Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1490. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.185
Cevap
790
Favori
3.740.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 14881489149014911492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kosmos1

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Sikinti yok tabiki ama gerek yok bence hocam zaten bilen insan dirt5 e dayanarak gucsuz demez zaten :) forza horizon 4 teki grafik dirt 5 te yok cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım dediğin gibi ilerleyen oyunlarda toparlarlar dostum. Bütün planlarımızı ve yatırımımızı bu konsola yaptık. (2. gamepad/kulaklık/oyunlar/3 yıllık gamepass) Söylemlerle eylemler örtüşmeyince insan ister istemez öfkeleniyor ve hayal kırıklığı yaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Sikinti yok tabiki ama gerek yok bence hocam zaten bilen insan dirt5 e dayanarak gucsuz demez zaten :) forza horizon 4 teki grafik dirt 5 te yok cunku

Alıntıları Göster

Dünden beri yorumları okuyorum gerek var bence. Playstation 5 konusunda yazılan yorumlara müdahele edilmiyor burada da müdahele edilmez, orada kural farklı burada farklı olmaz herhalde.

• Revrains R kullanıcısına yanıt

Soyle anlatiyim, benim oynadigim oyun sayisi cok kisitili. Yuzde 80 battlefield oynuyorum ve 2 tane arkadasimla oynuyorum hep. Onlar GOD hastasi olduklari icin kesin PS5 alicaklar. Onlarla da oynayabilmek icin elim mahkum PS5 alicam. Yoksa bana kalsa yarin gider direk Xbox alirim. Dizaynini ps5 oranla daha cok begendim. SSD boyutu daha fazla. Hicbir ozel PS oyununu zaten oynamiyorum. Piyasada bulmasi daha kolay. Tek sikinti hep oynadigim kisilerle oynayamiyacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

İnsan neden kullanmadığı bir şeyin kötü bir özelliğinden zevk alır? Ya da kendi edindiği tecrübenin başkalarınca yaşanmasına tahammül edemez?(exc. Pc'ye gelmesine atarlanmak gibi) Anlamak gerçekten zor.

• cemark C kullanıcısına yanıt

Anladım bakalım ileride ps5i satıp alabilirsiniz ea çok güveniyormus bu yeni oyuna büyük olasılık corssplay getirecekler cod apex vb oyunlar getirmişken onlar getirmezse olmaz çünkü

• Arkadaşlar Forza 4 de hiçbir şekilde ses yok konsol series x!var mı bu şekilde sorun yaşayan?

• Observer:System Redux
    X Series 4K 60
    S Series 2K 60 FPS

X Series'e Rtx koymamışlar. PS5'de ise Rtx var lakin 4K koymamışlar. Tuhaf bir seçim olmuş. Rtx ve 4K'yı bir yana bırakırsak herkesin oynamasını tavsiye ederim. Çok sağlam bir yapımdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alican88 kullanıcısına yanıt

Tavsiyelerin adına gerçekten çok teşekkür ediyor ilave olarak ise bu forumda senin gibi olgun insanlar ile karşılaştığım için ayrıyetten teşekkür ediyorum. Analog konusunda kesinlikle haklısın. Ben de zamanında dualshock dan çok çektim maalesef. 20 yıldır Playstation sahibi olsam bile çok kalitesiz geliyor sony nin gamepad leri bana. Oyun kısmına gelecek olur isek ŞAHSEN 750tl den exclusive çıksa ne olur çıkmasa ne olur BENİM İÇİN. İnanın ben de performansı pek takmıyorum aradaki 5-10 fps benim için çok önemli değil ama bir oyuna ulaşabilmek özellikle de her oyuna ulaşabilmek işte o çok önemli. Zaten dediğiniz gibi yapıp bekleyeceğim bakalım zaman neler gösterecek.

• uğur37 kullanıcısına yanıt

Anlamak zor gerçekten de. Değişik bir kişilik bozukluğu sanırım. Bunu yaparken karşılığında para alsalar içim yanmayacak :)

• Xbox Series X’in Playstation 5’ten kötü olduğunu bir insan nasıl düşünebilir anlayamıyorum. Güç ortada bunun tartışılacak bir yanı yok. Bir insanın zengin olupta fakir insanın zengin insandan daha zengin olduğuna düşünmeye benzer saçma bir düşünceye giriyor. Tamamen oyun firmasının optimizasyon hatasından kaynaklandığı açıktır. Bu kadar bu konunun büyütülüp uzatılması inanılır gibi değil. İnsanlar can sıkıntısından saçmalamalarda sınır tanımıyor.

