Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1648. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.271
Cevap
789
Favori
3.744.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16461647164816491650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Rica ederim hocam, hangi oyunu indirdiniz.

Dantes inferno hatta Bölgeyi Amerika seçtim orada da çalışıyor.Tr'ye alınca çalışmıyor.

• shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Bu oyun daha sonradan TR'ye eklendi diye hatırlıyordum. Neyse Us olsa da birşey olmaz, ana hesaptan nasılsa oynayabilirsiniz..

Bu arada konu sahibi arkadaş yazdığım bilgileri eklemeyi düşünmüyor sanırım. Neyse kendi bilir, ben arkadaşların işine yarar diye yazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 lı fiyatlar görünce bir bakayım dedim, alternatif olarak olabilir nede olsa en güçlü konsol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

6 lı fiyatlar görünce bir bakayım dedim, alternatif olarak olabilir nede olsa en güçlü konsol
    iyi yapmissin. State of decay 3 çikinca alcam ben de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

Alıntıları Göster

oo hocam sen ps5 i 8300 e alıp cihazlara indirim gelmesin biz boşuna mı o kadar verdik diyen arkadaş değil misin?

birde xbox gamepadine aldığın 300tl lik pil noldu acaba hala atmadın linkini?

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketchup. -- 14 Ocak 2021; 19:56:54 >

• The Medium, Live Action Trailer. 28 Ocak'ta Game Pass'te Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• Arkadaslar 55cx oled tv sahibiyim ve xbox series x aldim , oyun yuklemelerinde internetiminde yavas olmasi sebebiyle ayni ekranda uzun sureler beklemek tv ye zarar verir mi yoksa tv yi kapamak mi gerekir indirme esnasinda
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzforvandetta

Arkadaslar 55cx oled tv sahibiyim ve xbox series x aldim , oyun yuklemelerinde internetiminde yavas olmasi sebebiyle ayni ekranda uzun sureler beklemek tv ye zarar verir mi yoksa tv yi kapamak mi gerekir indirme esnasinda

Kesinlikle kullanmadığın zamanlarda kapalı kalsın. Aynı görüntülerde uzun süre kalmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzforvandetta

Arkadaslar 55cx oled tv sahibiyim ve xbox series x aldim , oyun yuklemelerinde internetiminde yavas olmasi sebebiyle ayni ekranda uzun sureler beklemek tv ye zarar verir mi yoksa tv yi kapamak mi gerekir indirme esnasinda

Xbox'da bekleme ayarlari var. 1 dk controller'a dokunmayinca ekrani karartiyor. O ayari acin. Ekran karanlikken hic bisi olmaz. Iciniz rahat eder bu sekilde.Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 14 Ocak 2021; 20:51:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Aynen hatta dikkatli bakarsanız bu ayarda ekrandaki renk tonları şerit şerit farklılaşarak hareket halinde oluyorlar ve ekran koruyucu görevi görüyor. Bir de sağ kısım komple başarımlara ayrılıp değişkenlik gösterdiği için sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Yaptim hocam cok sagolasin
  • N11 tarafından hesabıma Xbox Series X de geçerli olmak üzere 300 TL indirim kuponu verilmiştir. Xbox Series S içinde 150 TL verilmiştir. Kupon 17 Ocak tarihine kadar geçerlidir. isteyen kişiye ücretsiz olarak verebilirim.

https://www.n11.com/urun/microsoft-xbox-series-x-1-tb-ssd-oyun-konsolu-microsoft-garantili-2023467?magaza=nethouse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Yiğit -- 15 Ocak 2021; 2:25:7 >

• Özgür Yiğit Ö kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen 18 ocak pazartesi günü veya sonraki 2-3 gün içerisinde fiyat güncellemesi yapılacaktır. O yüzden şimdiye kadar almamış olan arkadaşlar resmi fiyatı beklesinler derim, yine de kaçırmak istemeyip 250-500 lira önemsiz olanlar için iyi fırsat olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Muhtemelen 18 ocak pazartesi günü veya sonraki 2-3 gün içerisinde fiyat güncellemesi yapılacaktır. O yüzden şimdiye kadar almamış olan arkadaşlar resmi fiyatı beklesinler derim, yine de kaçırmak istemeyip 250-500 lira önemsiz olanlar için iyi fırsat olabilir.

Kuponu vermek istediğim kişiye hesap bilgilerimi vermeden sadece kupon kodunu verebiliyor muyum? Bu konuda bilginiz var mı.

• Özgür Yiğit Ö kullanıcısına yanıt
    Hocam herkesin hesabına tanımlandığı için hesabınızı vermeye gerek yok, kuponlar tüm hesaplara tanımlandı diye biliyorum
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

Haklısınız, konusu bile açılmış. Sadece bana geldiğini düşünmüştüm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaTuranizmo

Alıntıları Göster

State of Decay'ın neden bu kadar çok seveni var merak ettim. Oynamadığım için bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16461647164816491650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.