Şimdi Ara

Xbox Series X/S'in, FPS Boost özelliği 74 oyuna daha eklendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Kötü gözükmesin diye 1km uzaktan çekmiş ya kıyamam. Bu şey değil mi ya hani toplasan 3 saatte bitecek bir oyunu sırf uzatmak için kaydetme imkanı vermeyen, ölünce en başa atan 600+ fiyatıyla ocak söndüren next (!) gen oyun.

Hadi sen oyunununa geç de elektrik boşa gitmesin daha fazla. Zaten maaşını oyuna gömmüşsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

Bu mesaj silindi.

Hakaret içerikli mesajın şikayet edildi.

• Ana geyikler bittiyse deneyen arkadaşlara sorum olacak .
    Bende series X var bf5 de denemek istedim ve görüntü daha kötü oldu.

Benim ayarlarım 2k ve 120 hrz

Acaba bu özelliği açtığımda çözünürlük düşüyormu ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt

Cok ilginc cunku ben x/s guncellemesinden sonra denemek icin yukledim grafikleri baya sasirtmisti beni.

• reoix kullanıcısına yanıt
    Oyunun grafikleri boost açmadan güzel zaten, ben bunu açmaya çalışınca kötüleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Ana geyikler bittiyse deneyen arkadaşlara sorum olacak .
    Bende series X var bf5 de denemek istedim ve görüntü daha kötü oldu.

Benim ayarlarım 2k ve 120 hrz

Acaba bu özelliği açtığımda çözünürlük düşüyormu ?
    Monitörü ve Xbox u 1080p e al daha iyi olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim daha kötü oldu muhtemel 2k dan kaynaklı

• jarkaman J kullanıcısına yanıt

Ana konuya yazdim buraya yaziyorum hocam soyle bir durum var. Fps boots'un normalde cozunurluk dusurme gibi bir olayi yok ama soyle bir sey var. Normalde series x, oyunlarin xbox one x versiyonunu calistiriyor. Bazi boost alan oyunlarda boost ozelligi kapali olarak geliyor cunku boost ozelligini acarsaniz xbox one x versiyonu yerine xbox one versiyonunu calistirip onun uzerinde boostlama yapiyor. Haliyle cozunurluk dusuyor. Asagidaki linkte eger "off by default on series x" kismi isaretliyse sizin kendiniz boost'u acmaniz lazim cunku fps boost'un calismasi cin xbox one x versiyonu yerine xbox one versiyonunun calismasi gerekiyor. Herkes cozunurluk dususunu istemeyecegi icin bu durumun oldugu oyunlari "off by default" yapmislar. Ama Alien isolation'da boyle bir durum olmadigi icin o direk isaretlenmis olarak geliyor oyun. Misal series s'de butun oyunlarda fps boost ozelligi isaretli sizin isaretlemenize gerek yok cunku series s zaten oyunlarin xbox one versiyonunu calistiriyor.

Yani bazi oyunlar icin tercih meselesi hocam. Daha kolay anlasilmasi icin soyle diyim yuksek fps ps4 grafikleri mi yoksa ps4 pro grafiklerimi. Butun oyunlar boyle degil ama off by default yazanlar yani sizin kendiniz aktiflestirdiklerinizde sistem boyle calisiyor.

https://majornelson.com/fpsboost//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 5 Mayıs 2021; 15:41:3 >

• UcanHollandali kullanıcısına yanıt

Bazı oyunlarda fps boost açınca One S haline dönüyor. Fallout 4 ve Skyrim bildiklerim. Series S’de ekstradan çözünürlük düşmüyor tabii.

• Bunu nasıl anlicaz mesela listedeki oyunu actiklarinda bildirim mi gidicek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.