Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (565. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.271
Cevap
789
Favori
3.744.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3211 bayağı popülerdi kullanıpta memnun olmayanı görrmedim, bir ara f/p idi şimdi tüm herşeyin fiyatı uçmuş , dh de mesut çeviğin incelemesi vardı onada bak istersen , va siyahlarda daha başarılı ips e göre , benimde ilk tercihim va olur daha sonra ips , tn panel gördümmü koşarak uzaklaş , oyun zevkini baltalıyor resmen ips daha doğal ve soft renkler veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    En mantiklisi 3211 duruyor ama buyuk mu gelir diye dusunuyorum 27-28 inç mi yoksa 32 inç monitör mü?sanki 32 daha iyi olur gibi zaten 4k olacak pikseller goze batmaz keskin net goruntu verir diye dusunuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sheva24 kullanıcısına yanıt
    oynama mesafene bağlı yakın oynuyorsan 32 biraz büyük gelebilir , yakın oyun için 27 daha iyi , 4k için 32 inç monitör gayet ideal bir boyut , bende 32 kullanıyorum şuan

• Sheva24 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 4k 32 alıcam çok kararsız kaldım.
    Va almayı düşünmüyorum yandan götüş açıları kötü oluyor. Bi kaç monitör favladım aklımda yok ,belki yeni modeller gelir diye düşünüyorum.
    4k ips 60hz 32’’ 10bit bide hdr olsa tadından yenmez.
    Yeni nesillerde parlaklık artıcak ve hdr iyileştirilir fakat bizim bütçemiz yeter mi bilemem:)

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Oda söylenti gibi daha resmi bir açıklama yok. Merakla bende bekliyorum.
  • Series S 2021 de çıkacaksa bu Xbox'un geleceği için hiç iyi olmaz. Bu durumda yeni nesile geçmek için daha fazla beklemek istemeyen ve en ucuz konsola yönelen kesimi direkt kaybedecekler ps5 dijital varken. Ben konsol satışlarındaki en önemli unsurun fiyat olduğunu düşünüyorum ve daha ucuz bir konsol yapılıyorsa bu kesinlikle ya rakip konsolla aynı günde ya da daha erken çıkmalı. Aylar sonra çıktıktan sonra ucuz olmasının hiçbir önemi kalmaz. Çıkışı çok iyi yapmak lazım.

X'le beraber çıksa kapış kapış giderdi, 1080p/ultra-high settings/60fps bir konsolu bir çok kişi 4kya tercih ederdi bence. Umarım doğru değildir bu söylentiler yoksa satışlarda isteneni göremez Microsoft.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 4 Temmuz 2020; 23:16:45 >
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Ömer’im, daha iyileri sana olsun insallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Funder kullanıcısına yanıt
    Aynı düşüncelere sahibim, 2021 çok mantıksız bir süre olur. Çıkacaksa eğer aynı dönem çıkmalı. 1080P ekran kullanan kişi sayısı hala daha fazla.
  • Gears 5 an itibariyle Steam'de 46 tl'ye satılıyor indirimsiz fiyatı 92 tl. Master Chief Collection 61 tl'ye satılıyor. Ori'nin yeni çıkan oyunu 40 tl. Gamepass'de yüzlerce oyun ilk ay 5.90 tl. "Neden Microsoft" diyenler işte bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 4 Temmuz 2020; 23:35:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Gears 5 an itibariyle Steam'de 46 tl'ye satılıyor indirimsiz fiyatı 92 tl. Master Chief Collection 61 tl'ye satılıyor. Ori'nin yeni çıkan oyunu 40 tl. Gamepass'de yüzlerce oyun ilk ay 5.90 tl. "Neden Microsoft" diyenler işte bu yüzden.
    Bunlarin ustune asil agir bomba: Fallout 76!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7ender

Bunlarin ustune asil agir bomba: Fallout 76!

Alıntıları Göster
  • Obsidian'a yeterli destek verilirse RPG konusunda sayılı firmalardan olacağını düşünüyorum. Umarım temmuzda AAA oyunlarını görebiliriz.
  • Obsidian'ın yaptığı Fallout New Vegas gibi bir Fallout oyununu koca Bethesda yapamadı. Şu an duyurulmamış bir AAA Rpg üzerinde çalışıyor olabilirler söylentileri çıkmıştı. Bu firmaları Phil Spencer rastgele almadı zaten adam gerçek bir oyuncu ve Rpg oyunlarının oyun dünyasına neler kattığını bilen birisi. Xbox'ın ihtiyacı olan AAA Rpg ve AAA aksiyon oyunlarını bu nesilde bol bol göreceğiz.

https://segmentnext.com/2020/02/24/obsidian-next-gen-aaa-rpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 5 Temmuz 2020; 1:28:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Bu mesaj silindi.
    Hocam The Medium'la ilgili Gamespot bir düzeltme yaptı o daha belli değil.
  • Yeni projelerinin Skyrim benzeri bir oyun olduğu söyleniyor. The Outer Worlds'den hemen sonra geliştirilmeye başlandı.

Obsidian yeni nesilde Bioware'ın eksikliğini giderebilir. Tim Cain, Leonard Boyarsky ve Feargus Urquhart, Fallout'u bulan ekipti. Şuan hepsi Obsidian'da. İlk Fallout'u geliştiren Interplay Entertainment'ın kurucusu da Brian Fargo. O da inXile'ın sahibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02177D6B6

Yeni projelerinin Skyrim benzeri bir oyun olduğu söyleniyor. The Outer Worlds'den hemen sonra geliştirilmeye başlandı.

Obsidian yeni nesilde Bioware'ın eksikliğini giderebilir. Tim Cain, Leonard Boyarsky ve Feargus Urquhart, Fallout'u bulan ekipti. Şuan hepsi Obsidian'da. İlk Fallout'u geliştiren Interplay Entertainment'ın kurucusu da Brian Fargo. O da inXile'ın sahibi.
    Phil Spencer neden bu şirketleri bünyesine kattığı buradan belli oluyor zaten. Bu insanlara imkanı verdiğin zaman sana unutamayacağın oyunlar yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Bugun yeni nesil icin B9 Oled aldim, daha once de oled kullandigim icin goruntude cok bir farklilik hissetmedim.

120Hz
    FreeSync/Gsync
    ALLM
    Hdr/DolbyVision

Destegi ile nesli goturur.
    Hayırlı olsun CX alsaydınız daha iyi olurdu. LG OLED de Freesync yok bu arada ne zaman geleceği de belli değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 5 Temmuz 2020; 9:51:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Bu mesaj silindi.
    Dirt 5’in hangi çözünürlükte 120fps vereceği açıklanmadı diye biliyorum native 4K olsa söylerlerdi.

• Xboxda birden fazla hesabı p1 olarak sanırım giriş hesabı oluyor yapmak mümkünmü? Mesela gold ultimate ve ea access üyeligi olan hesap giriş hesabı, bir kaç oyunun oldugu başka bir hesabı daha giriş hesabı yapıp kendi hesabımdan oynama olurmu? Xbox yeni geçiyorum pek bilgim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.