Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (469. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Xbox Series S almayı düşünüyorum yakın gelecekte. Ürünü diğer ülkelerin Amazon sitelerinden mi almak mantıklı (kargo + gümrük hesaplanınca) yoksa Türkiye 'den mi?

• Müjdemi isterim vatan bilgisayar şubelerine gelmiş bugün fark edip izmir bornova mağazasından almış bulunmaktayım web siparişimi iptal ettim mağazadan aldım.

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badsay kullanıcısına yanıt
    Ben de bir saat önce siparişimi şubeye yönlendirdim ama gidip alamıyorum. 5 dakika sonra vizem var ve sanırım yetişemeyeceğim. Şube 7'de kapanıyor. Yarına kalır büyük ihtimalle.
  • Thebulldoozer T kullanıcısına yanıt
    Şubeye yönlendirince alabiliyor muyuz ben sordum olmaz dediler vatan yanımda stogunda var ama bekliyorum
  • Ben az önce Silivri şubesiyle görüştüm. İnternet siparişimi iptal edeyim, 7.635 liradan verirseniz gelip sizden alayım diye teklifte bulundum ama kabul etmediler. :)

Mecburen bekleyeceğiz 1 hafta daha.

Ellerinde 3 tane cihaz varmış, bugün gelmiş ürünler.

• rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Bana müşteri temsilcisi ptesi kargolarız dedi ben de inşallah dedim
  • pasha2626 P kullanıcısına yanıt

Pazartesi kargoya verebiliyorlarsa gayet iyi, bana uyar. :)

• badsay kullanıcısına yanıt
    sizin mesajı görünce ben de sipariş vermiş olduğum izmir palmiye avm şubesini aradım, pazartesi ya da salı gelecek diye düşünüyoruz dedi. bekleyeceğiz malesef :)
    ama bana ilk başta 10 aralık demişlerdi, yine iyi oldu, daha erken erişeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

sizin mesajı görünce ben de sipariş vermiş olduğum izmir palmiye avm şubesini aradım, pazartesi ya da salı gelecek diye düşünüyoruz dedi. bekleyeceğiz malesef :)
    ama bana ilk başta 10 aralık demişlerdi, yine iyi oldu, daha erken erişeceğiz.

varsa imkan o siparişi iptal edip elden alabilirsiniz vatan bilgisayardan.

Aldım, şu anda kurulumunu yapıyorum Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU)

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın inşallah, tatlı heyecan arasında kısaca işlemi nasıl yaptığınızı yazabilir misiniz?

Çok teşekkür ederim. Umarım almak isteyen herkes bir an önce kavuşur.

İlk önce online mağaza üzerinden xbox series x'in sayfasındaki mağazadan al kısmında hangi mağazalarda olduğuna bakıyorsunuz. Eğer şehrinizdeki herhangi bir mağazada varsa önce orayı arayıp teyit edin ellerinde var mı yok mu diye. Eğer varsa, Vatan müşteri hizmetlerini arayarak, online mağazadan satın aldığım konsolu, şu mağazada bulunduğu için ordan almak istiyorum diyorsunuz. Onlar onay açıyorlar ve eğer olursa 15-20 dk içerisinde onay tamamlandı yazıyor. Sonrasında gidip alabilirsiniz
  • Nymph()maniac kullanıcısına yanıt
    Amazon daha uyguna geliyor 3600 ile 4000 TL maksimum şu anki kura göre
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Fransa'dan aldıysanız orada hızlı kargo değildi sanırım. Ve son teslimat tarihi de epey ileriydi. Teslimat süresini aşmadan iade yapmazlar neden yapsınlar?
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt

Fransa değil ingiltereden aldım 38 sterlin kargo parası verdim ve tahmini teslimat süresini aştı

Edit: dünkü son konuşmamızı ekliyorum 2 haftadır kargonun kaybolmuş olabileceğini kontrol etmelerin söylüyorum ama kesinlikle kabul etmiyorlar 2 gün önce konuştuğumda daha dhl verilmemiş kargo için bugün saat 8 kadar teslimatı yapılacak dediler düşünün

en son verdikleri cevap ha bu arada parayı yine iade etmediler ve etmeyecekler bu chatteki yazıyı chargebacke kanıt olarak koyacağım o işime yarayacak

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 29 Kasım 2020; 1:4:41 >

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Anladım. Geçmiş olsun. Ben Fransa'dan normal kargo ile geliyor sandım.

Az önce aradım müşteri hizmetlerini. Mağazaya yönlendirme yapamıyoruz dedi. :(

• rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Ben de şimdi aradım bana da aynısını dediler

Kargoya verilme tarihini sordum, teslim tarihi 5 Aralık olarak gözüküyor, bir aksilik olmazsa bu tarihte kargoya verilir dediler ayrıca.

5 Aralık'tan sonrasına kalacak gibi bir his oluştu içimde.

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.