Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (527. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.304
Cevap
790
Favori
3.746.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Xbox başkanının yerinde olsam konsola özel oyun yapardım.

Oyunlar zaten pc'ye çıkıyor diye konsol almayı pek tercih etmiyor insanlar.

Aynı şekilde Playstation da tüm oyunlarını pcye çıkartsa kimse o konsolu almaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzaylioglan -- 27 Haziran 2020; 15:3:50 >
  • Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Psychonauts 2 çok güzel görünüyor kesinlikle oynanır, hatta çok büyük merakla oynamayı beklediğim oyunlardan

Ama Banjo remake falan yapılmalı, Crash Bandicoot tarzı bir oyuna benzese her türlü oynanır.
    İlk oyun mükemmeldi. Hatta dönemin en iyi platform oyunu bile denebilir. İkinci oyunun da ilk oyun kadar kaliteli olması için oyunun çıkışını 1 sene geç yapacaklar. Zaten yapımcı Double Fine. İyi bir oyun bekliyorum.

Microsoft'un elinde çok güzel IP'ler var aslında. Özellikle Quantum Break ve Outer Worlds gibi potansiyelli yapımların 2. oyunları gelmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02177D6B6 -- 27 Haziran 2020; 14:29:10 >
  • Quantum Break yapımcısı artık Microsoft çatısı altında değil hocam ama bu adamların oyun yapmayacağı manasına gelmiyor. Direkt bağımsız üçüncü parti olarak tek başlarına hareket ediyorlar.

Microsoft keşke barındırsaydı. Hikaye bazlı, çok başarılı oyunlara imza atmıştılar, yeni Xbox kabuğu ile de uyuşuyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya tutturdunuz PC'ye de çıkıyor diye. İyi bir Pc'si olan almasın zaten Xbox. Gerek yok. Ama insanlar artık hantal cihazlar istemiyor. Gidiyor alıyor bir notebook. Her yerde kullanıyor. Gören de herkesin evinde oyun PC'si var sanacak.

Last of Us 2 çıktı. İnsanlar 7 senedir bekliyor. 2 günde bitirdi oyunu. 2 gün için 7 yıl konsol mu tutuyorsunuz elinizde. İlginç gerçekten.

Ben bu nesilde One X almıştım. Geçen senenin sonuna doğru da uygun fiyata Ps4 denk getirdim. Alıp Ps exc oyunlarını oynayıp sattım. 10 numara Ps exc oyunları var ama konsolu elde tutmaya, beklemeye de değmez bunun için. Xbox'ta game pass'ten faydalanıp Ps exc oyunları birikince alıp oynayıp satmak daha mantıklı.

Bu nesilde de aynısını yaparım. Series X alırım başlangıçta. 3 4 sene sonra Ps exc oyunlari birikince alırım Ps5, exc oyunları oynar satarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Ya tutturdunuz PC'ye de çıkıyor diye. İyi bir Pc'si olan almasın zaten Xbox. Gerek yok. Ama insanlar artık hantal cihazlar istemiyor. Gidiyor alıyor bir notebook. Her yerde kullanıyor. Gören de herkesin evinde oyun PC'si var sanacak.

Last of Us 2 çıktı. İnsanlar 7 senedir bekliyor. 2 günde bitirdi oyunu. 2 gün için 7 yıl konsol mu tutuyorsunuz elinizde. İlginç gerçekten.

Ben bu nesilde One X almıştım. Geçen senenin sonuna doğru da uygun fiyata Ps4 denk getirdim. Alıp Ps exc oyunlarını oynayıp sattım. 10 numara Ps exc oyunları var ama konsolu elde tutmaya, beklemeye de değmez bunun için. Xbox'ta game pass'ten faydalanıp Ps exc oyunları birikince alıp oynayıp satmak daha mantıklı.

Bu nesilde de aynısını yaparım. Series X alırım başlangıçta. 3 4 sene sonra Ps exc oyunlari birikince alırım Ps5, exc oyunları oynar satarım.
    Hatta ve hatta konsolların hedef ülkeleri ABD, Avrupa gibi yerlerde insanların bilgisayar tercihi de çoğunlukla Apple oluyor. Konsol + MacBook ile 6-7 sene kafa rahat yaşıyorlar.

• Gelmiş geçmiş en iyi oyun makinesi olabilir Series X.

• Israrla anlamamakta diretiyorlar.

Herkesin evinde 10 bin TL'lik Pc yok , ucuz bir laptop ile her işini görüyor millet.
    Herkes sizin gibi Pc başında oyun oynamaktan keyif almıyor , oyunu konsol dışında başka bir platformda oynamak istemiyor.Yıllarca Pc kahrı çekmişler zaten.

Kafasındaki fikir tüm dünyanın benimsemesi gereken mutlak doğruymuş gibi yorum yazıyor insanlar.
  • wither kullanıcısına yanıt
    Aynen katiliyorum hocam. Birde masa basi calisan olarak ben eve gelince pc basina oturamiyorum. Tv'yi pc'ye baglamakta sikinti fare kullanimi sart oluyor. Buyuk ekranda fare kullanmakta zor. Ek olarak pc sesli calisan bir alet. Ayari carti curtu konsol rahatligini vermiyor. Ozellikle bir yastan sonra pc angarya geliyor acikcasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 27 Haziran 2020; 21:36:3 >
  • Adam pc ye iyi ekran kartı olan ve steam kurulu cihaz olarak baktığı için anlamakta güçlü çekiyor. Beyaz yakalıları mesai saatinden sonra bilgisayar başına oturtamazsınız; yalan yok bir süre sonra bilgisayar itici geliyor :) onun için konsol candır. Koltukta uyuklarken aç bir saat takıl... kapat git...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanApex -- 27 Haziran 2020; 20:53:45 >
  • Yıl olmuş 2020 hala insanların tercihlerine laf ediliyor garip. Kim hangi platformda oynamaktan zevk alıyorsa oynar bu kadar basit. Pc varken series x almak saçmalık demek nasıl bir dar görüşlülüktür.

• adam diyoki ee aynı oyun pcye çıkıyor

kardeşim horizon zero dawn,detroit,heavy rain,beyond two souls, death stranding ...

sence diğer ps ip'ler pc'ye çıkmayacak mı sanıyorusun ?

eğer şu konsol ps5'den daha iyi donanımla çıkarsa sony bi 5-10 yıl dalga konusu olur
  • Şimdi X Serisi'nin kompakt tasarımını takdir etmelisiniz

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 27 Haziran 2020; 21:54:26 >
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Amerikada 2020 yılı ilk çeyreğinde market payı %12 apple'ın neresi çoğunluk. Dünya genelinde de %17 kullanım oranına sahip tüm mac OS cihazlar.

• Bu konsolun amacı 1080p kullanan kitleyi Gamepass sistemine dahil etmek. Söylentiler daha güçsüz olacağı yönünde.
  • 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.