Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1646. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Venomstr
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.168
Cevap
790
Favori
3.739.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 16441645164616471648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende oyle düşünüyorum aslinda ama bakalim okey dedik artik
  • emrec6 kullanıcısına yanıt

şimdi doha elektronik ile görüştüm microsoft garantisi yokmuş firma garantili olduğunu söylediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzforvandetta O kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun yinede cok guzel fiyat hocam iyi eglenceler
  • danavar5 kullanıcısına yanıt
    Saolasin daner kardesim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrec6

aynen şimdi gördüm güzel indirim.. 2.el almaktansa bu rakamlara sıfır alınır. Fakat bu satıcıdan şikayetler vardır, güvenlik koruma bandrolü açık ve bandrolsüz şekilde geldi diye kullanıcı yorumları var trendyolda

Alıntıları Göster

Tahminim yakın bir zamanda yüksek fiyattan alanlar, verginin düşmesi sonrası hemen iade süreci başlatmış olabilir. Haliyle onları satıyordur.

• Bu sahibinden letgocular hala 6500 lerden saticaklarini saniyolar 1 hafta sonra cok fena patlicaklat
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt

direk yurtdışı cihazı bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: DePiedra0

direk yurtdışı cihazı bunlar

Her şey olabilir. Playstation 5 stoklara girdiği zaman Xbox buna göre fiyatlanacaktır. Özellikle PS5 digital edition geldiği zaman oluşacak farkı kapatmak için ya trademark aldıkları Series XS adında disk sürücüsüz bir bir konsol gelir yada fiyatı daha da cazip hale getirirler.

Bu ithalatçı garantili olanlara hiç güvenmiyorum, kapalı kutu olmuyor, bahanesi de içine garanti koyup kontrol etmeleriymiş. Vatan gibi yerlerden almak daha mantıklı tr garantili. Fiyatlar belki bu seviyelere düşer zaten
  • danavar5 kullanıcısına yanıt

hocam haftaya patlama ihtimali barsa bir hafta daha bekleyelim artık

• Yarin almaya gitcektim ama bi hafta daha beklicegimi soyliyim bari baya biseyler olcak gibi
  • Star Wars Jedi Fallen Order güncelleme almış. Buna göre.

Series S versiyonu 45 kare saniyeden 60 fpsye çıkacak, çözünürlük 1080p.

Series X versiyonu performans modunda 1440p, normal modda 2160p destekleyecek.

Ps5 versiyonu ise sadece 1440p destekleyecek.

Güç farkı geliştiriciler cihazlara alıştıkça kendini daha çok belli edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 13 Ocak 2021; 20:30:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Bu ithalatçı garantili olanlara hiç güvenmiyorum, kapalı kutu olmuyor, bahanesi de içine garanti koyup kontrol etmeleriymiş. Vatan gibi yerlerden almak daha mantıklı tr garantili. Fiyatlar belki bu seviyelere düşer zaten

aynen vatan turkcell mediamarkt teknosa vs tarzı yerlerden almak mantıklı tabiki rakamlar düşerse. Haricinde yurt dışından alma imkanı varsa orayla fiyatları karşılaştırıp hangisi karlı ise ve tr garantisi veriyorsa microsoft yurt dışı da olsa alınır. Sabrediyorum bekliyorum.

• az önce doha elektronikten aldım gelsin bakalım hayırlısı.

ekleme: maddi sebeplerden ötürü şimdilik iptal edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 13 Ocak 2021; 23:34:0 >
    Yurtdışı mağaza, amazon vs den almak bu tür spotçulardan çok daha mantıklı. Şahsen bir kez ps4 pro almışlığım var ve direkt iade etmiştim gelen kutuyu görünce
  • Desperados III series x update ne gibi grafiksel farklar gelmiş bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzforvandetta

Yarin almaya gitcektim ama bi hafta daha beklicegimi soyliyim bari baya biseyler olcak gibi

bence sabret, ben aralığın başından beri sabrediyorum :D bence daha da düşecek rakamlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Yurtdışı mağaza, amazon vs den almak bu tür spotçulardan çok daha mantıklı. Şahsen bir kez ps4 pro almışlığım var ve direkt iade etmiştim gelen kutuyu görünce

amazon dan falan bulabiliyorsan kesinlikle al zaten. arada yokluyorum da oralarda da yok :(

• 
Sayfa: önceki 16441645164616471648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.