Şimdi Ara

Xbox Series X / Series S Sipariş & Takip Konusu (ANA KONU) (459. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.719
Cevap
176
Favori
725.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürünü ilk gün almıştım
    Mediamarkt bugün hediyeleri de göndermiş

Bardak tişört bardak altlığı vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam üzeri verdiğim sipariş bugün öğlen 12 gibi kargolandı İtalya'dan. UPS tahmini teslimata 20 Kasım diyor, haftaya kalacak gibi bence ama görücez.

• FrecoB kullanıcısına yanıt
    İyi haber erken gelecek. Ben de gecen gun amazon de den verdim aralık 4 beklemeye devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haqoco

10 Kasım Fransa siparişim geldi. Yalnız ayrı bi kutuya koyar insan direk çıplak konsolu kutusuyla göndermişler.
    Türkiye gümrükte kutuyu atmış olabilirler mi yurtdışı gönderi barkodları xbox kutusuna mı yapıştırılmış

• İyi almışsınız ben kac gündür bakıyorum denk getiremedim, bütün amazon ülkelerini gezdim hindistan bile, neredeyse japonca da öğrenecektim yok anasını satayım

• Tinúviel kullanıcısına yanıt

Ben müşteri hizmetlerine sormuştum almadan önce her aksesuar ve ürünün her bölgede farklı eger yabancı diliniz varsa ücretsiz oranın müşteri hizmetlerine bağlayım konuşun demişti ama hafta içi ciddi bir ofis ortamında bunu yapmak istemedim. Süreden yana sıkıntı yok Norveç mesela 4 yıl garanti veriyormuş. Değişiklik gösteriyor bunlar. Globak yazısı varsa sıkıntı olmaz.

• italya ve almanyadan alan arkadalşar 30 gün bedava prime üyeliği kullandınız mı? Bir avantajı oldu mu? Belki kargo ödememişsinizidr diye düşündüm

• Xbox'taki stok sorunu 2021 nisan'a kadar devam edecekmiş.

Aralık'ta bir miktar stok gelir, onu da yarım saatte parçalarlar.

Konuştuklarım yurt dışı için geçerli. Tr'de abartı fiyattan dolayı konsol bulunabilir. (1 milyonum olsa yine de burdan almam o ayrı)

• quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Xbox'taki stok sorunu 2021 nisan'a kadar devam edecekmiş.

Aralık'ta bir miktar stok gelir, onu da yarım saatte parçalarlar.

Konuştuklarım yurt dışı için geçerli. Tr'de abartı fiyattan dolayı konsol bulunabilir. (1 milyonum olsa yine de burdan almam o ayrı)

Vatan bil sadece 500 adet ön sipariş etmiş ilk parti de

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

O kadar bekleme ve mağduriyet üzerine gelen kargoda gamepad l2 tuşunun full çizik bantlı ve bozuk olması ya sabır ya..Ms telefon numarasını bilen var mı

resmini atar mısın

• Fransa'da series s stoğa girdi. 22 Kasım diyordu 3 gün erken geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasha2626

italya ve almanyadan alan arkadalşar 30 gün bedava prime üyeliği kullandınız mı? Bir avantajı oldu mu? Belki kargo ödememişsinizidr diye düşündüm

Ben fransaya üye oldum prime ama avantaj uygulamıyor. Sadece kendi ülkesinde geçerli.

• Fransada series x stoklara girdi 10 sn sürmedi alamadım.

• Series S isteyen varsa hala Amazon Fransa'da stokta gözüküyor.

• Hocam gönderdim bugün microsofta sabah

• quote:

Orijinalden alıntı: KeLepChe57

Fransada series x stoklara girdi 10 sn sürmedi alamadım.

Ne zaman oldu bu? Bugün mü? Bende amazon.de ile it'i takip ediyordum. Keşke fransayıda etseydim :/

• xbox alanlar olarak kurun kurbanı olduk biraz euro 9 altına düştü ps5 alanlar baya daha az ödeyecek neyse hayırlısı olsun

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Bir de ben YKB nin gazabına uğradım. Adamlar yüzde 3 yüksekten hesaplıyor kuru.

• quote:

Orijinalden alıntı: disc0nnect

Ne zaman oldu bu? Bugün mü? Bende amazon.de ile it'i takip ediyordum. Keşke fransayıda etseydim :/

Alıntıları Göster
    Evet yazdığım dakika oldu sepete ekledim ödeme ekranına gelene kadar bitti :) hata verdi amazon

• arkadaslar elimde sıfır kutu series s var ankarada elden saticisini bekliyor.

• 
Sayfa: önceki 457458459460461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.