Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
76.147
Cevap
790
Favori
3.738.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SERİES X üzerinde gelecek olan NVME 1.4 SSD nin özellikleri. Velocity ile Performance 3.9 GB/s 4 kanalda çıkabiliyormuş.

quote:

özellikleri

Manufacturing Process 28nm
    CPU Cores 1x Cortex R5
    Error Correction 4th Gen LDPC
    DRAM No
    Host Interface PCIe 4.0 x4
    NVMe Version NVMe 1.4
    NAND Channels, Interface Speed 4 ch @ 1200 MT/s
    Max Capacity 2 TB
    Sequential Read 3.75 GB/s
    Sequential Write 3.75 GB/s
    4KB Random Read IOPS 440k
    4KB Random Write IOPS 500k
    Performance Up to 3.9 GB/s
    Controller Power 1.6 W

Böylece XBOX'ı 150 dolar daha pahalı yapmaktan kurtamış Microsoft Xbox takımı. Bu sayede 2000 euroluk makinayi 500 euroya alabilicez ... tabi bunda MS"un da fedakarlığı var.

/>

XBOX Tayfası olarak biz birkaç güne :

Şarkıyı yeniden besteliyorum beyler

%30 daha kuvvetli GPU ve %5 daha kuvvetli CPU ile Live is life, when we all feel the power
    GAMEPASS ile Live is life, come on stand up and dance
    Bedava online oynama seçeneği ile Live is life, when the feeling of the people
    Geriye dönük 700 oyun ve harika multimedia servisleri ile Live is life, is the feeling of the band, yeah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebavamqko -- 20 Temmuz 2020; 20:11:54 >

• Fable neredeyse kesin olduğuna göre Obsidian’ın oyununu çok merak ediyorum. Umarım yeni IP gelir. ToW çok iyiydi ama yeni bir yapım görmek istiyorum.

Obsidian, MS’in en başarılı hamlesi. RPG’nin sözlük anlamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02177D6B6 -- 20 Temmuz 2020; 20:13:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

knack tamam da tlou 2 gibi oyun teknolojisinin zirvesinde olan oyunu kötülemek için önermek de ne bileyim
    Size göre öyle olabilir. Seveni de çok ama tartışmasız ps exc'leri arasında en az beğenilen oyunlardan. Bu yüzden onu örnek verdim. Istediği kadar teknik detayı zirve olsun, hikayenin çok daha önemli olduğu bir oyunda berbat bir hikaye yapılınca o teknik detay bile kurtarmıyor durumu. Konuyu daha fazla bölmeyelim, zaten fazlasıyla konuşuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 20 Temmuz 2020; 21:16:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Size göre öyle olabilir. Seveni de çok ama tartışmasız ps exc'leri arasında en az beğenilen oyunlardan. Bu yüzden onu örnek verdim. Istediği kadar teknik detayı zirve olsun, hikayenin çok daha önemli olduğu bir oyunda berbat bir hikaye yapılınca o teknik detay bile kurtarmıyor durumu. Konuyu daha fazla bölmeyelim, zaten fazlasıyla konuşuldu.

Alıntıları Göster
    Yoo baya kurtardı puanları harika goty olmaya aday hikaye sunumu harikaydı senaryo kişiden kişiye göre değişir tabi. Son multiplayer videosunda Xbox ı baya eleştirmişler exc. olmayınca başarılı olması imkansız satmak için amerikada pass lı xbox satacaklar gamepass le beraber

• Demolar gelmiş store a arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Targaryen96 kullanıcısına yanıt
    Bu forumun toksikliği herkesin birbirine fanboy demesinden kaynaklanıyor. Sen oyunu oynamadan knack ile beraber en kötü oyunlardan biri olarak gösterimce sorun yok ama ben aksini söyleyince fanboy oluyorum. İncelemelerde 933 ortalama olunca para yedirmiş ama kullanıcı puanları çok doğruymuş. Bu şekilde düzgün bir tartışma ortamı mümkün değil herhalde.
    Bana göre oyun tarihine geçecek şaheser bir oyun diyerek konuyu kapatayım. Sana göre knack gibi berbat bir oyunsa sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyin tartışması bu sanırım konsolları övün diye cebinize para koymuşlar.

