Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (450. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
76.280
Cevap
789
Favori
3.745.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-02177D6B6

343: Halo Infinite
    inXile: AAA RPG
    Ninja Theory: Hellblade II
    Obsidian: AAA RPG
    PG#1: Forza Horizon Next
    PG#2: AAA RPG
    Rare: Everwild (kesin değil ama breath of the wild gibi olması bekleniyor.)
    The Initiative: AAA game
    Turn10: Forza Motorsport Next
    Undead: AAA State of Decay
    World‘s Edge: AoE IV
    SCORN, Project MARA girmez mi bu listeye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebavamqko -- 14 Haziran 2020; 20:17:26 >
  • ebavamqko E kullanıcısına yanıt
    Hocam onların boyutu hakkında kesin bir bilgi yok ama Scorn AAA olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu bunu gecinde biz bu konsolları 5 bin civarına alabilecekmiyiz o fiyata satabilecek babayiğit varmı bu ülkede bu vaziyette oyunlar falan hiç kimse ilgimi çekmiyor asıl mevzu para herşeyin başı para teraflop falan hikaye alamadiktan sonra 1000 tf olsun ne olacak. Döviz aldı başını gitti ülkenin ve dünyanın durumu pandemi yüzünden boka batmış durumda iki konsolda yılbaşına yakın çıkacaklar ve daha ikisinde de musterilerinden koparacaklari paraların alacakları servisleri tanitmadilar. Gamepass kaç para olacak live kaç para olacak PS plus kaç paraya çıkacak başka ucretlendirmeler olacakmi her konsol döneminde bir zımbırtı çıkarıyorlar para isteyecek bakalım bu sefer ne çıkartacaklar sanki elimde PS4 te başka birdaha konsol alamayacakmis gibi hissediyorum hem konsol fiyatı olarak hemde oyunlar olarak. Altı üstü bir oyun oynayacaz be....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02177D6B6

Hocam onların boyutu hakkında kesin bir bilgi yok ama Scorn AAA olabilir.
    benim bildiğim ninja theory e açık çek vermişti MS. mara da AAA olabilir bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Onu bunu gecinde biz bu konsolları 5 bin civarına alabilecekmiyiz o fiyata satabilecek babayiğit varmı bu ülkede bu vaziyette oyunlar falan hiç kimse ilgimi çekmiyor asıl mevzu para herşeyin başı para teraflop falan hikaye alamadiktan sonra 1000 tf olsun ne olacak. Döviz aldı başını gitti ülkenin ve dünyanın durumu pandemi yüzünden boka batmış durumda iki konsolda yılbaşına yakın çıkacaklar ve daha ikisinde de musterilerinden koparacaklari paraların alacakları servisleri tanitmadilar. Gamepass kaç para olacak live kaç para olacak PS plus kaç paraya çıkacak başka ucretlendirmeler olacakmi her konsol döneminde bir zımbırtı çıkarıyorlar para isteyecek bakalım bu sefer ne çıkartacaklar sanki elimde PS4 te başka birdaha konsol alamayacakmis gibi hissediyorum hem konsol fiyatı olarak hemde oyunlar olarak. Altı üstü bir oyun oynayacaz be....
    bunu yapacak babayiğit değil devlettir. devletin vergileri geri alması lazım ki normal fiyatlarına geri dönsün. yoksa hangi adam çıkıp 10.000 konsolu 15 milyon lira zararına satar bu ülkede ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

seni mi kırıcam . gönlün olsun

buyur 1070ti ve xbox one x ...

bana nvida için üretilme oyunları gösterirsen orada işler tabiki de değişecektir. bunu da bilmiyorsan ...

Alıntıları Göster
    eee pc daha güzel görüntüsü var.
    bu çok net.
    neyi vurgulamak istedin anlamadım.
    Kendi bulduğun video ile beni haklı çıkarmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 14 Haziran 2020; 21:57:20 >

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Sony bu ilk sunumumuz dediler. Onlar da yaz boyunca mutlaka yeni şeyler duyuracaklardır. Rekabet olması süper bir şey biz kullanıcılara yarıyor. Açıkçası MS'nin temmuzdaki sunumunu aşırı merak ediyorum ve çok umutluyum. Sırf Halo ve Hellblade 2 gameplay bile insanları coşturabilecekken yeni bir sürü duyuru ile insanlar çıldıracaktır :) Çok beklentiye girmek istemesem bile elimde değil

Niye yalan söylüyorsun ki ? Ya da matematiğin mi kötü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah ama yazdıklarının 3 ü listede yok

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

eee pc daha güzel görüntüsü var.
    bu çok net.
    neyi vurgulamak istedin anlamadım.
    Kendi bulduğun video ile beni haklı çıkarmışsın

Alıntıları Göster
    bana göre xbox daha canlı renk veriyor. hatta bir bölümde pc tarafınad takılma oluyor içeri girdikten sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

bir daha hesapla. listede 21 oyun var.

%80 ni demişim. arkadaşın yazdıklarına iki de ben eklemişim. 13 yapıyor.
  • quote:

Eyvallah ama yazdıklarının 3 ü listede yok
    Etc yazıldığı için yazdım hocam bütün listeyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

bana göre xbox daha canlı renk veriyor. hatta bir bölümde pc tarafınad takılma oluyor içeri girdikten sonra.