• Wolf0045 W kullanıcısına yanıt

Bak birader bende sana diyorum ki dirt 5 e yada ac valhalla gibi yeni nesil bile olmayam 10 farklı platforma birden geliştirilen oyunlara bakıp mı bu konsola güçsüz diyoruz. Ps4 sahibiyken ağızımın suyu aka aka izlediğim forza horizon bu nesilde canavar gibi çalışıyor. Bana onun kalitesinde ps5 de çalışan bir tane oyun gösterebilirmisin ? Biz her iki konsol da üzmez her iki konsol da güçlüdür dedikçe fanboyluğunuz tutyor ve işi saçma sapan yerlere çekiyorsunuz. Burada her iki konsola da sahip arkadaşlarımız var. Tavsiyem onların yorumlarını bir gözden geçirmen. Saygılar

• Revrains R kullanıcısına yanıt

Aynen oyle. Zaten eger BF6 cross-playi cok gec getirirse ya da getirmezse battlefield seririsni cok uzun bir sure piyasada goremeyebilirz. BF5'de cok oyuncu kaybetti. COD serisini hic sevmem, ne goruntu iyi, ne oynanabilirlik BF kadar iyi, gerceklcilik zaten hic yok. Buna ragmen Warzone oynamak zorunda kaldim. Bir sure sonra BF5 de dolu server bulmaz zor hale geldi, Firestorm zaten icler acisi bir sey cikti.

Benim dusuncem BF6 nin kesinlikle cross-play ile cikmasi gerektigi uzerine. Yoksa yine COD ustunluk saglicak. Youtube da baya videosunu izledim, hala cok kotu COD. Bu kadar cok oyuncu kitlesi olup nasil bu kadar kotu oyun cikario anlamiyorum. Haritalarin kucuklugu ve cok yapmacik goruntuler beni baya rahatsiz edio. Tabi bu zevk meselesi. COD yi cok sevip BF serisini sevmeyen insanlar da var.

Neyse anlasilan bir sure daha sabretmem gerekio. Xbox'da da sorunlar varmis galiba ilk cikan seride.

• Oyunlar birikip fiyatlar düşünce bir Ps 5'de alabilirim tabi ama ana platformum Xbox olacak oldukça heyecanlıyım bu konuda, özellikle 23 stüdyo hamlesi kesinlikle çok müthiş bir hamleydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

Arkadaşlar Forza 4 de hiçbir şekilde ses yok konsol series x!var mı bu şekilde sorun yaşayan?

Bu sabah arkadaslsrla beraber oyundaydik hicbir ses sorunu yok hocam yani biz yasamadik

• Yav zaten kendine özel oyunu yok, dedik forza oynayalım ondada oyun içi sesler yok:D beyler şu ps5 kavgasını bırakında bi cevap yazın yahu...bu sorunu yasayıp cozen oldu mu?tamam ps5 çöp xbox çok küsel mutluysanız bi yardımcı olun please:D

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Bu sabah arkadaslsrla beraber oyundaydik hicbir ses sorunu yok hocam yani biz yasamadik

Alıntıları Göster

Allah allah ya,ses geliyor sonra tekrar gidiyor bir süre sonra geliyor falan anlamadım abı..Eski xbox konsolumdan ağ transferi şeklinde yenisine aktarmıstım orada mı bır problem oldu acaba?silip normal şekilde mi indirsem bilemedim,fakat call of duty de aynı şekilde ağ ile aktarım yaptım onda sorun yok

• Hocam 2 gundur cod da ciddi kasilmalar var yogun patlamali sahnelerde fps droplarda oluyor..sizde durum nedir? Surekli minör guncelleme geliyor ama hala sikinti devam ediyor..

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Aynı durumdayım , daha önce hiç bir sıkıntı yoktu ama konsol çıkışından beri bu halde.Geçicidir diye umuyorum bakalım.

• 
Sayfa: önceki 14881489149014911492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.