Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1713. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: haritaci41
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
76.307
Cevap
790
Favori
3.746.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turtlebeach xbox gen 2 iyidir arkadaşlar tavsiye ederim fiyatına uygun koymuş arkadaş.
  • Harici Takılan USB SSD yada HDD ile yalnızca geriye uyumlu Xbox ONE oyunlarını oynayabileceğinizi ve Series için çıkan yeni nesil oyunları yalnızca yedekleme için kullanabileceğinizi biliyorsunuz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 26 Şubat 2021; 17:3:8 >
  • Döviz yine artmaya başladı.Normalde yaza ya da sonbahara kadar pc piyasasının durulmasına göre upgrade ya da SeriesX den birine yönelecektim ama pc piyasasında fiyatların ne zaman düşeceği çok belirsiz.En iyisi denk gelirse mart ayı içinde SX alıp geçmek.Onex de yetiyordu ama bu ülkede insan fiyatlar düşer belki diye güvenip bekleyecek dayanağı ne kendinde ne de ekonomik yapıda bulamıyor. 

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar , bu bilgi xbox 'ın kendi için özel üretilen seagate ssd ler içinde geçerli mi arkadaki özel yuvasına takılan ?
  • muratcangm kullanıcısına yanıt

Hayır Series X ve S için üretilen SSD kartı bu söylediğimin dışında. Daha anlaşılır olması için ilk mesajı "Harici Takılan USB SSD yada HDD" olarak düzelttim.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkürler. O halde belirttiğim hız faktörü dışında böyle bir etken olduğu için zaten 400 500 gibi bir fiyat farkı için kesinlikle değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcangm

Tamamdır hocam teşekkürler. O halde belirttiğim hız faktörü dışında böyle bir etken olduğu için zaten 400 500 gibi bir fiyat farkı için kesinlikle değmez.

Eğer oyunları yedek alıp, oynayacağınız zaman cihaza geri yükleme süresini daha az tutmak istiyorsanız USB SSD elbette daha faydalı olacaktır ancak eski oyunları oynarken 500 liralık fark olmaz. Gereksiz bir yatırım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 26 Şubat 2021; 17:10:55 >
  • Analog koruyucu tavsiyeniz var mı yeni kumanda için?

• hystaspes kullanıcısına yanıt

Hocam bu monitöre klavye mouse bağladigimiz zaman Xboxta kullanabiliyorum dimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vatanda web e özel son 7mürün 6999 tl şuanda
  • Control'un yeni nesil 60fps/4k versiyonunu deneyimleyen oldu mu? Season pass almak istiyorum ama emin olamadım.
  • Thebulldoozer T kullanıcısına yanıt

Season Pass alirsaniz olmuyor, Control Ultimate Edition satin almanız gerekiyor. Ben bitirdim Ultimate Edition versiyonunu, gayet keyif aldim. Turkiye mağazasında Ultimate edition gayet ucuz fiyatlara düşmüştü.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Ultimate versiyonu şu anda indirimde değil ama girmesini bekleyebilirim. Cevap için teşekkür ederim
  • Outriders demosunu deneyen oldumu arkadaşlar? Ben bugün denedim The Division tarzı bir oyun fakat daha geniş ve daha içerikli bir oyun gibi geldi bana Division a göre. Grafikler olsun mekanikler olsun çok hoşuma gitti doğrusu. Tam boyle yanına 1 veya 2 kişi alıp maceraya atılanacak bir oyun gibi duruyor şuan itibariyle..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Bende denedim hocam tam dediğiniz tarz bir oyun, tek kişi bile uzun süre götürür oyuna gelecek içerikler doğrultusunda. Square Enix kaliteli bir online sistemi yapmış.
  • Windows Central FPS Boost'a ihtiyaç duyan geriye uyumluluk oyunlarından bazılarını sıralamış. Inşallah gerçekleşir ve bu oyunlar FPS Boost kazanır.

Bu listenin arasında Bethasta in kendi oyunlarıda var. Bethasta kendi oyunlarının FPS kilidini açsın yeter, ozaman Boost'a ihtiyaç zaten kalmaz. Fps kilidi açık olmayan 3.taraf oyunları daha önem arz ediyor.

Dark Souls 3
    Dishonerd 2
    Sunset Overdrive
    Ori and the Blind Forest
    Dead Rising 3
    Alien Isolation
    Alen Wake
    Prey
    Evil Within
    Dead Space 1 2 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 27 Şubat 2021; 1:42:39 >

Dark Souls 3'un frame kilidini hali hazirda Ps4 Pro icin acmislardi. Donup ayni güncellemeyi Xbox icin cikarmadilar maalesef.

• Bende bugun series x alarak araniza katildim.onceden series s vardi 2 ay kullandim o da cok iyi cihazdi ama 4k tv de grafik kalitesi cok hoşuma gitmedi.bunda gayet guzel duruyor ins memnun kalırız...
    Özellikle Dishonored 2 ve Dark Souls 3 60 FPS olmayı hakediyor.

Geçtiğimiz neslin en iyi oyunlarından biri olan Prey 60 FPS muhteşem olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 27 Şubat 2021; 3:45:19 >
  • Dead Space serilerine gelirse gerçekten çok mükemmel olur. Şu ara arkadaşla Dead Space 3'ü Co op olarak oynuyoruz yarıladık hatta özlemişiz epeyce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 27 Şubat 2021; 4:50:32 >
  • 
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.