450 liraya geliyor. tek farkı 1 yıl garantisi var diğer ülkelerden alınca 2 yıl

• Teşekkürler hocam.

• fantilatör F kullanıcısına yanıt

Geçen arkadaşım yurtdışına çıkacağını söyledi, ben de dün Euro düşmüşken 350Euro aldım. En iyisi arkadaşımı beklemek, en azından 350 Euro'ya iki kollu alırım. Pek ümidim yok ama bakarsın vergiyi uzatmazlar, o zaman TR'den de alabilirim.

• Şu konuda priz konusundaki sorulara net yanıt olsun.

İngiltere ve Amerika harici alınan Avrupa'daki tüm cihazlar 220volt yani bizim primizle aynıdır.Şu soruyu buraya sormak yerine Google kullanalım lütfen.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderksk -- 31 Aralık 2020; 15:27:21 >
  • şuana kadar series x i e matıklı en ucuza nerden ne kadara alabiliriz ?

• fantilatör F kullanıcısına yanıt

Fransa veya Italya'dan alınan cıhazlarda da 2 yıl mı garanti ?

• nevermscxx kullanıcısına yanıt
    italya hakkında bilgim yok fakat, fransa üzerinden alan bir arkadaş 2 yıl garantisi gözüktüğünü söyledi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetberatd125

şuana kadar series x i e matıklı en ucuza nerden ne kadara alabiliriz ?

fransada 6600 tl olarak gözüküyordu. ingiltere de 5710 tl ydi. kredi kartı kur çevirme oranı da eklenince ingiltereden 6089 tl ye aldım. bildiğim kadarıyla en ucuzu ingiltere.

edit : kartımdan provizyon olarak 6089 tl çekilmişti. az önce kredi kartımı kontrol ettim işlem onaylanmış ve 5830 tl diyor. :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magiclove32 -- 31 Aralık 2020; 16:9:16 >
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.