Takım tutar gibi taraf tutuyoruz kendinize gelin beyler :D

Öyle bir yorum yapıyorsunuzki sanki adam istese ps5 yada xbox veya pc alamayacak :D

Playstation kullanıcıları: EXC oyunlarımız var.
    Xbox kullanıcıları: Donanımımız daha iyi gamepass sistemimiz var.

Şimdi xbox ve Pc sahibi arkadaşlar atıyorum god of war oyununu çok beğendi çok sevdi oynamak istiyor gider bir konsol kiralama platformuna 5 günlük 7 günlük kiralar oynar geçer gider.

Exc oyunları savunan arkadaşlar kaç yılda bir özel oyun çıkıyor biliyorsunuz ülkemizden örnek vererek konusuyorum atıyorum 5 yıla bir oyun çıkacak diye donanımı daha iyi olanı alayım fikrinde olan dostlarımız var.

Xbox savunan dostlar gamepass sistemi olsada yinede gözler hep bende kalsın tarafına kayıyor şöyle :D Ayrıca donanımsal fark olsada optimizasyon muazzam olduğu için grafik farkını 2 konsoldada hissetmezsiniz bile (PS5 VE XBOX SERİES X İÇİN KONUŞUYORUM)

Burada birbirinizi kıracağınıza zevkiniz ne istiyorsa onu yapın savaş çıkıyor resmen :D

• Arkadaşlar etrafı savaş alanı etmesek

Kaldı 2 gün ceza almayın
  • Beyler acayip bir şey geliyor.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Bu mesaj silindi.
    Aynen kardeşim para veriyor o kadar siteye en iyi sen bilirsin biz bilmeyiz en oyundan anlayan da sensin o puanların fanların neye tepki olarak verdiğini anlamamış olmanda senin suçun değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Beyler acayip bir şey geliyor.

Ana menünün nasıl görünebileceğine dair bir konsept

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• işte grafik bunu istiyoz messiye teaser sonunda yüzüne bakın

• Abi bu fan yapımına benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Abi bu fan yapımına benziyor.
    fanmade zati ama hoş olmuş
  • Hocam oyunda ki her şey ara sahneler falan her şey oyun içi grafik motoruyla. Slipspace Engine'in bir diğer geliştirilme nedeni de bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

işte grafik bunu istiyoz messiye teaser sonunda yüzüne bakın

yapma beeeee.... offff

ben şubat ocak ayında tansiyon hastası oluyordum bu oyun yüzünden. 100 euro sadece coins bastım. sonra sattım ... idrar çözücü içtim iki paket ... ne güzel bırakmıştım, kurtulmuştum bağımlılığından... titreme geliyor şu anda...

birde unreal engine 4 e geçmişler...

12.3 teraflop

4K 60 FPS RTX ile sadece XBOX SERİES X de! idda ediyorum... bunca senelik müh bilgisayarla ilgili bilgim birikimim varsa ... idda ediyorum sadece SERİES X ve PC üzerinde 4k 60fps RTX ile gelecek...

scheisse !

• quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

yapma beeeee.... offff

ben şubat ocak ayında tansiyon hastası oluyordum bu oyun yüzünden. 100 euro sadece coins bastım. sonra sattım ... idrar çözücü içtim iki paket ... ne güzel bırakmıştım, kurtulmuştum bağımlılığından... titreme geliyor şu anda...

birde unreal engine 4 e geçmişler...

12.3 teraflop

4K 60 FPS RTX ile sadece XBOX SERİES X de! idda ediyorum... bunca senelik müh bilgisayarla ilgili bilgim birikimim varsa ... idda ediyorum sadece SERİES X ve PC üzerinde 4k 60fps RTX ile gelecek...

scheisse !

Alıntıları Göster
    dede antidepresan kullanan biri olarak seninlyim

4k 60 fps ALLAHIN emride,işte grafik budur yeni nesil diyozya,rytracing ışıklandırma çok iyi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Aynen kardeşim para veriyor o kadar siteye en iyi sen bilirsin biz bilmeyiz en oyundan anlayan da sensin o puanların fanların neye tepki olarak verdiğini anlamamış olmanda senin suçun değil

Alıntıları Göster
    En iyisini bildiğimi falan mı iddaa ettim önceki mesajımda? Bana anlamamış diyorsun ama puanların malum nedenlerden dolayı tepki olarak verildiğini düşünüyorsun? Dediğin kesim çok ufak bir kesim. Ufak kesime bakarak 'al işte beğenmeyenler şöyle böyle' diyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.