Alıntıları Göster
    Bir göz doktoruna git , yorumlarda bile yazmışlar.
    Bitkiler daha canlı diğerinde yapay,
    Yer daha kaliteli ve gerçekçi .
    Şu videoda Xbox daha iyi görüntü veriyor diyen yA kördür yA da futbol fanatiği gibi Xbox fanboyu dur.

• quote:

Bu arkadaş sıkıntılı dostum.
    Attığı videoya baksana PC kalite olarak fark atmış Xbox daha iyi görüntü veriyor demiş

Arkadaşın söyledikleriyle 24 oyun yapıyor. Hadi senin söylediklerini de AAA sayalım kıyak geçelim. 24 oyundan 13 ü . O da yaklaşık %55 yapar. Hatta arkadaşın eklediği oyunlar olmazsa yani senin attığın listeye göre konuşursak %50 altında

• Herkese selamlar , cezamız bitti geri döndük

buralar hiç değişmemiş , xbox haterları gelip duruyor , varsa bilgilendirici mesajlarınız görmek isteriz

Son mesajların çoğuna göz gezdirdim yok pc şöyle iyi , yok bu paraya konsolmu alınır anlamsız anlamsız tartışmalar , Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok herkesin aklı var kendince bir fikri var , kim hangi platformda kendini relax hissediyorsa o platformda hayatına devam edebilir , pc ve konsol karşılaştırılmaz her tarafın birbirine karşı üstün ve eksik olduğu durumlar var platform kavgası yapmak mantıksız.

Neyse ps sunumunu izledim , bana pek hitap eden bir şey göremedim , klasik ps sunumu , wow dedirtecek bir şey yoktu , kullanıcıları veya bekleyenleri açısından belki durum farklıdır , 3. parti anlamında pek iştah açıcı birşey göremedim , özellikle ghostwire ve deathloop tan umutluydum ama onlarda benim açımdan hayal kırıklığı oldu , Hzd2 yi tanıtacaklarını tahmin ediyordum görselleri fena değildi , tüm sunuma baktığımda bence bekleneni veremedi , konsol teaser gösterdiler , tasarımı vasat buldum Sony den daha iyisini beklerdim ,klasik kutu tasarımından çok farklı bir tasarım yapmışlar beğenenide olacak bir okadar da beğenmeyen çıkacaktır

Netice olarak Xbox Temmuz etkinliğini brkliyoruz Ms te eteğindeki taşları döksün görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Herkese selamlar , cezamız bitti geri döndük

buralar hiç değişmemiş , xbox haterları gelip duruyor , varsa bilgilendirici mesajlarınız görmek isteriz

Son mesajların çoğuna göz gezdirdim yok pc şöyle iyi , yok bu paraya konsolmu alınır anlamsız anlamsız tartışmalar , Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok herkesin aklı var kendince bir fikri var , kim hangi platformda kendini relax hissediyorsa o platformda hayatına devam edebilir , pc ve konsol karşılaştırılmaz her tarafın birbirine karşı üstün ve eksik olduğu durumlar var platform kavgası yapmak mantıksız.

Neyse ps sunumunu izledim , bana pek hitap eden bir şey göremedim , klasik ps sunumu , wow dedirtecek bir şey yoktu , kullanıcıları veya bekleyenleri açısından belki durum farklıdır , 3. parti anlamında pek iştah açıcı birşey göremedim , özellikle ghostwire ve deathloop tan umutluydum ama onlarda benim açımdan hayal kırıklığı oldu , Hzd2 yi tanıtacaklarını tahmin ediyordum görselleri fena değildi , tüm sunuma baktığımda bence bekleneni veremedi , konsol teaser gösterdiler , tasarımı vasat buldum Sony den daha iyisini beklerdim ,klasik kutu tasarımından çok farklı bir tasarım yapmışlar beğenenide olacak bir okadar da beğenmeyen çıkacaktır

Netice olarak Xbox Temmuz etkinliğini brkliyoruz Ms te eteğindeki taşları döksün görelim
    Hocam ben sizin bir kere bile PS bölümüne mesaj attiginizi görmedim, size niye ceza gelmiş?

• gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Videoda birçok yerde özellikle 0.52. sn de çok net anlaşılıyor yıkıntı duvara bakın... soldaki görüntü daha iyi
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Selam hocam ordan fanatik bir arkadaş ile ufak bir sürtüşme yaşadık , xbox bölümün ile ilgili sorunlarınız başlığı altında benide çizdiler , diğer arkadaşlar gibi , oraya da yazarım mesele değilde , olumsuz bir şey yazıldığında ışığı gören geliyor misali oluyor , ben burdada bel altı vurmadan eleştiri veya farklı fikirler görmek isterim ama bizim toplumumuzda maalesef bu olmuyor , insanlarda doğal olarak belki bir noktada patlıyorlar artık , aslında sonra bakınca kendimede gülüyorum , şurda vakit geçiriyoruz yaş baş geçmiş bi tür muhabbetler saçma geliyor

• 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.