Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1491. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Numenorian Man , Numenorian Man
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.271
Cevap
789
Favori
3.744.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14891490149114921493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

Allah allah ya,ses geliyor sonra tekrar gidiyor bir süre sonra geliyor falan anlamadım abı..Eski xbox konsolumdan ağ transferi şeklinde yenisine aktarmıstım orada mı bır problem oldu acaba?silip normal şekilde mi indirsem bilemedim,fakat call of duty de aynı şekilde ağ ile aktarım yaptım onda sorun yok

Alıntıları Göster

Ustad zaten eski konsoldan yeni konsola transferde bircok arkadas sorun yasadi..microsoftun dahi suan bulamadigi anormallikler soz konusu..normal surumler ile xs surumler birbirine karisiyor..

oncelikle oyunu tumden silin oyuna ait tek bir dosya dlc update kalmasin..sonra oyunu tekrar indirin gamepass kullaniyorsaniz ordan indirin direk..duzelecegini dusunuyorum..sirf bu yuzden fifa21 almama ragmen daha indirmedim 4 araliktaki x guncellemesini bekliyorum sorun yasamamak icin x versiyonunu indirecegim direk..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SonatKayahan S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle probleminiz aktarımla ilgili aldığımdan beri FH4 oynuyorum hiçbir sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Ustad zaten eski konsoldan yeni konsola transferde bircok arkadas sorun yasadi..microsoftun dahi suan bulamadigi anormallikler soz konusu..normal surumler ile xs surumler birbirine karisiyor..

oncelikle oyunu tumden silin oyuna ait tek bir dosya dlc update kalmasin..sonra oyunu tekrar indirin gamepass kullaniyorsaniz ordan indirin direk..duzelecegini dusunuyorum..sirf bu yuzden fifa21 almama ragmen daha indirmedim 4 araliktaki x guncellemesini bekliyorum sorun yasamamak icin x versiyonunu indirecegim direk..

Alıntıları Göster

Eyvallah sagolasın,şuan sildim tekrar indiriyorum gamepass üzerinden.

• SonatKayahan S kullanıcısına yanıt

Oyuna güncelleme gelmişti yaptınızmı , ben hdd ki önceki sürümü çalıştırmak istediğim de yeniden indirtti oyunu

• Dirt 5’in canı cehenneme. Forzacıyız .

Oyun içinden kendim çektim. Edit yok. Dilerseniz edit de yapılabiliyor.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSayer -- 22 Kasım 2020; 17:33:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Kesinlikle probleminiz aktarımla ilgili aldığımdan beri FH4 oynuyorum hiçbir sorun yok

Umarım dostum.Anlayamadıgım call of duty de bir problem olmayıp mıcrosoft kendi oyununda problem cıkarıyor olması, neyse düzeldiği takdirde büyük bir problem değil oyun indikten sonra gelişmeleri yazacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Oyuna güncelleme gelmişti yaptınızmı , ben hdd ki önceki sürümü çalıştırmak istediğim de yeniden indirtti oyunu

Kendiliğinden yapmıştır buyuk ıhtımal, bekleme modundayken.Aksi takdirde oyuna giremiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSayer

Dirt 5’in canı cehenneme. Forzacıyız .

Oyun içinden kendim çektim. Edit yok. Dilerseniz edit de yapılabiliyor.

+1

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 22 Kasım 2020; 17:11:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Güncellemeler yolda

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Hocam 2 gundur cod da ciddi kasilmalar var yogun patlamali sahnelerde fps droplarda oluyor..sizde durum nedir? Surekli minör guncelleme geliyor ama hala sikinti devam ediyor..

Aynı sorunları yaşıyorum, hatta bazen pingler anlık 100-120'lere çıkıp 60'lara geri düşüyor. Bizden daha kötü durumda olanlar var, oyun daha çok güncelleme alır.

• https://www.seagate.com/tr/tr/consumer/play/storage-expansion-for-xbox-series-x/

https://www.amazon.com/Seagate-Storage-Expansion-Solid-State/dp/B08K3S6WJM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 22 Kasım 2020; 17:16:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Anlamak zor gerçekten de. Değişik bir kişilik bozukluğu sanırım. Bunu yaparken karşılığında para alsalar içim yanmayacak :)

Almadıklarını nerden biliyorsun ? Donanımhaber'e , youtuberlara para yediren Sony'nin sosyal medyada paralı askerleri yok mudur sence ? Playstation seven kullanan arkadaşlara söylemiyorum bu lafı, bizde kullanıyoruz ve kullanacağız da ilerde, almayacağı konsolun forumundan çıkmayıp 7/24 trollük yapan ve playsationdan başka yaşama amacı olmayan boş tiplere söylüyorum onlar zaten kendilerini çok iyi biliyor, örgütlenip kendi akıllarınca burada birşey kanıtladığını zanneden, elinden playstation'ı alsan amaçsız bomboş bir hayatı olan tipler.

• TheSayer kullanıcısına yanıt

Ben volkswagen in yerşnde olsam şu süreçte hiç uğraşmam fh den alır lansman görüntüsü diye yapıştırır geçerim :D

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

İşte duymak istediklerimiz bunlar. Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• cemark C kullanıcısına yanıt

Yeni çıkan coda sahibim ama onun yerine gidip halen mw2019 oynuyorum yeni çıkan cod gerçekten kötü tatmin etmedi aslında apex legends ea'in oyunu kesinlikle bf6 corssplay sunacak hatta konsollar arası bile sunabilir öyle olursa pc işin içine girmeden ben koca yıl bf6 oynarım mutluda olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Anlamayan arkadaşlar için: Xbox demiş ki: ''ekibin ile gurur duymalısın ve bu seriesx için yalnızca bir başlangıç ama bu başlangıç çok daha iyi olaibilir di. Umuyoruz ki ekibin ile bunun da üstesinden geleceksiniz.

Robert Karp: Bu nihai bir sonuç değil. Zaten şu an hali hazırda elimizde olan güncelleme bile o videodaki bir çok şeyi düzeltecek ayrıca büyük bir güncelleme planımız daha var.

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt

Umarım şu oyun yüzünden SeriesX e laf sallayanlar rahat rahat(!) oynuyordur şimdi. Ne diyeyim ki, her zaman da lafımın arkasındayım. 3-5 tane apatal geliştirici yüzünden hrısınızı bu denli güçlü konsollardan almayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur37

İnsan neden kullanmadığı bir şeyin kötü bir özelliğinden zevk alır? Ya da kendi edindiği tecrübenin başkalarınca yaşanmasına tahammül edemez?(exc. Pc'ye gelmesine atarlanmak gibi) Anlamak gerçekten zor.

Alıntıları Göster

Yillarca oyunlarda en olmayacak noktalarda %400 zoom ile konsol kiyaslamasi yapip bundan nemalanip,abone kastilar simdi yalandan şirinlik kasiyor.Piksel sayiciligi kadar anlam veremedigim birsey daha yok.Yillardir iki sistemi de keyifle kullaniyorum.Oyunlar keyif almak icin var elinde snes,mega drive bile varsa keyif almaya bakacaksin gerisi hikaye.

• 
Sayfa: önceki 14891490149114921493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.