Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (551. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.180
Cevap
790
Favori
3.740.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni kim şikayet etti delikanlıysa desin
  • Gamepass'da hem PC'ye hem Xbox'a Fallout 76 getiriyor Microsoft.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

bulut sistemiyle falan mı tanıtacaklar
    Hocam mağazaya koyacaklar oradan seçip indirip oynayacaksın. Bulut sistemini daha çıkartmadılar o da muhtemelen Series X'le beraber çıkar diye düşünüyorum.
  • Tom Warren'in twitine göre Lockhart 20 CU olacak. Amd'nin Rx 5500 Xt ekrtan kartında 22 CU var ancak Lockhart'taki Gpu'nun RDNA 2 mimarili olma ihtmali var bu da %50'ye kadar daha verimli olacak demektir. Yani Lockhart'ta muhtemelen 1080p 60 fps hedefliyorlar.

https://twitter.com/tomwarren/status/1278420877412126720

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 2 Temmuz 2020; 0:44:40 >
  • Yeni nesil oyunlarını değil de bu neslin oyunlarını mı tanıtacaklar yani? Çözemedim bir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 2 Temmuz 2020; 0:47:45 >
  • Bu twitteki arkadaşın söylediğine göre Lockhart Xbox One S'e benziyormuş.

https://twitter.com/JezCorden/status/1278420822588301312

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 2 Temmuz 2020; 0:55:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Yeni nesil oyunlarını değil de bu neslin oyunlarını mı tanıtacaklar yani? Çözemedim bir
    Hocam bu etkinlik tanıtımdan bağımsız. Tanıtımı silin o da muhtemelen ayın 23'ünde olacak.
  • Fiyat tahminimde Series X 500 dolar Lockhart 250 dolar. Lockhart bizim ülkede peynir ekmek gibi satabilir.
  • Lockhart xb1x ten ucuz olmaz bir de 1080p konsolu kim niye peynir ekmek gibi alsın 2021 yılında, illa xbox diyorsan git series x al. 1080p 30fps next gen konsol mu olur 2021 yılında allasen ya.
  • Fan yapımı ama olabilir. :)

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

https://www.reddit.com/r/XboxSeriesX/comments/hjir86/after_the_jez_tweet_this_might_be_how_the_next/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 2 Temmuz 2020; 1:1:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurOnly

Lockhart xb1x ten ucuz olmaz bir de 1080p konsolu kim niye peynir ekmek gibi alsın 2021 yılında, illa xbox diyorsan git series x al. 1080p 30fps next gen konsol mu olur 2021 yılında allasen ya.
    Maşallah tüm gün buradasın. Sabah uyanınca bakıyorum konuya senin mesajın. Gece yatarken bakıyorum yine senin mesajın. Günün 12 saati bu konuda mi takılıyorsun. Xbox almayacaksın sözde. Ama tüm gün buradasın. Maşallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Ayıpsın. Niye xbox almayalım bak bekliyoruz işte oyunları göstersinler diye. Bize sebep versinler de alalım. Fanboyluğa gerek yok yani, sonuçta bu makine oyunsuz çıksa da alacak 1-2 kişi olabiliyor onlardan olmamak lazım
  • 20 CU iyi rakam. Ps5'in 36, XSX'in 52 CU olduğunu düşününce...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

20 CU iyi rakam. Ps5'in 36, XSX'in 52 CU olduğunu düşününce...
    1080p 60 fps'i rahat verir. Rx 5500 xt'nin Pcgamer incelemesine baktım 11 oyun ortalamasında ultrada 60 fps'i tutturmuş Odyssey gibi oyunlar 45 civarı ama Horizon 4'de 90 küsür fps vermiş.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

https://www.pcgamer.com/amd-radeon-rx-5500-xt-8gb-review/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 2 Temmuz 2020; 1:50:4 >

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    PS5'ten daha güçsüz ise millet neden alsın ki? Series X i PS5'ten güçlü diye alırsın da kimse PS5'ten daha zayıf olan bir konsolu almaz lockhart elde patlayacak gibi.
  • OnurOnly kullanıcısına yanıt
    Ucuz diye alabilirsin mesela... Bugun kac PS, Xbox kullanicisinda 4K tv var mesela? 100 oyuncu varsa en az 51 tanesinde full hd tv ya da monitor var hala. Simdi boyle bir durumda insanlar gidip niye 500 dolar 4K konsola versin ki?

Senin elinde full hd monitor varken gidip 2080ti alir misin mesela? Alabilirsin; faydasini da gorursun ama full hd oyun oynamana degecek mi mesela verdigin para? Olay bu tamamen. Peynir ekmek gibi satar eger bu dedikodular dogruysa. Emin olun ona. Herkesi kendiniz ve kendi cevreniz gibi dusunmeyin... Bir suru varyasyon var. Microsoft, Phil Spencer onderliginde son 3-4 yildir pazari inceliyor. Bizim bilmedigimiz pilot bolgeli girisimleri bile olmus kontratli konsol olarak mesela. Demek bu pazar icinde de boyle bir pay gorduler ki hamle yapmak istiyorlar.

Sen almazsin mesela bu konsolu, ben de almam. Ama bu onu kotu yapmaz, bu onu elestirme hakkin da vermez. Cunku elestirecek bir noktan yok. Bu konsolun piyasada rakibi olmayacak mesela. Rakibi olsa; karsilastirir bir seyler soylersin... Adam PS5 karsisina bu konsolu koymuyor; adam bu konsolu alternatif olarak koyuyor. Aradaki fark bu. Xbox Series X ki anagemi o; eger bu ozelliklerle gelirse yerden yere biz vururuz zaten... Zaten guclu bir konsol geliyor. Birak, Microsoft ne yapmak istiyorsa yapsin. Microsoft'ta hissen varsa ve bu hamlenin kotu oldugunu dusunuyorsan bunu kurul toplantisinda dile getir; soyledigin seyler bir tuketici olarak bastan asagi mantiksiz geliyor dostum bana... Elle tutulur hicbir yani yok.

• OnurOnly kullanıcısına yanıt
    Xbox Series X 4k 60 fps.
    Xbox Series S 1k 60 fps.

Ps5 4k 30 fps( Umarım 4k'nın altına düşmez..). oyun konsolu. Her birinin kitlesi ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 2 Temmuz 2020; 2:14:12 >
  • Bana kalırsa konsol geliştiricileri hep nesli ileriye taşıyacak hamleler yapmalıdır. Next gen adı altında 1080p 30fps kilitli konsol oyunculuğun geriye gitmesine hatta çakılı kalmasına neden olacak 3. parti geliştiriciler için. Yazık olacak bence. Firmalar 1080p konsol için oyunu optimize edecek test edecek falan. Yazık, Sony gibi sadece disksiz versiyon yapmaları daha mantıklı olurdu. Bad move valla.
  • 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.